اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه k33n.mobi و پاک نشدنش از دیوایس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب برنامه k33n.mobi و پاک نشدنش از دیوایس

سلام من برای جیلبریک به این ویدیو : https://www.youtube.com/watch?v=tbAfBPn0UjI برخوردم و بعد هم مطابق ویدیو در سایت k33n.mobi دانلود کردم . بعد از نصب میخواد که چندتا نرم افزار دانلود بشه و بعد هم ریست و بعد هم دیوایس جیلبریک میشه
    اما من متاسفانه به مشکل خوردم و نمیتونم دانلود کنم
    سوالم اینه که اصلا این سایت و نرم افزار معتبر هستش ؟ مشکل پاک نشدن هم داشتم که رفتم تو پروفایل در قسمت general و پاکش کردم نرم افزاره هم پاک شد
    مشکل دیگم اینه که با وجود داشتن اینترنت خوب و استفاده از open v%p%n اما سرعت دانلود از اپ استور افتضاح هستش
    یکی راهنماییم کنه ممنون میشم من تازه آیپد خریدم و زیاد وارد نیستم .
    ios 9.2 . ایر2
    ممنونم و منتظر
    ویرایش توسط roonika : https://i-phone.ir/forums/member/193275-roonika در ساعت 22-02-2016, 01:40 AM

این سایت فیک هست هنوز هیچ راهی برای جیلبریک 9.2 پیدا نشده اخرین جیلبریک ارائه شده برای 9.0.2 هست . اگه جیلبریک بیاد در همینجا اعلام میشه . به نظر من گوشی رو ریستور کنید چون ممکنه بدافزار روی ایفون نصب شده باشه . ریستور کنید و بک اپ هم برنگردونید .

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

نظر

نصب برنامه k33n.mobi و پاک نشدنش از دیوایس

این سایت فیک هست هنوز هیچ راهی برای جیلبریک 9.2 پیدا نشده اخرین جیلبریک ارائه شده برای 9.0.2 هست . اگه جیلبریک بیاد در همینجا اعلام میشه . به نظر من ایپدتون رو ریستور کنید چون ممکنه بدافزار روی ایپد نصب شده باشه . ریستور کنید و بک اپ هم برنگردونید .

نظر

نوشته اصلی توسط enkaret1 نمایش پست ها
        این سایت فیک هست هنوز هیچ راهی برای جیلبریک 9.2 پیدا نشده اخرین جیلبریک ارائه شده برای 9.0.2 هست . اگه جیلبریک بیاد در همینجا اعلام میشه . به نظر من ایپدتون رو ریستور کنید چون ممکنه بدافزار روی ایپد نصب شده باشه . ریستور کنید و بک اپ هم برنگردونید .

ممنون . چجوری باید ریستور کنم ؟ میشه به مثلا دو روز قبل ریستور کرد ؟ اگه بگید چجوری ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط enkaret1 نمایش پست ها

ممنون . چجوری باید ریستور کنم ؟ میشه به مثلا دو روز قبل ریستور کرد ؟ اگه بگید چجوری ممنون میشم

نظر

سلام
            دوست عزیز ریستور به آخرین ورژنی که برای دیوایس ارائه شده ممکن هستش و به روز خاصی امکان پذیر نیست. ( مثل ریستور پوینت کامپیوتر نیست ).
            آموزش ریستور کردن هم در انجمن موجوده ، سرچ کنید و طبق آموزش انجام بدید. کار خیلی سختی هم نیست.
            موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
            X