اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد وجود name hidden در contact تلگرام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد وجود name hidden در contact تلگرام

سلام

دوستان و اساتید هر کسی در این مورد اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنید .

چند وقتی هست که تو contact Telegram من چنتا name hidden تو قسمت لیست کسانی که میتونن من رو بلاک کنند وجود داره که همه مشخاصتشون همانند کسانی هست که من رو بلاک کردن

اما هیچ دسترسی یه این name hidden ها نیست ...!!! نه گزینه Edit و Delete و نه شماره تلفنی از این افراد ....!!!!!!

iphone من 5 هستش و من این موضوع رو تو device های دیگه هم دیدم مثل ipod 5 و iphone 5 ....!!!!!

من نتونسم با search کردن به نتیچه برسم دوستان اگر کسی راه حل یا اطلاع دقیقی داره از این موضوع من ممنون میشم .

یکی از cantact های من اکانت تلگرام اش رو پاک کرد، و با همون شماره یک اکانت دیگه ساخت
    حالا در لیست مخاطبین تلگرام من هم اکانت جدیدش هست و هم قبلی که با name hidden وجود داره و همین طوری که شما گفتی در name hidden نه شماره اش هست، و نه گزینه ی edit و نه delete‌ ولی گزینه ی block user وجود داره
    شاید name hidden های شما هم مربوط به اکانت های پاک شده باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
      یکی از cantact های من اکانت تلگرام اش رو پاک کرد، و با همون شماره یک اکانت دیگه ساخت
      حالا در لیست مخاطبین تلگرام من هم اکانت جدیدش هست و هم قبلی که با name hidden وجود داره و همین طوری که شما گفتی در name hidden نه شماره اش هست، و نه گزینه ی edit و نه delete‌ ولی گزینه ی block user وجود داره
      شاید name hidden های شما هم مربوط به اکانت های پاک شده باشه

دقيقا همينطوره ، چتهاش رو پاكن بره

نظر

سلام دوستان آیا میتونیم name hidden رو حذف کنیم؟

نظر

سلام يكي از دوستان تو تاپيكي ديگه اي كه شايدم اصلا فاروم ديگه اي بود توضيح دادن، راهش اينه كه از طريق وب وارد اكانت تلگرام بشي. و بعد هم قسمت كانتكتس و اونجا ميتونيد پاكشون كنيد:
          https://web.telegram.org/#/login

نظر

صبر کنید ..
          X