اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل با اطلاعات Apple ID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل با اطلاعات Apple ID

سلام.
    من چندروزه وقتى قصد دانلود برنامه از App Store رو دارم با يه ارروره خاص كه تاحالا نديده بودم روبرو شدم !
    "You must verify your payment info before you can make purchases"
    و وقتى وارد Account Setting اكانتم ميشم هم همين اررور رو ميده و يه جاى خالى تو آدرسى كه دادمو ميخواد پر كنم،
    آدرسى هم كه دادم واسه كاليفرنياس و وقتى يه چيز الكى مينويسم ميگه "We Couldn't verify your address. We couldn't pair your zip code with your state. Please Reveiw"
    الان هم من ساكن كشور آلمانم اما وقتى ميخوام وارد گزينه Country/Region بشم ميگه اول بايد اين اررور رو درست كنى.
    ممنون ميشم اگه كمكم كنيد لطفا.با سپاس

با سلام.

می بایست آدرس درستی برای اکانت کشور انتخابی وارد کنید. که شامل آدرس، شماره تلفن، Zip Code می شود. راه دیگری ندارید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام،ممنون بابت راهنماييتون دوست عزيز.
      يه سوال،شما ميدونيد آدرس كامل همراه با zipcode رو چجورى يا از كجا ميتونم پيدا كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirhossein.m نمایش پست ها
        يه سوال،شما ميدونيد آدرس كامل همراه با zipcode رو چجورى يا از كجا ميتونم پيدا كنم؟
        با سلام؛

داخل گوگل آدرس مربوط به یک رستوران یا بانک و یا ... که مربوط به ایالت دلخواه است را سرچ کنید و اطلاعات کامل و درست مربوط به اون را ثبت کنید. به عنوان مثال شعبه بانک hsbc در ایالت آریزونا و ...

نظر

نوشته اصلی توسط AmirHossein.M نمایش پست ها
          سلام
          از آموزش این لینک هم میتونید کمک بگیرید

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post894629

نظر

صبر کنید ..
          X