اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اطلاعات راجبه آیفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اطلاعات راجبه آیفون 5s

سلام.دوستان لطفا راهنمایم کنید چندتاسوال دارم کسی اگه دقیق جواب بده ممنون میشم.من تاحالاهمیشه گوشیای مختلف اندرویدرو داشتم اخریش اس 5سامسونگ بود.حالا ایفون میخام.واقعا عاشقشم هم سخت افزارفوق العاده.هم طراحی وشیک بودنش.همه چیش عالیه.
    فقط اطلاعاتیکه راجب اپل میخام.
    1.اینکه اصل وغیراصل داره جریانش چیه؟اصلش برا امریکاست.غیراصلش کجایه؟
    (توبازارموبایل چندتافروشگاه رفتم حتی فروشگاه خوداپل که گفتن اس5اصلیش نیست، باشه هم طرحه واصل نیست )
    2.چطورمطمن بشم اصله؟
    هرچند دیجی کالا کالاهاش اصلین ولی باسه چک کردن امریکای بودن چیکابایدکرد؟
    3.راجب ضمانت که دوستان تو نظرات وپرسش وپاسخ گفته بودن هم لطفابگین ،ضمانتش توایران جواب میده یامثل همه گوشیا فقط سرکاریه؟
    4.بلوتوث نداره.اگه بخام به اندرویدچیزی انتقال بدم،یا ازگوشی اندریدعکس و اهنگ بریزم توایفون چیکاربایدکرد،ایامثلا زاپیا(یابرنامه دیگه ) برا ایفون وجود داره که بشه انتقال داد فایل هارو؟
    5.اینکه میگن برنامهاش توایران خیلی هاش کارنمیکنه راسته،!اگه درسته شامل کدوم برنامهای گوشی میشه؟
    6.سوال اخر. ایا برا ایفون هم مثل اندرویدکه فروشگاه گوگل پلی داره وراحت میشه هربرنامه ای رو ازش دانلودکرد،باسه ایفونم هم فروشگاه داره؟وراحت بدون مشکل میشه ازفروشگاه ایفون دانلودکرد؟
    (اخه چندتا ازفروشندهاتوبازار موبایل که رفتم دنبال ایفون5اس بودم میگفتن برنامه هاشو باید بیرون بریم پول بدیم بریزن وازاینحرفا)
    *کلا اگه چیزخاصی بنظرتومیرسه که لازمه قبل خریدبدونم چه +باشه وچه منفی بهم بگین.مرسی*
    *درانتها برا خرید آیفون5sکه اصل باشه وبهترین باشه ازلحاظ گارانتی.کیفیت .اصل بود.و....واینکه بدازخرید راحت ومطمن استفاده کنم،لطفابگین چیکارکنم ؟چطورچک کنم وقت خرید؟چیاروچک کنم ؟
    خلاصه هرچی که بایدانجام بدم.بخدا اگه جواب بدین همه سوالارو از جوار امام رضادعامیکنم براتون اخه اصلا اطلاعات ندارم ازایفون.فقط سیستم وسخت افزار عالی وزیبای وخوش ساخت بودنش من وجذب کرده.

سپاسگذارمیشم اگه جواب.بدین کامل تابتونم با اطلاعات دقیق برم وبخرم گوشی رو.
    لطفا ازطریق ایمیل هم جواب روارسال کنید اکه امکان داره.

سلام، ۱- دیوایس هایی با پارت نامبر های غیر آمریکا اصل حساب میشن! و اینطور نیست که فقط پارت نامبر آمریکا اصل باشه و پارت نامبر خود آمریکا هم کمیابه، و آیفون تقلبی رو آیتونز نمی شناسه
    ۲-فروشگاه خود اپل اصلاً نداریم تو ایران! و 5s الآن هم گیر میاد
    ۳-از طریق پارت نامبر و یا پشت گوشی میشه فهمید، از نظر کیفیت پارت نامبر ها فرقی نداره زیاد حساس نشید (فقط میگن پارت نامبر امارات فیس تایم -یه برنامه است-نداره)
    ۴-گارانتی هایی که تو ایران میفروشن سرکاریه، بنظرم پول ندید بابت گارانتی
    ۵-زاپیا هست، از طرفی الآن دیگه همه تلگرام و واتس اپ و غیره داره و می تونید فایل ها رو انتقال بدید، جیلبریک کنید بلوتوث هم میشه نصب کرد
    ۶-یکسری سرویس های خبری و خدمات سیری و فیس تایم در اکثر موارد و غیره تو ایران کار نمی کنه، که این مسأله نقص اپل نیست قطعاً
    بله، حتی راحت تر از اندروید، به نام App Store (پیش فرض خود iOS هست) فقط شما باید زحمت ساخت اپل آی دی رو بکشید بقیه اش راحته
    نکات قابل توجه: بنده دی جی کالا رو پیشنهاد نمی دم، روی جعبه ی آیفون یه کد داره در سایت اپل وارد می کنید، تاریخ فعال سازی و باقی مانده ی گارانتی رو نشون میده (قبل از باز کردن انجام بدید)

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
      سلام، ۱- دیوایس هایی با پارت نامبر های غیر آمریکا اصل حساب میشن! و اینطور نیست که فقط پارت نامبر آمریکا اصل باشه و پارت نامبر خود آمریکا هم کمیابه، و آیفون تقلبی رو آیتونز نمی شناسه
      ۲-فروشگاه خود اپل اصلاً نداریم تو ایران! و 5s الآن هم گیر میاد
      ۳-از طریق پارت نامبر و یا پشت گوشی میشه فهمید، از نظر کیفیت پارت نامبر ها فرقی نداره زیاد حساس نشید (فقط میگن پارت نامبر امارات فیس تایم -یه برنامه است-نداره)
      ۴-گارانتی هایی که تو ایران میفروشن سرکاریه، بنظرم پول ندید بابت گارانتی
      ۵-زاپیا هست، از طرفی الآن دیگه همه تلگرام و واتس اپ و غیره داره و می تونید فایل ها رو انتقال بدید، جیلبریک کنید بلوتوث هم میشه نصب کرد
      ۶-یکسری سرویس های خبری و خدمات سیری و فیس تایم در اکثر موارد و غیره تو ایران کار نمی کنه، که این مسأله نقص اپل نیست قطعاً
      بله، حتی راحت تر از اندروید، به نام App Store (پیش فرض خود iOS هست) فقط شما باید زحمت ساخت اپل آی دی رو بکشید بقیه اش راحته
      نکات قابل توجه: بنده دی جی کالا رو پیشنهاد نمی دم، روی جعبه ی آیفون یه کد داره در سایت اپل وارد می کنید، تاریخ فعال سازی و باقی مانده ی گارانتی رو نشون میده (قبل از باز کردن انجام بدید)

سلام دوست عزیز.بی نهایت سپاگذارم برا توضیحاتیکه دادی و وقت گذاشتی.
      _1.منظورتون ازپارت نامبر همون سریال گوشی (IMEI)است؟
      2.ازکجامیشه فهمید از پارت نامبر؟ایامیزنه باسه کجاست؟یا اعدادخاص براکشورخاص هستن؟
      3.توایران کجامیشه اصلشوپیداکرد.من مشهد تمام فروشگاه های اپل(منظورم ازنمایندگی اپل فروشگاه هایکه فقط محصولات اپل میفروشندبود)رو رفتم 5sنداشتن .همشون گفتن نیست.اگه باشه هم اصلش نیست .وخلاصه دنبال فروش 6sبودن.که من 5 روخیلی بیشتر دوسدارم.
      4.اینگه گفتین شماره روکارتن رو توسایت اپل وارد کنم و تاریخ فعلاسازی.و گارانتی رو نشون میده اولا شماگفتی گارانتی توایران الکیه وگارانتی باسه خودایرانه=پس اونکه توسایت اپل گفتی نشون میده چیه عزیز؟
      دوما اینکه تاریخ فعالسازی  هرچی قدیمی ترباشه وگذشته باشه.بهتره؟یاهرچی جدیدباشه ومدت کمی ازش  گذشته باشه؟
      5.اینکه آنلودفکتوری باشه؟یا نه؟ ینی چی چه فرقی دارن،س
      6.فیک بودن.یارفرش بودن ینی چی؟وکدوم بهتره.

بی نهایپد سپاگذارم که وقت گذاشتین براپاسخ دادن به سوالاتم.

درنهایت لطفا بگید وقت خرید به چیا دقت کنم وچک کنم وچطوری چک کنم؟وقبل ازبازکردن بسته ازفروشنده چه اطلاعاتی بگیرم تامطمنشم وبدش بازکنم؟
      سپاسگذارم.ضمنا اگه تو پست گذاشتن ناشی ام ببخشیداخه تازه باسایت آشناشدم وخیلی واردنیستم

نظر

اطلاعات راجب آیفون5s قسمت2

سلام دوست عزیز.بی نهایت سپاگذارم برا توضیحاتیکه دادی و وقت گذاشتی.
        _1.منظورتون ازپارت نامبر همون سریال گوشی (IMEI)است؟
        2.ازکجامیشه فهمید از پارت نامبر؟ایامیزنه باسه کجاست؟یا اعدادخاص براکشورخاص هستن؟
        3.توایران کجامیشه اصلشوپیداکرد.من مشهد تمام فروشگاه های اپل(منظورم ازنمایندگی اپل فروشگاه هایکه فقط محصولات اپل میفروشندبود)رو رفتم 5sنداشتن .همشون گفتن نیست.اگه باشه هم اصلش نیست .وخلاصه دنبال فروش 6sبودن.که من 5 روخیلی بیشتر دوسدارم.
        4.اینگه گفتین شماره روکارتن رو توسایت اپل وارد کنم و تاریخ فعلاسازی.و گارانتی رو نشون میده اولا شماگفتی گارانتی توایران الکیه وگارانتی باسه خودایرانه=پس اونکه توسایت اپل گفتی نشون میده چیه عزیز؟
        دوما اینکه تاریخ فعالسازی  هرچی قدیمی ترباشه وگذشته باشه.بهتره؟یاهرچی جدیدباشه ومدت کمی ازش  گذشته باشه؟
        5.اینکه آنلودفکتوری باشه؟یا نه؟ ینی چی چه فرقی دارن،س
        6.فیک بودن.یارفرش بودن ینی چی؟وکدوم بهتره.

بی نهایپد سپاگذارم که وقت گذاشتین براپاسخ دادن به سوالاتم.

درنهایت لطفا بگید وقت خرید به چیا دقت کنم وچک کنم وچطوری چک کنم؟وقبل ازبازکردن بسته ازفروشنده چه اطلاعاتی بگیرم تامطمنشم وبدش بازکنم؟
        سپاسگذارم
        ببخشیداگه سوالامو درجای مناسب مطرح نکردم یابشکل درست نپرسیدم عذرخواهم .اخه تازه باسایت آشناشدم

نظر

اطلاعات راجبه آیفون 5s

۱- پارت نامبر - سریال و imei با هم فرق میکنن.
          روی جعبه هر سه تا مشخصه. مثلا پارت نامبر امریکا به LL/A ختم میشه.
          ۳- با توجه به اینکه گوشی برا دو سال پیشه شاید نو کمی سخت گیر بیاد و باید بیشتر بگردید و رفرش هم زیاده.

رفرش به گوشی هایی میگن که به هر دلیلی (خرابی ، تعویض با مدل بالاتر و ...) به اپل برمیگرده و اپل معمولا با قیمت کمتر دوباره وارد بازار میکنه. البته روی بسته بندی مشخص میکنه.
          اما برخی افراد کم انصاف بسته بندی گوشی ها رو عوض میکنن و بجای نو میفروشن. به همین دلیل خیلیا میگن نو گیر نمیاد. البته بجز قیمت هیچ فرقی با گوشی نو نداره. تو ebay میتونید قیمت ها رو ببینید.

۴- تمام محصولات اپل ۳ ماه پشتیبانی تلفنی و ۱ سال گارانتی بین المللی دارن. این گارانتی از زمان اکتیو شدن (روشن شدن) شروع میشه و شما میتونید با وارد کردن سریال گوشی تو سایت اپل تاریخ اکتیو شدن رو ببینید.

۵-الان دیگه فکر نکنم کسی گوشی لاک بفروشه. همه انلاک هستن. گوشی های لاک فقط روی اپراتوری لاک هستن کار میکنن. مثلا فقط att

۶- فیک یعنی طرح ایفون (اندروید یا هرچیزی بجز ios). گوشی های رفرش بخاطر قیمت پایین طرفدارای زیادی داره. ولی تو ایران به قیمت گوشی نو میفروشن که میشه گرانفروشی.

به کیفیت بسته بندی و جعبه دقت کنید(تو انجمن هست) - چک کنید گوشی اکتیو نشده باشه و اکبند باشه.

ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 14-02-2016, 04:51 AM

نظر

اطلاعات راجب آیفون5s قسمت3

مجددسلام به دوستان خوبم.بی نهایت سپاسگذارم ازمحبت ولطفتون.وپاسخگوبودنتون.به لطف شما دوستای عزیز اطلاعاتم بیشترشد راجب ایفون.
            دوستان لطفا باسه خرید بگین چیکارباید بکنم؟راجب همه چی.
            -فرضا داخل فروشگاه هستید و ایفون 5اس رومیخایدبخرید ،تمام نکاتیکه دقت میکنید،چیزایکه مهمه براتون،لطفا بگین؟واینکه چطور چک میکنید؟
            -بااین توضیح که دوستمون راجب رفرش دادن که گوشی به اپل برمیگرده به دلایلی رفرش میشه ودوباره میادتوبازار.فقط روگوشی مشخص کرده اپل که گوشی رفرش شده است.حالا بااین توضیح راجب رفرش=1. گوشیکه رفرش شده ،پس ینی اکتیو شده قبلا اره یانه؟
            2.=گارانتی از زمان اکتیوشدن شرومیشه ،پس ینی توفروشگا وقتی سیم کارتوگذاشت فروشنده براتست گوشی بایدتوسایت اپل همون تاریخ وساعت رو نشون بده برا اکتیو شدن گوشی؟درسته؟
            واگه تاریخ تفاوت داشت ینی قبلااستفاده شده اره؟3.لطفا راجب آنلوک فکتوری بگید؟
            4.گوشی اگه بخام رفرش نباشه ازکجامتوجه بشم؟
            5.فیک ینی اینکه یگوشی شبیه آیفون ولی ایفون نیست وبرنامش iosنیست .درست متوجه شدم ؟
            6.راجب گارانتی که دوست خوبم گفتی سه ماه تلفنی پشتیبانی تلفنی و1سال گارانتی بین المللی دارن وبااکتیوشدن گوشی شرومیشه ،لطفادقیق تربگین توایران هم جواب میده گارانتیش؟
            و1سالیکه گفتی اگه اتفاقی بیافته باتوجه به اینکه نمایندگی نداره اپل توایران ازگارانتیش چطورمیشه استفاده کرد؟

واقعا ازهمه دوستان که زحمت میکشن وسوالات پیش پا افتاده منوجواب میدن ومنوتحمل میکنن سپاسگذارم.قبلاگفتم تاحالا فقط گوشی های اندروید داشتم.وراجب ایفون هیچ اطلاعاتی ندارم وسوالاتم باسه کسب اطلاعات دقیق ه تا گوشیکه میخرم وکلی پولشومیدم اصل باشه وجنس قلابی وبی کیفیت رو به جای اصل ندن بهم.
            بسیار سپاسگذارم برا پاسخگوبودنتون وتحمل سوالاتم

نظر

دوست مون HaEN توضیحات رو دادن
              برای تکمیلی باید بگم که منظور من گارانتی هایی بود که شرکت های ایرانی جدا می فروشن نه گارانتی خود اپل
              اگه شما دیوایس نو گرفته باشید اصلاً نباید در تاریخی فعال شده باشه و می نویسه (لطفاً آیفون را فعال کنید...)
              گیر آوردن نو درسته سخته ولی ممکنه
              این هم بگم که اپل قصد داره در ماه مارس یک آیفون 4 اینچی جدید معرفی کنه به نام 5se با سخت افزار جدید مشابه 6s
              می تونید صبر کنید تا اون موقع

نظر

باسلام.
                واقعا ازلطفیکه داشتین وباصبروحوصله جواب سوالاتمودادین ممنونم وسپاسگذارم برا اطلاعات کاملیکه دراختیارم گذاشتین.
                *
                1-؟؟دوستان بگید ازکجامیشه خریدکنم ،اخه مشهد واقعا پیدانمیشه 5s و همه جارو دنبالش کشتم ولی ندارن.اگه سایتی باسه خرید میشناسین که داشته باشه معرفی کنین؟
                *
                *؟2.یدستگاه 5s رنگ گلد 32 گیگ پیداکردم.(البته من 64میخام ولی پیدانشه همین32رومیخرم)
                -دوستان گوشی
                رفرش نیست.
                گارانتی نداره
                پارت نامبرش LL/Aآمریکا
                وگوشی اکتیوه.
                اینکه اکتیو شده بنظرتون موردنداره؟
                بنظرتون بگیرمش خوبه؟

سپاسگذارم ازهمه عزیزان

نظر

اطلاعات راجبه آیفون 5s

وقتی در سایت تاریخ اکتیو بودن رو میزنه یعنی در اون تاریخ فعال شده و دیگه نو و آکبند نیست، در مورد پارت نامبر هم حساس نباشید که حتماً LL/A باشه
                  این گوشی بعد از اومدن 6 هم تولیدش متوقف نشد (که اگه از این سری باشه روش iOS 8 هست ) پس هنوز تا قبل از اومدن 5se بگردید گیر میاد نو
                  تهران که حتماً هست اگه یه فروشنده ی مطمئن سراغ داشته باشید
                  یعنی تو مشهد یک فروشنده ی با انصاف و خوب گیر نمیاد که از تهران براتون بیاره؟!
                  ظرفیت هم اگه 64 بتونید گیر بیارید خیلی سود کردید چون قیمت 5s الآن فوق العاده مناسبه
                  اما در مورد گارانتی اگه 5s که گیر بیارید مستقیم از اپل استور خریداری شده باشه ، گارانتی رو از همون روز میزنه و ممکنه بعد از فعال سازی ببینید که گارانتی تموم شده! یا خیلی کم ازش مونده، حساس نشید فقط چیزی که مهمه برای اولین بار (قبل از فعال سازی ) باید پیام please active your iphone... بیاد این رو اگه نشون یعنی دیوایس نو و بدون مشکل هست بعد از فعال سازی هم کدها رو مقایسه کنید با چیزی که در تنظیمات خود گوشی نشون میده

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 16-02-2016, 11:03 AM

نظر

بسیارسپاسگذارم از راهنمایتون.
                    اینکه مشهدگیرنمیادگوشی واقعا جاتعجب داره باسه خودم.ولی بدترازاون اینکه فروشنده دنبال یافروختن s6 یا دنبال فروختن جنس دست دوم .وخیلی راحت میگن عمرا اگه پیداکنی .تولیدنمیشه دیگه (هرچندکه باتوضیحات شما مطمنم تولیدمیشه)
                    .-بابت توضیحاتتون ممنون.شایداگه شماراهنمای نکرده بودی راجب آک بودن ونوبودن دیوایس (وپیغام please active your iphone) ،الان گوشی اکتیو شده وبدون گارانتی خریده بودم.
                    بی نهایت سپاسگذارم ازشما.
                    واین سایت بسیارعالی که واقعا جامع وبروز هست.

واقعاسپاسگذارم.فعلا دنبالش هستم واگه شدوفروشنده ای قبول کنه برام آک سفارش بده ازتهران بهش هزینشومیدم که بیاره برام.
                    درهرحال ازشمابابت راهنمایتون سپاسگذارم.باتشکر

نظر

نوشته اصلی توسط m2641 نمایش پست ها
                      اینکه مشهدگیرنمیادگوشی واقعا جاتعجب داره باسه خودم.ولی بدترازاون اینکه فروشنده دنبال یافروختن s6 یا دنبال فروختن جنس دست دوم .وخیلی راحت میگن عمرا اگه پیداکنی .تولیدنمیشه دیگه (هرچندکه باتوضیحات شما مطمنم تولیدمیشه)
                      .-بابت توضیحاتتون ممنون.شایداگه شماراهنمای نکرده بودی راجب آک بودن ونوبودن دیوایس (وپیغام please active your iphone) ،الان گوشی اکتیو شده وبدون گارانتی خریده بودم.

واقعاسپاسگذارم.فعلا دنبالش هستم واگه شدوفروشنده ای قبول کنه برام آک سفارش بده ازتهران بهش هزینشومیدم که بیاره برام.
                      از سايتهاي اينترنتي معتبر هم ميتونيد خريد كنيد

نظر

از فروشگاه های معتبر آنلاین مثل دیجی کالا خرید کنید. [emoji4]

نظر

از فروشگاه های معتبر آنلاین مثل دیجی کالا خرید کنید. [emoji4]

نظر

سلام. من یه آیفون گرفتم که میخوره بهش رفرش باشه چون در کارتنش خوب جمع نشده. البته کار کردس و سریال نامبرش با c39 شروع میشه و پارت نامبرش با me34 . میخوام بدونم میشه از رو اینا فهمید واقعا رف هست یا نه؟

نظر

صبر کنید ..
                            X