اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با ussd code

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با ussd code

سلام دوستان. با استفاده از سرویس ussd code از سرویس های بانک ها که میخوام استفاده کنم در قسمتی که میخوام رمز دوم را وارد کنم همش خطا میده ... علت چیه؟؟با گوشی دیگه تست میکنم مشکل ندارم فقط با ایفون اینجوریه!!!

سلام دوست من
    کجا دقیقا
    اگر میتونین عکس بگیرین از صفحه بزارین
    داریم استفاده میکنیم مشکلی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط paymon2008 نمایش پست ها
      سلام دوستان. با استفاده از سرویس ussd code از سرویس های بانک ها که میخوام استفاده کنم در قسمتی که میخوام رمز دوم را وارد کنم همش خطا میده ... علت چیه؟؟با گوشی دیگه تست میکنم مشکل ندارم فقط با ایفون اینجوریه!!!
      حتما دقت کنید کیبورد فارسی نباشه.بعضی از سرویس دهنده ها با کیبورد فارسی مشکل دار.
      سلولار دیتا رو هم خاموش کنید.

نظر

مثلا سامانه 780 را که میگیرم تمام مراحل رو طی میکنم قسمت اخر که میخوام رمز دوم را بزنم میگه رمز دوم صحیح نیست در صورتی که روی دستگاه اندرویدی یا pc تست میکنم کار میکنه. یا سامانه 789 که میگیریم منوی اولش که میاد هر گزینه ای رو انتخاب میکنم و اکی میکنم دوباره همون منوی اول میاد !!!

- - - - - - - - - -

یه سوال دیگه که داشتم اینکه منوی profile در تنظیمات رو پیدا نمیکنم! منوی device management رو هم نمیتونم پیدا کنم.
        ios ورژن 9.2 هست
        ویرایش توسط paymon2008 : https://i-phone.ir/forums/member/192820-paymon2008 در ساعت 12-02-2016, 12:02 AM

نظر

صبر کنید ..
        X