اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزارهای کاربردی App Store از نگاه یک کاربر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نرم افزارهای کاربردی App Store از نگاه یک کاربر

به نام خدا

خیلی وقتا شده یرای یه نرم افزاری که بخوایم نصب کنیم دنبال با کیفیترین و بهترینش در اون زمینه باشیم به همین خاطر کلی اپ استور را زیر و رو میکنیم و میگردیم گاهی هم پول براشون میدیم و در اخر میینیم اونی نبود که میخواستیم
    امروز میخوام بهترین و با کیفترین اپهای کاربردی را بهتون معرفی کنم که در هر زمینه ای تجربه بنده بیش از حداقل 5 مورد مشابه در اون زمینه هستش و با اطمینان میتونم بگم بهتر از اینها در اپ استور تا امروز پیدا نخواهید کرد.
    در معرفی اپها سعی میکنم هم اپهای پولی و هم رایگانها را معرفی کنم.
    معرفی اپها به مرور گذاشته میشه پس از زدن پستهای بی ربط خودداری کنید و برای تشکر از کلید تشکر استفاده کنید تا تاپیک منظم بمونه.ممنونم

این مطلب اختصاصی انجمن i-phone.ir هست و کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.
    ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 10-02-2016, 11:59 AM

خب برسیم به معرفی اولین مورد
    فایل منیجر File manager:
    فایل منیجر از اون دست نرم افزارهایی که خودم خیلی دنبال بهترنش بودم و شاید بیش از 10 مورد را نصب کردم اما هیچکدام به گرد پای FileBrowser نمیرسه و 6 دلار نوش جون سازندش مطمن باشید

این فایل منیجر واقعا عالیه و تنظیمات و گزینه هایی داره که شما را حیرت زده میکنه

گزینه ای برای حذف کشها ، تنظیمات admin ، دانلودر گوشه ای از ویژگیهای این فایل منیجره پس اگه 6 دلار دارین و میخواین فایل منیجر همه فن حریف داشته باشین معطل نکنین:

Description

FileBrowser is the original and best file manager and viewer for iOS. *** Now supports iPad Pro and iOS9 multi-tasking *** FileBrowser can view, copy, move, upload, download, stream, and manage files between computers, servers, NAS drives and cloud storage in any direction. You don’t need to install any other software. FileBrowser will scan and locate computers on your network and connect in seconds and will connect to cloud storage quickly too.
    • $5.99
    • Category: Utilities
    • Updated: Dec 12, 2015
    • Version: 7.6
    • Size: 46.8 MB
    • Languages: English, Dutch, French, German, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese
    • Seller: Stratospherix

و اما بهترین رایگان این بخش میرسه به Documents 5

کاری از readdle که کیفیت و کاراییش فوق العاده برای یه اپ رایگان خوبه

دانلودر و طراحی خوب از ویژگیهای بارزش هست

Read, Listen, View, Annotate almost anything you want on your iPad and iPhone. Files, documents, books, any content is at home in Documents by Readdle

• Free
    • Category: Productivity
    • Updated: Dec 20, 2015
    • Version: 5.5.5
    • Size: 77.0 MB
    • Languages: English, French, German, Italian, Japanese, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish
    • Seller: Igor Zhadanov
    • © 2008-2014 Readdle Inc.

اینجا لازمه یه اپ بی کیفیت معرفی کنم که فقط ظاهر خوبی داره و مواظب باشین مث من 3 دلار ضرر نکنین

pocket drive+
    ظاهری زیبا ولی باطنی توام با کرش و ضعیفی مطمن باشید
    به همین دلیل آدرسشو در اپ استور نمیزارم

تا امشب بهترین دانلودر را معرفی میکنم
    از زدن پست لطفا خودداری کنین تا تاپیک منظم بمونه
    این موضوع را سعی میکنم تا هفته ی آینده کامل کنم

پس منتظر بهترینها باشین و پول و وقتتون را صرف اپهای بی کیفیت نکنین

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 05-02-2016, 01:53 PM

نظر

دانلود كننده Downloader:
      خب اول از همه اين نكته را بگم اپهاي دانلود كننده با توجه به سياستهاي اپل ممكنه تغيير موضع بدن و ويژگيهاي خوبشون را سازنده هاشون حذف يا محدود كنن پس معلوم نيس چه به سرشون تو اينده مياد.
      نكته ي بعدي اين كه خيلي از دانلود كننده هاي جديد و معروف از قابليت دانلود فايل هاي موزيك و ويديويي برخوردار نيستن پس من علاوه بر كيفيت در اخر اپليكيشني را معرفي ميكنم كه بتونه موزيك هم دانلود كنه در اصل قوانين اپل را دور بزنه
      نرم افزارiDownloads plus
      نرم افزار كامل و کیفیت دار كه ويژگيهاشو با خريد درون برنامه اي ميتونين فعال كنين و قيمت كليش 6 دلار هست
      البته از دانلود ويديو و موزيك منع شده متاسفانه برا همين خيلي فيدبك منفي خورده بيچاره

Description

IMPORTANT NOTE: This app is only for downloading NON-Audio/Video content e.g. pdf, docs etc which means that this app has NO functionality what so ever that can be used to download any kind of audio or video files.
      • Updated: Aug 08, 2015
      • Version: 1.7.3
      • Size: 12.2 MB
      • Language: English
      • Seller: Amad Marwat

نرم افزار رایگان این بخش که هم قابلیت دانلود ویدیو و موزیک داره و هم رایگانه و بدون تبلیغه چیزی نیست جز:
      Turbo downloader
      عالیه ولی عکسهای تو اپ استور با واقعیتش فرق داره(شاید سیاست برنامه نویسشه!)
      کیفیت ساخت خوبی نداره ولی از نظر کاربردی نداریم مثلش (بگم مثل idm اغراق نكردم)
      امیدوارم از اپ استور حذف نشه(چشام شور نیس)
      Description

Turbo Downloader is a total solution to keep your office files in your phone and use them anytime, anywhere you want.

Turbo Downloader contains amazing file manager which lets you store, view and manage documents on your iPhone, iPad and iPod.

It has an amazing built in document viewer and zip extractor.

Simple user interface is really very easy to use, meanwhile it contains many powerful features.

You can transfer files with Wifi Browser to your iPhone,iPad or iPod and view them anywhere!

• Free
      • Updated: Sep 25, 2015
      • Version: 2.0.0
      • Size: 24.1 MB
      • Languages: English, Afrikaans, Arabic, Azerbaijani, Belarusian, Bosnian, Bulgarian, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Malay, Norwegian Bokmål, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese
      • Seller: mustafa çivik

البته اپهای idownloader و idownloadall هم هستن که idownloadall به دلیل تبلیغات مزاحمش بهترین نشد

در پست بعدی(احتمال زياد فردا) منتظر بهترین ویدیو پلیر ، مرورگر وب و آرایشگر صورت(چهره ارايي)باشین.
      ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 05-02-2016, 01:58 PM

نظر

۱. لطفا از سایز مناسب و پیش فرض استفاده کنید.

۲. لطفا از یک قالب منظم تر جهت معرفی استفاده کنید. چند تا از تاپیک های معرفی برنامه که توی انجمن هست و مدیرهای دیگه زحمتش رو کشیدن برای نمونه میتونید رویت کنید.

۳. لطفا لینک عکس ها به هیچ وجه از سایت های خارجی نباشه و حتما توی آپلود سنتر انجمن عکس ها بطور اختصاصی آپلود شده باشن.

موفق باشید.

نظر

ویدیو پلیر video player:

بین نرم افزارهای پولی avplayer و oplayer بهترین عملکرد را دارند که oplayer برنده هست.چرا؟؟
          تنظیمات و شخصی سازی های بسیار،ویژگیهای ارتباطی فوق العاده و رابط کاربری دلچسب بخشی از برتری های oplayer هستش
          به عنوان مثال میتونم بگم قابلیت اتوماتیک چرخش صفحه که درavplayer نیست و شما مجبورید وارد تنظیمات بشین و قفل چرخش صفحه ios را فعال و غیرفعال کنین.
          این ویژگی برا من خیلی مهم بود که فقط در oplayer دیدم
          البته buzzplayer هم بود ولی قیمت بالا و رابط کاربری ضعیفش نذاشتن تو این لیست جا بگیره

Description

The most popular iPhone media player OPlayer!!!
          With 6 years' continuous improvement, millions of people are using OPlayer!

خب بریم سراغ رایگان این بخش که نماینده این بخش kmplayer معروف هست که به تازگی قدم د ر راه اپ استور امریکا گذاشته اما راه طولانی داره که باید طی کنه تا بهترین بشه
          Description

◆ KMPlayer which is the world's best players and chosen by 300 million people from all around the world.
          KM player is a free encoding media player which supports and plays all video files.
          We wish you to enjoy the simple and modern outlook and user friendly designed KMPlayer
          ◆ KMplayer Supports Network service, such as KMP Connect, Google Drive, FTP, Dropbox, etc.

در همین پست لازم میدونم بهترین ویرایشگر فیلم هم معرفی کنم

ویرایشگز فیلم
          videos editor :

بین videoshop و vivavideo سخت بود که بگم کدوم بهتره ولی با مقایسه ویژگیها و رایگان بودن vivavideo (محدودیت زمانی داره ولی با خرید برداشته میشه) برنده این بخش با اختلاف کم vivaideo هست
          باش میتونین یه فیلم بسازین و ویژگی عالیش وجود themeهای جالب هستش که کارای جالبی میشه رو فیلم ها باش انجام داد
          من که احساس میکنم کارگردان شدم دیگه
          Description

VivaVideo is one of the most popular free video editor & movie maker apps in App Store. It has over 150 million users all over the world so far. With VivaVideo, you can easily create your video story and share with your friends & family, transforming everyday moments into works of art as you want.

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 05-02-2016, 01:22 PM

نظر

مرورگر وب web browser:

گستردگی مرورگر وب در سیستم عامل ios نسبت به android چندان تعریفی نداره و بین چندین مورد به عقده من Dolphin Web Browser به عنوان بهترین انتخاب میشه.
            دارا بودن ویژگی دانلود،انواع تمهای مختلف،طراحی ساده و زیبا از جمله ویژگیهای این مرورگر هست که نظیرش را در اپ استور پیدا نخواهید کرد

Dolphin is a free, fast, smart and personal web browser for iPhone and iPad. The exclusive features include one-tap share, tabbed browsing, cloud sync, gesture browsing, sonar search, speed dial, sidebar and a lot more to be discovered.

بین firefox و chrome انتخاب سلیقه ای میشه این در حالی که گوگل با آپدیت جدیدش سرعت و سبکی chrome را دوچندان کرده
            ولی انتخاب من firefox هست.
            Description

Experience a fast, smart and personal Web. Firefox is the independent, people-first browser made by Mozilla, voted one of the Most Trusted Internet Companies for Privacy. Upgrade today and join hundreds of millions who depend on Firefox for a more personal browsing experience.
            ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 04-02-2016, 01:37 PM

نظر

ویرایشگر صورت beautiful face:

بی شک بهترین اپ این بخش facetune هستش
              برخی ویژگیهای این اپ ادم را شگفت زده میکنه که آیا واقعا این یه نرم افزاره یا یک آرایشگر واقعی
              این اپ از لولو ، هولو میسازه مطمن باشید
              Description

• "Facetune helps you look your Hollywood best, even in photos taken on mobile phones." - Roy Furchgott, The NY Times
              • Facetune is a fun and powerful portrait & selfie photo editor!
              • #1 Photo and Video App in 127 countries!

خب رایگان این بخش هم فقط میتونم beautyplus را نام ببرم که قدرت facetune را نداره ولی ویژگیهای بیشمارش شاید باعث بشه شما 4 دلار صرفه جویی کنید

Description

*** #1 Photo app in Japan, Korea, Thailand, and Taiwan with 70 million users worldwide! ***

BeautyPlus is the ultimate selfie app that will give you perfect selfie in one instant!

– Auto beauty enhancement and face–lift in one fast tap! Retain the natural look of your skin and good image quality.
              – Powerful selfie editing tools like acne remover, face slimmer, skin smoother, eyes enlargement and legs stretcher.
              – Intelligent Exposure allows you to take clear and glowing pictures of yourself even in low–light conditions.
              در پست بعدي بهترين نرم افزارهاي مسيريابي،ويرايشگر تصوير،ورد را معرفي ميكنم
              ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 05-02-2016, 02:06 PM

نظر

مسیریابی و نقشه navigation:

نرم افزارهای مسیریابی یکی از پرکاربردی ترین اپهای موبایلها هستن که افلاین بودنشون برای ما ایرانیها بسیار مهمه
                sygic نام نرم افزار معروفیه که قیمت بالا و آپدیت و کامل نبودن نقشه هاش برا ایران مهمترین عامل حذف در این رقابت هستش

دو نرم افزار here و maps.me یاقی میمونن
                من تجربه کار با هر دو را دارم باید بگم که قابلیت مسیریابی در خودرو برای ایران در here غیرفعاله ولی نقشه هاش دارای دقت بالایی هستن و صدای فارسی هم پشتیبانی میشه
                اما maps.me دارای نقشه با دقت پایین ولی مسیریابی خودرو و عدم داشتن ویس فارسی هست
                هر دو در این رقابت برنده هستن و میشه گفت مکمل هم اند.
                Description

Winner of the “Best Automotive App” award 2015 from Auto Bild!

Looking for Offline Navigation? You don’t have to wait: HERE Maps has free offline maps and navigation available NOW in more than 100 countries!

Description

Get instant access to detailed maps of all countries from anywhere in the world! No internet connection is required.
                maps.me
                ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 05-02-2016, 08:28 PM

نظر

ویرایشگر تصویر photos editor :

نرم افزارهای این بخش تعداد زیادی هستن که هرکدام ویژگی و برتری خاصی نسبت به هم دارند
                  من تو این بخش نرم افزار pho to lab pro را به قیمت 5دلار پیشنهاد میکنم.
                  ایفکتهای متنوع،تنظیمات فراوان،امکانات زیاد و قابلیت ساختن تصاویر کاریکاتوری بخشی از ویژگیهای این ویرایشگر عکس هست.
                  Photo Lab PRO – a full-featured Photo Fun Generator for your iPhone and iPad!

Photo Lab PRO contains more than 500 awesome effects for your photos including:
                  در بخش رایگان قرعه به اپ photo grid میخوره ساخته شده توسط ks mobile که اندرویدی ها این شرکت را به خوبی میشناسن

Description

Over 100 millions fans, Photo Grid is the most popular Instagram collage maker. With Photo Grid, you can combine ordinary photos into worth-share photo collages; you can decorate your pics by applying fantastic ******, adding stickers and text.

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 05-02-2016, 01:23 PM

نظر

آفیس office:
                    نرم افزاهای این بخش یکی از مهمترین دغدغه های دانشجویان و دانش آموزان و کلا کسایی که با متن و نوشتن سروکار دارن.مث خودم
                    نرم افزارهای زیادی را نصب کردم که خیلیهاشون فقط هنر هدر دادن ترافیک را داشتن و وسلام(اصفهانیم)
                    اما دو تا اپ چشمم را گرفت اونم wps office و polaris office بود
                    wps خیلی میانش با زبان فارسی خوب نبود بنابراین در نبرد با polaris شکست خورد!
                    Pdf Microsoft Office Word, Excel, Powerpoint
                    همچنین دارا بودن طرحهای آماده که بسیار هم شیک هستن برخی از امکانات این اپ هست
                    [emoji666]Best mobile Office software, chosen by 34 million users worldwide.
                    [emoji666]Powerfully compatible with Microsoft Office, with faster document loading.

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 05-02-2016, 02:53 PM

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                      ۱. لطفا از سایز مناسب و پیش فرض استفاده کنید.

۲. لطفا از یک قالب منظم تر جهت معرفی استفاده کنید. چند تا از تاپیک های معرفی برنامه که توی انجمن هست و مدیرهای دیگه زحمتش رو کشیدن برای نمونه میتونید رویت کنید.

۳. لطفا لینک عکس ها به هیچ وجه از سایت های خارجی نباشه و حتما توی آپلود سنتر انجمن عکس ها بطور اختصاصی آپلود شده باشن.

موفق باشید.
                      ممنون پستها ویرایش شد
                      اگر باز هم ایرادی رویت کردین ممنون میشم راهنمایی کنین
                      ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 05-02-2016, 02:05 PM دلیل: ویرایش دو پست اول

نظر

در پست آینده منتظر بهترین ماشین حساب و بازیهایی که هیچ وقت از گوشیتون پاک نخواهید کرد باشین
                        ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 05-02-2016, 08:31 PM

نظر

دمت گرم اقا سعید ادامه بده ...خدا قوت

نظر

ماشین حساب calculator:

من همیشه فکر میکردم mathway بهترین ماشین حسابیه که برای اسمارتفونها ریلز شده(با وجود سنگینی در استفاده) ولی وقتی با calculator # آشنا شدم نظرم عوض شد
                            روانی در استفاده،راهنمای تصویری،امکانات فراوان بخشی از ویژگیهای کوچیک این ماشین حسابه
                            البته نسخه بی نهایت این ماشین حساب با قیمت 3 دلارم هست که دیگه دینشو به شما ادا میکنه و واقعا هم امکاناتش به مرز بی نهایت میرسه(کلا دیگه همه کاری میکنه)
                            ◉ Over 1,300,000 Downloads Worldwide
                            ◉ Top Free Utilities Apps in US, UK, AUS, CAN, GER,...
                            ◉ Rated & Reviewed on ILoveFreeSoftware.com

اومدیم و شما نخواستی 3 دلار پرداخت کنی و محدودیت رسم گراف در نسخه رایگان ماشین حساب بالا شما را به نصب یه ماشین حساب دیگه سوق داد
                            خیالتون تخت من الان ماشین حسابی معرفی میکنم براتون که کارش فقط رسم گرافه فقط کافیه دو بار باش کار کنین مطمن هستم مث من میگین چرا این پولی نیست
                            Desmos
                            Explore math with Desmos! Plot functions, create tables, add sliders, animate your graphs, and more -- all for free.

At Desmos, we imagine a world of universal math literacy and envision a world where math is accessible and enjoyable for all students. We believe the key is learning by doing.

To achieve this vision, we’ve started by building the next generation of the graphing calculator. Using our powerful and blazingly-fast math engine, the calculator can instantly plot any equation, from lines and parabolas up through derivatives and Fourier series. Sliders make it a breeze to demonstrate function transformations. It's intuitive, beautiful math. And best of all: it's completely free.
                            گرافهای آماده ای که داره را یه نگاه بندازین.....
                            ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 05-02-2016, 10:26 PM

نظر

بازی هایی که پاک نمیشوند can not be cleared games:
                              اگر شخصی از من سوال کنه بهترین بازی هایی که روی گوشی انجام دادی را نام ببر بش میگم:
                              tomb raider go ،gta sa،mortal kombat x ،machanarium،world war z و..........
                              اما جالبه هیچکدوم از این بازیها الان روی گوشی من نصب نیستن چون این بازی ها پس از طی کردن مراحل يا تمام میشند یا پس از مدتی خسته کننده
                              من این پست را زدم که سه بازی بتون معرفی کنم که اگه به سبک و سیاقش علاقه دارین و به مزاجتون جور در اومد مطمن باشيد از گوشي پاکشون نخواهید کرد
                              با hocus خیلی وقت نیست آشنا شدم ولی بتون قول میدم ارزش 1 دلار را داره.ایمان دارم به حرفم
                              ساختن مراحل و شیر کردنشون برای دیگران، مشاهده مراحل پرطرفدار،موسیقی new age و مناسب برای این بازی،بیش از 80 مرحله ي خود بازی که با آپدیت شدن زیاد هم خواهد شد و بازم بگم؟برو نصبش کن دیگه
                              نکته:سبک بازی معمایی هست و بسیار اعتیاد آور
                              *****App Store Best of 2015 in Russia*****

****** level editor is for hocus lovers. Thank you for your supports*****

New, polished, mind-bending, minimal puzzle game with dozens of levels and extra-ordinary design

بازی بعدی که اسمش trafic rider هست گرافیکی ترین و هیجان انگیزترین بازی سبک بینهایت هستش
                              به شخصه انقدر قلب من سر یه بازی تند نزده كه سر اين زده

Another masterpiece from the creators of Traffic Racer. This time, you are behind the wheels of a motorbike in a much more detailed gaming experience, but also retaining the old school fun and simplicity.

Traffic Rider takes the endless racing genre to a whole new level by adding a full career mode, first person view perspective, better graphics and real life recorded bike sounds. The essence of smooth arcade racing is still there but in the shell of the next generation. Ride your bike in the endless highway roads overtaking the traffic, upgrade and buy new bikes to beat the missions in career mode.

Now it is time to hit the roads with a motorcycle!

یه بازی دیگه که حیفم اومد نگم boost 2 نام داره و تصويرش گویا همه چیز هست

Boost was featured as one of the best games of 2009 by Apple, and has even been featured in their iPod Touch commercial!

منتظر بهترین ویجت و اپلیکیشن بدنسازی باشین
                              ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 05-02-2016, 10:41 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X