اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراموشی ای کلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فراموشی ای کلود

سلام دوستان

من ایمیل ای کلود رو فراموش کردم ولی پسورد رو میدونم چی هست سوالات امنیتی هم میدونم چی هست کلا نمیدونم اپل ای دی رو گوشیم چی بوده حالا هم گوشی قفل شده و ایکلودش فعال بوده

چه راهی رو سراغ دارید؟

سایتی رو سراغ دارید که بتونه ای کلود رو بهم بده؟

نوشته اصلی توسط saeed70 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ایمیل ای کلود رو فراموش کردم ولی پسورد رو میدونم چی هست سوالات امنیتی هم میدونم چی هست کلا نمیدونم اپل ای دی رو گوشیم چی بوده حالا هم گوشی قفل شده و ایکلودش فعال بوده

چه راهی رو سراغ دارید؟

سایتی رو سراغ دارید که بتونه ای کلود رو بهم بده؟
    بايد با اپل تماس بگيريد. با دادن شماره سريال تون اونا مي تونن بهتون كمك كنن. اما قبلش ازتون سوالات امنيتي رو مي پرسن تا مطمئن بشن شما صاحب اين آيدي هستيد.
    مشكلي نيست اگه رمز و سوالات و جواب ها رو بدونيد. اگه ايميل ثانويه هم داده باشيد عالي. خيلي سريع مشكلتون رو حل مي كنن.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
      بايد با اپل تماس بگيريد. با دادن شماره سريال تون اونا مي تونن بهتون كمك كنن. اما قبلش ازتون سوالات امنيتي رو مي پرسن تا مطمئن بشن شما صاحب اين آيدي هستيد.
      مشكلي نيست اگه رمز و سوالات و جواب ها رو بدونيد. اگه ايميل ثانويه هم داده باشيد عالي. خيلي سريع مشكلتون رو حل مي كنن.
      ممنون از جوابتون ولی نمیشه باهاشون تماس گرفت شما راهی برای تماس گرفتن باهاشون سراغ داری؟ یا بهتر از اون چت کردن

نظر

نوشته اصلی توسط saeed70 نمایش پست ها
        ممنون از جوابتون ولی نمیشه باهاشون تماس گرفت شما راهی برای تماس گرفتن باهاشون سراغ داری؟ یا بهتر از اون چت کردن
        خير دوست گرامي راه ديگه اي نيست.

https://getsupport.apple.com

نظر

صبر کنید ..
        X