اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال فایل از آیفون به همه ی دیوایسها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال فایل از آیفون به همه ی دیوایسها

سلام
    سوالم اینه زمانی که با آیتونز موسیقی به گوشی منتقل کردیم و حالا مثلا شخصی خوشش اومد چطور میشه موزیک رو به شخص مورد نظر که اندروید داره باید داد
    یا اینکه در بخش ویدیو اپل چطور میشه ویدیویی رو ارسال کرد؟
    برنامه avplayer هم گرفتم خیلی خوبه فرمتها همه رو پخش کرد چطور فیلمامو از تو این برنامه بفرستم تو تلگرام یا هر جای دیگه
    زاپیا دارم و اصلا فیلمها و موزیکهایی که با ایتونز منتقل کردم رو گوشی رو برای ارسال نشون نمیده
    چه راه خاصی وجود داره
    گوشیم ios 9.2.1 جیلبریک نیستم قصد جیلبریک هم ندارم
    ممکنه راهنمایی کنید

راهي نيست
    جز دعا به درگاه احديت
    كه شايد خداوند عالم راهي ميان اين دستگاه و آن دستگاه به وسيله انسان اشرف مخلوقات تدبير كند
    والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

آقا مرسی دمتم گرم آب پاکی رو ریختی رو دستمون دیروز هم ابرومون جلو دوستو رفیقمون رفت گفتن سه میلیونو پونصد دادی رفتی گوشی خریدی یه اهنگ از گوشیت نمیتونی به ما بدی ما هم نگاشون کردیم خواستیم بگیم بابا جان درسته ارسال فایل درست درمون نداره ولی حد اقل فلان چیزارو داره یهو 4 نفر ریختن سرم هر کودوم یه تیکه انداخت همه هم اندروید به دست که تو عمرشونم ایفونو لمس نکردن چه برسه به کار کردن
      هیچی دیگه هر کودوم رفتیم پی خودمون

نظر

نوشته اصلی توسط moeinmr نمایش پست ها
        سلام
        سوالم اینه زمانی که با آیتونز موسیقی به گوشی منتقل کردیم و حالا مثلا شخصی خوشش اومد چطور میشه موزیک رو به شخص مورد نظر که اندروید داره باید داد
        یا اینکه در بخش ویدیو اپل چطور میشه ویدیویی رو ارسال کرد؟
        برنامه avplayer هم گرفتم خیلی خوبه فرمتها همه رو پخش کرد چطور فیلمامو از تو این برنامه بفرستم تو تلگرام یا هر جای دیگه
        زاپیا دارم و اصلا فیلمها و موزیکهایی که با ایتونز منتقل کردم رو گوشی رو برای ارسال نشون نمیده
        چه راه خاصی وجود داره
        گوشیم ios 9.2.1 جیلبریک نیستم قصد جیلبریک هم ندارم
        ممکنه راهنمایی کنید
        مورد اول فقط با جیلبریک میشه
        شما میتوانید از اپلیکیشنهایی که قابلیت فایل منجر و دانلود دارند استفاده کنید اپلیکیشن avplayer فقط قابلیت اجرا و دریافت بصورت وایرلس یا استریم ویدیو دارد .
        مثلا" فایلها را از کامپیوتر به زاپیا بفرستید بعد از طریق آن به اپلیکیشنهای دیگر open in کنید یا توسط آیتونز فایلها را در قسمت Ducument اپلیکیشنهای فایل منجر دار بفرستید و از آنجا فایلها را با تلگرام یا اپلیکیشن دیگر open in و ارسال کنید.
        با خود زاپیا هم میشه هم با شبکه مشترک هم بدون شبکه مشترک فایل را به دیوایسهای دیگر ارسال و دریافت کرد .
        http://www.i-phone.ir/forums/thread92967.html
        ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 24-01-2016, 09:47 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
          مورد اول فقط با جیلبریک میشه
          شما میتوانید از اپلیکیشنهایی که قابلیت فایل منجر و دانلود دارند استفاده کنید اپلیکیشن avplayer فقط قابلیت اجرا و دریافت بصورت وایرلس یا استریم ویدیو دارد .
          مثلا" فایلها را از کامپیوتر به زاپیا بفرستید بعد از طریق آن به اپلیکیشنهای دیگر open in کنید یا توسط آیتونز فایلها را در قسمت Ducument اپلیکیشنهای فایل منجر دار بفرستید و از آنجا فایلها را با تلگرام یا اپلیکیشن دیگر open in و ارسال کنید.
          با خود زاپیا هم میشه هم با شبکه مشترک هم بدون شبکه مشترک فایل را به دیوایسهای دیگر ارسال و دریافت کرد .
          http://www.i-phone.ir/forums/thread92967.html
          ممنون از شما به خاطر این پاسخگویی خوب و دقیقتون
          در رابطه با جیلبریک که حق با شماست و باید این مورد با جیلبریک رفع بشه
          من از برنامه داکیومنت استفاده میکنم که خیلی خوبه ولی یه عیبی که داره از کلیه ی فرمتهای تصویری پشتیبانی نمیکنه ولی کلا رابط کاربریش دلنشین و خوبه
          نرم افزاری مثل این موجوده که همه فرمتهای تصویری رایج رو اجرا کنه و (قابل ارسال هم باشه)و اینکه پولی هم بود ایراد نداره ولی هدف من پشتیبانی از انواع فرمتها و مهمتر اینکه بشه ارسال کرد
          همچین چیزی داریم در آپ استور؟

نظر

راهي نيست
            دعا بفرماييد
            بلكه استجابت شود

نظر

نوشته اصلی توسط moeinmr نمایش پست ها
              ممنون از شما به خاطر این پاسخگویی خوب و دقیقتون
              در رابطه با جیلبریک که حق با شماست و باید این مورد با جیلبریک رفع بشه
              من از برنامه داکیومنت استفاده میکنم که خیلی خوبه ولی یه عیبی که داره از کلیه ی فرمتهای تصویری پشتیبانی نمیکنه ولی کلا رابط کاربریش دلنشین و خوبه
              نرم افزاری مثل این موجوده که همه فرمتهای تصویری رایج رو اجرا کنه و (قابل ارسال هم باشه)و اینکه پولی هم بود ایراد نداره ولی هدف من پشتیبانی از انواع فرمتها و مهمتر اینکه بشه ارسال کرد
              همچین چیزی داریم در آپ استور؟
              nplayer هم Player ، هم Downloader ، هم قابلیت اتصال به شبکه و کامپیوتر و دریافت هر گونه فایل به iDevice بصورت وایرلس دارد. تقریبا" فایل منجر هم هست. با این اپلیکیشن میتوانید فایلها را با مسنجر ها یا اپلیکیشنهای دیگر open in نمایید. شما میتوانید در قسمت Local به آهنگ ویدیو ها و عکسهای خود دسترسی داشته باشید یک ترفند بهتون بگم چون شما به دلیل قانون کپی رایت در حالت عادی نمیتوانید آهنگ ارسال کنید ولی با این ترفند میشه برای ارسال آنها کافیه مثلا" آهنگ را انتخاب گزینه more را بزنید و در قسمت download کپی کنید و از آنجا ( فولدر download ) به مسنجرهای دیگه ارسال یا open in نمایید.
              قیمت این اپلیکیشن 9 دلاره ولی نسبت به امکانات زیادش کاملا" شما رو راضی میکنه .
              https://itunes.apple.com/us/app/npla...539397400?mt=8

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

idownloadو ِDucuments هم دانلودر هستند ولی پلیر آنها در حد اجرای عکس و موزیک و فرمتهای استاندارد .
              ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 25-01-2016, 02:07 PM

نظر

چطور میشه موزیکی که در nplayer دانلود کردیم به برنامه Music انتقال بدیم ؟

نظر

داداش بهترين راه و ساده ترين راه اينه ، شما اول برنامه ي musicloud رو دانلود كن و از طريق همين برنامه با كامپيوتر اهنگاتو بريز توي اين اپ ، وقتي ريختي روي هركدوم از اهنگايي ك ميخاي ارسال كني پلي كن (توي همين برنامه ) بعد اينكه پلي كردي گزينه ي اشتراك در بالاي سمت راست صفحه ي پلير اين برنامه ميبيني ، اونو ميزني و بعد گزينه ي option و بعد open in رو ميزني ، الان گزينه هاي زيادي از جمله زاپيا در اختيارته و راحت ميتوني گزينه ي زاپيا رو بزني و موزيك به برنامه زاپيا انتقال پيداميكنه و اونجا راحت انتقال بدي به هركي دوست داشتي

نظر

شما اشتباهت اينه ك با ايتونز همه فايل هاتو از طريق پي سي به ايفون انتقال ميدي ، برنامه هاي زيادي هستن كه دستتونو بازتر گزاشتن براي اين كاراي ارسال و دريافت مثل شيريت ، هم ميتوني فايل از پي سيربگيري و بفرستي و هم ميتوني همونجا همه چي پلي كني و هم ميتوني واسه هركي دوست داشتي فايل فيلم عكس موزيك ارسال كني

نظر

منظور منو اشتباه متوجه شدین. من موزیک رو با آیتونز سینک میکنم و مشکلی نیست. مشکل اینجاست یه موزیکی رو با nplayer دانلود کردم. حالا میخوام این موزیک بره تو برنامه Music . اصلا کاری به کامپیوتر ندارم. با کامپیوتر که هزار تا راه هست.

نظر

منظور من انتقال داخل خود گوشی است. با pc که خودم هزار تا روش بلدم.

نظر

نوشته اصلی توسط mhimhdi نمایش پست ها
                          منظور من انتقال داخل خود گوشی است. با pc که خودم هزار تا روش بلدم.
                          اونجوري ف نكنم راهي باشه

نظر

نوشته اصلی توسط mhimhdi نمایش پست ها
                            منظور منو اشتباه متوجه شدین. من موزیک رو با آیتونز سینک میکنم و مشکلی نیست. مشکل اینجاست یه موزیکی رو با nplayer دانلود کردم. حالا میخوام این موزیک بره تو برنامه Music . اصلا کاری به کامپیوتر ندارم. با کامپیوتر که هزار تا راه هست.
                            خوب يكاري كن ، با ان پلير ار طريق واي فاي وصل شو به پي سي بعد ببين ميتوني اين اهنگه رو ار گوشي دربياري بري تو پي سي ، اگه بتوني اينكارو كني بعد ميتوني دوباره با ايتونز برشگردوني توي گوشي ، چون با ان پلير زياد كارنكردم نميدونم چه اپشن هايي داره

نظر

خود nplayer ، پلیر هم هست لزومی نداره آن را به موزیک گالری انتقال بدهید یا اگر از آن استفاده نمیکنید میتوانید با پلیرهای دیگر open in نمایید. ( فقط با نوییک + safari Downloader میتوان موزیک را مستقیما"از خود گوشی به موزیک گالری import کرد .) برای دسترسی به فایلهای دانلود شده آنرا به آیتونز متصل کرده و فایلها را استخراج و در نهایت سینک کنید که آهنگها به موزیک گالری گوشی شما منتقل شود .

نظر

صبر کنید ..
                              X