اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتصال از طریق airdrop بین ios و osx

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اتصال از طریق airdrop بین ios و osx

سلام دوستان
    تا اونجایی که میدونم و امکان برقراری ارتباط و تبادل فایل از طریق airdrop بین آیفون و مک برقرار شده ولی من نه میتونم توی مک آیفونم رو ببینم نه توی آیفون میتونم مک رو ببینمم. (iphone 5s , macbook pro retina)
    در هردو دستگاه airdrop ، بلوتوث و وایرلس فعال است و everyone هم گذاشتم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نوشته اصلی توسط tintiryol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تا اونجایی که میدونم و امکان برقراری ارتباط و تبادل فایل از طریق airdrop بین آیفون و مک برقرار شده ولی من نه میتونم توی مک آیفونم رو ببینم نه توی آیفون میتونم مک رو ببینمم. (iphone 5s , macbook pro retina)
    در هردو دستگاه airdrop ، بلوتوث و وایرلس فعال است و everyone هم گذاشتم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    هر كسي كه با AirDrop مشكل داره، من آدرس اين سايت رو مي دم. كامل توضيح داده.

http://www.macworld.co.uk/how-to/mac...files-3500407/

موفق باشيد.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
      هر كسي كه با AirDrop مشكل داره، من آدرس اين سايت رو مي دم. كامل توضيح داده.

How to AirDrop from iPhone to a Mac and Mac to iPhone - How to - Macworld UK

موفق باشيد.
      ممنون دوست عزیز ولی مشکل کماکان وجود داره و اینجا هم همین مورد رو نوشته:
      Eventually what worked for us was changing the conditions in which we were connecting. We logged onto a 802.11ac network and tried AirDropping between new iMac (the 5K model we have in for review), an iPhone and the same MacBook Air as before. The iPhone and Mac showed up as available for AirDrop on both Macs, and crucially, when we attempted to share an image from our iPhone we finally saw the MacBook Air and the iMac as available.

The fact that we were connecting via a 802.11ac network made us wonder if that was the reason for our success, but now we are finding that (on occasion) the iPhone is now able to share with our MacBook Air via AirDrop even though we are now on a different WiFi network. The moral of the story appears to be: leave the phone on AirDrop mode for a long time and wait patiently for it to show up, you never know, it might.
      من دلیل این رو نمیدونم و باز هم موفق نشدم کانکت کنم این دو ویوایس رو. شما تونستید؟

نظر

صبر کنید ..
      X