اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم شناسایی سیم کارت و کار نکردن *#06#

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم شناسایی سیم کارت و کار نکردن *#06#

با درود و خسته نباشید
    دوستان بنده یه آیفون 6 دارم که چند وقت پیش سیم کارت توش پاسخ میداد و هیچ مشکلی نداشت
    تا اینکه گوشی رو فروختم و خریدار پس از سه روز گوشی رو پس آورد
    دیگه به هیچ عنوان سیم کارت و نمیشناسه اما زمانی که سیم کارت دارای پین کد و میندازم میاره که پین رو بزنم و میپذیره اما باز no servis و یا no sim یا searching میمونه
    کد *#06# هم دیگه کار نمیکنه
    ری استور و ری استارت و آپدیتم کردم نشد که نشد
    کسی از دوستان میدونه مشکل از چی میتونه باشه

با سلام؛

به احتمال زیاد بیس باند شما مشکل دارد. می توانید به جای مطمئن مثل دفتر سایت مراجعه کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

به مسیر Setting/General/About برو پایین صفحه اگه از Serial Number به پایین جلوی هرکدوم سفیده و چیزی نوشته نشده به احتمال 99 درصد بردت خراب شده
      تجربه شخصی: زمانی که اولین ایفون اومده بود با آی پلاس دو داشتم جیلبرک میکردم که برق رفت و گوشی همینطوری شد که مال شما شد و درست هم نشد

نظر

نوشته اصلی توسط papilo نمایش پست ها
        به مسیر Setting/General/About برو پایین صفحه اگه از Serial Number به پایین جلوی هرکدوم سفیده و چیزی نوشته نشده به احتمال 99 درصد بردت خراب شده
        تجربه شخصی: زمانی که اولین ایفون اومده بود با آی پلاس دو داشتم جیلبرک میکردم که برق رفت و گوشی همینطوری شد که مال شما شد و درست هم نشد
        نه این مشکل رو نداشتم خدای رو سپاس
        دوستان سپاس از راهنماییتون درستش کردم
        خودم نمیدونم چیکار کردم!!!
        هم نرم افزاری روش کار کردم هم سخت افزاری اما خدای رو سپاس درست شد...

نظر

نه با اونم درست نشد
          اما با چندبار ری استور و یه آلتراسونیک رو برد و چند تا کاردیگه درست شد
          اما باز جالب
          پس از دو روز که بدون سیم کارت میمونه باز برمیگرده به همون حالت!

نظر

نوشته اصلی توسط مهریار نمایش پست ها
            نه با اونم درست نشد
            اما با چندبار ری استور و یه آلتراسونیک رو برد و چند تا کاردیگه درست شد
            اما باز جالب
            پس از دو روز که بدون سیم کارت میمونه باز برمیگرده به همون حالت!

دوستان یه موردی پیش اومده باز
            گوشی سیم کارت و میشناسه،زمانی که گوشی رو به آیتیونز وصل میکنم شماره سیم کارتمو میاره اما خبری از آنتن نیست و توی گوشی هم *#06# کار نمیکنه
            توی about سیم کارت های ورایزون و تی موبایل رو میشناسه اما باز گزینه ی نت ورک خالیه
            ایراد از چیه؟

نظر

یه احتمال هست که مطمئن نیستم.
              احتمالا گوشی شما لاک بوده و با r-sim یا کیت های مشابه آنلاک شده.
              تیکه پلاستیک جای سیمکارت رو نگاه کنید ببینید روش مارک gevey یا چیزی که به اپل مربوط نباشه نوشته شده؟ مثل عکس زیر

نظر

در صورت امکان یه عکس از جای سیمکارت بذارید

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
                  یه احتمال هست که مطمئن نیستم.
                  احتمالا گوشی شما لاک بوده و با r-sim یا کیت های مشابه آنلاک شده.
                  تیکه پلاستیک جای سیمکارت رو نگاه کنید ببینید روش مارک gevey یا چیزی که به اپل مربوط نباشه نوشته شده؟ مثل عکس زیر
                  نه دوست گرامی
                  اینگونه نیست و بعید هم میدونم اصلاً ربطی داشته باشه.یا لاک یا انلاک.بین این دو نمیشه
                  پندارم میگه ایراد از آنتن دهی هست.چون سیم کارت های متفاوت و روش امتحان کردم و همه رو میشناسه

نظر

نوشته اصلی توسط مهریار نمایش پست ها
                    نه دوست گرامی
                    اینگونه نیست و بعید هم میدونم اصلاً ربطی داشته باشه.یا لاک یا انلاک.بین این دو نمیشه
                    پندارم میگه ایراد از آنتن دهی هست.چون سیم کارت های متفاوت و روش امتحان کردم و همه رو میشناسه
                    اتفاقا وقتی میگید با بقیه سیمکارت ها مشکلی نداره و همرو میشناسه باید به این قضیه شک کرد.
                    r-sim و موارد مشابه داخل دستگاه جاسازی میشن و به هیچ عنوان از بیرون معلوم نیست. وقتی توی منوی about شما گزینه های وریزون و تی موبایل میاد یعنی این گوشی لاک بوده. وحالا به احتمال زیاد با r-sim آنلاک شده. چون اگه آنلاک فکتوری بشه دیگه اون گزینه ها نمایش داده نمیشه.
                    پس این مورد رو حتما بررسی کنید.

نظر

سلام من یه ایفون 6 دارم که سالمه اما بعد از اینکه به ios10 اپدیت کردم دیگه هیچ خطی رو بالا نمیاره نمیدونم چرا و دیگه کد *#06# هم دیگه کار نمیکنه لطفا راهنماییم کنین

نظر

نوشته اصلی توسط poorya13803 نمایش پست ها
                        سلام من یه ایفون 6 دارم که سالمه اما بعد از اینکه به ios10 اپدیت کردم دیگه هیچ خطی رو بالا نمیاره نمیدونم چرا و دیگه کد *#06# هم دیگه کار نمیکنه لطفا راهنماییم کنین
                        دو حالت داره یا فریمور رو از سرور اپل دانلود نکردی باید از خود ایتونز دانلود و اپدیت کنی یا گوشیت لاک هست که در این صورت باید به فروشنده مراجعه کنی که گوشی لاک رو به اسم انلاک بهت فروخته

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

نظر

سلام دوستان عزیز گوشی من هم اینجوری شده
                          *#06# روش کار نمیکنه سیم کارت رو میشناسه ولی serching میزنه و noservic میزنه به نظرتون چیکار کنم?
                          مشکل از بیس بانده یا این ای سی های rf pf یا انتنش مشکل داره?
                          لطفا کمک کنید با تشکر

نظر

سلام وقت بخیر من یه گوشی آیفون ۶ داشتم که با سیم کارت همراه اول کار می کرد ریست فکتوری کردم و الان وقتی سیم کارت ایرانسل می ذارم توش دیگه کار نمی کنم و پیغام simcard invalid می ده. چه باید بکنم؟

نظر

صبر کنید ..
                            X