اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرا 4g ایرانسل رو رایتل روی آیپد 4 پشتیبانی نمیشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرا 4g ایرانسل رو رایتل روی آیپد 4 پشتیبانی نمیشه؟

با اینکه آیپد 4 قابلیت 4g , Lte داره چرا روی ایرانسل و رایتل 4g کار نمیکنه؟ ios 8.4.1

کجایی دقیقا ؟ چرا کسی جوابی نمیده

نظر

کی گفته نمیشه؟؟؟

نظر

من سیم کارت ایرانسل و رایتل رو در منطقه ای که با گوشی دیگه با آنتن خوب 4g گرفتم روی آیپد 4 گذاشتم فقط 3g میده بهم . وقتی هم enable lte رو میزنم این پیغام رو میده This cellular network has not been certified by the carrier for LTE on iPhone. Battery life,
        calls, text messages, voicemail, and cellular data may be affected
        شما با ipad4 روی اوپراتورهای ایران 4g وصل شدی ؟

نظر

سلام دوستان
          به نظر من فقط از ورژن 9.1 به بالا اگر اشتباه نکنم 4g متصل میشه
          بنده 9.0.2 داشتم وصل نمیشد اومدم 9.2 با اولین اتصال وصل شد

نظر

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
            سلام دوستان
            به نظر من فقط از ورژن 9.1 به بالا اگر اشتباه نکنم 4g متصل میشه
            بنده 9.0.2 داشتم وصل نمیشد اومدم 9.2 با اولین اتصال وصل شد
            روی ایپد 4 شما 4g گرفتی روی 9.2 ؟ 9.2 مشکلی نداره روی آیپد 4؟

نظر

نوشته اصلی توسط iExit نمایش پست ها
              روی ایپد 4 شما 4g گرفتی روی 9.2 ؟ 9.2 مشکلی نداره روی آیپد 4؟
              سلام دوست من
              بحث دیوایس نیست بحث سیستم عامل
              من ایفون دارم فکر کنم ورژن های زیر 9.2 اپراتور های داخلی نتوانستند استاندارد های اپل رو پاس کنن به خاطر همین جواب نمیده
              بازم دوستان بیشتر میتونن راهنمایی کنن

نظر

توی سایت ایرانسل زده ipad4 فقط 3g ایرانسل رو پشتیبانی میکنه و 4g رو نه . منم سوالم اینه که چرا ؟ لطفا یه نفر که جواب رو میدونه بگه یه خانواده رو از نگرانی در بیاره

نظر

توی سایت ایرانسل زده ipad4 فقط 3g ایرانسل رو پشتیبانی میکنه و 4g رو نه . منم سوالم اینه که چرا ؟ لطفا یه نفر که جواب رو میدونه بگه یه خانواده رو از نگرانی در بیاره
                  با سلام؛

دلیل این موضوع را از ایرانسل باید بپرسید [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من سیم کارت ایرانسل و رایتل رو در منطقه ای که با گوشی دیگه با آنتن خوب 4g گرفتم روی آیپد 4 گذاشتم فقط 3g میده بهم . وقتی هم enable lte رو میزنم این پیغام رو میده This cellular network has not been certified by the carrier for LTE on iPhone. Battery life,
                    سلام کسی از دوستان iosتونسته از نسل ۴ رایتل استفاده کنه من رو مودم دیلینکم ۴جی رو دارم ولی رو ای پد و ایفونم با اخرین نسخه iosو فعال کردن lteبازم رو 3gمیمونه زنگ زدم ۲۰۰ چرند تحویلم میده میگم خانوم اپراتورتون باید خودشو تو سیستم اپل ثبت کنه میگه من اولین باره همچین چیزی میشنوم شما مشکل از دستگاهته ما همه مشتریای ios وصل هستن نمیدونم والا تا اونجایی که یادمه همراه اول و ایرانسلم این کار رو کردن تا4gروی iosفعال بشه گفت خواهشن اسم اپراتورای دیگه رو نیارید میگم بابا دارم میگم شما انتقال بدید خلاصه نفهمید یعنی کلا نمیدونه چه خبره حالا کسی 4g رایتل رو روی ios 9.2داره ؟

- - - - - - - - - -

سلام کسی از دوستان iosتونسته از نسل ۴ رایتل استفاده کنه من رو مودم دیلینکم ۴جی رو دارم ولی رو ای پد و ایفونم با اخرین نسخه iosو فعال کردن lteبازم رو 3gمیمونه زنگ زدم ۲۰۰ چرند تحویلم میده میگم خانوم اپراتورتون باید خودشو تو سیستم اپل ثبت کنه میگه من اولین باره همچین چیزی میشنوم شما مشکل از دستگاهته ما همه مشتریای ios وصل هستن نمیدونم والا تا اونجایی که یادمه همراه اول و ایرانسلم این کار رو کردن تا4gروی iosفعال بشه گفت خواهشن اسم اپراتورای دیگه رو نیارید میگم بابا دارم میگم شما انتقال بدید خلاصه نفهمید یعنی کلا نمیدونه چه خبره حالا کسی 4g رایتل رو روی ios 9.2داره ؟

نظر

آره برای منم 3ل میشه فقط و سرعتشم پایینه راه حلی براش نیست؟

مجوز صنعتیسوله صنعتیجواز و مجوز صنایعجواز تاسیسپروانه بهره برداریزمین صنعتیپروانه ساختشهرک صنعتی

نظر

صبر کنید ..
                      X