اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9.2.1 عرضه شد + تبادل نظر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كسي تو اين ورژن مشكل دانلود از اپ استور نداره؟!!!! من نميتونم دانلود كنم حتي با تغيير اي پي

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
      من تو ٦ اس پلاس البته بهترين ركوردم اينه
      واقعا باطريش عاليه و چه خوب شد ٦اس معمولي نگرفتم چون از باطري ٥اسم ناراضي بودم كه ٦اس معموليم در همون حد بود ولي پلاس فوق العادست
      در كل طول اين مدت 3g و واي فاي روشن بوده
      كلا ٢ روز بهم كار ميده با يه بار شارژ

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
      ايفون ٦ اس پلاستون چيپش سامسونگ يا تي اس ام سي هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
        ايفون ٦ اس پلاستون چيپش سامسونگ يا تي اس ام سي هست ؟

سامسونگ

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
          كسي تو اين ورژن مشكل دانلود از اپ استور نداره؟!!!! من نميتونم دانلود كنم حتي با تغيير اي پي

سلام.منم ابن مشکل رو دارم.ریستور کردم درست شد اما باز بعد از 2روز خراب شد.اپل گند زده.

نظر

• نسخه نهایی iOS 9.2.1 عرضه شد + تبادل نظر

نوشته اصلی توسط miladgr نمایش پست ها
            سلام.منم ابن مشکل رو دارم.ریستور کردم درست شد اما باز بعد از 2روز خراب شد.اپل گند زده.
            در مورد وجود باگ های iOS 9 شکی نیست و فقط باید صبر کرد تا آپدیت های آینده ، اما این مشکل دانلود از app store مختص iOS 9 نیست، کلاً سرور های اپل هر از چند گاهی با ip های ایران مشکل پیدا می کنه و ارور 1009 ظاهر میشه (که علت اصلی اش ناهماهنگی ip ایران با آدرس ثبت شده در اپل آی دی هست، البته دلایل خاص دیگه ای هم هست) و بعد از چند روز درست میشه
            نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
            من نميتونم دانلود كنم حتي با تغيير اي پي

دوست عزیز با تغییر ip باید مشکل حل بشه ، اسم قند شکن تون رو در پ.خ بگید، من راهنمایی می کنم

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 15-02-2016, 07:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
              در مورد وجود باگ های iOS 9 شکی نیست و فقط باید صبر کرد تا آپدیت های آینده ، اما این مشکل دانلود از app store مختص iOS 9 نیست، کلاً سرور های اپل هر از چند گاهی با ip های ایران مشکل پیدا می کنه و ارور 1009 ظاهر میشه (که علت اصلی اش ناهماهنگی ip ایران با آدرس ثبت شده در اپل آی دی هست، البته دلایل خاص دیگه ای هم هست) و بعد از چند روز درست میشه

ارور 1009 نمیده.کلا نه میشه اپ کرد نه دانلود کرد.رو گزینه دانلود که میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.از وقتی اومدم 9.2.1 این مشکل به وجود اومد.

نظر

• نسخه نهایی iOS 9.2.1 عرضه شد + تبادل نظر

نوشته اصلی توسط miladgr نمایش پست ها
                ارور 1009 نمیده.کلا نه میشه اپ کرد نه دانلود کرد.رو گزینه دانلود که میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.از وقتی اومدم 9.2.1 این مشکل به وجود اومد.
                دقيقأ مشكل منم همينه دوست عزيز
                ولي نميدونم داستان چيه بعضي ها هم اين مشكل رو ندارن انگار!!

ویرایش توسط hessam1 : https://i-phone.ir/forums/member/77553-hessam1 در ساعت 15-02-2016, 08:22 PM

نظر

• سلام به دوستان گلم در هر گوشه اين جهان ! من امروز يه سيكس اس پلاس خريدم و از شانس من چيپش سامسونگ دراومد ! ولي من امروز خودم قبل از اينكه جعبشو باز كنم و اكتيو كنم تو سايت اپل چك كردم و نوشته بود لطفا اكتيو كنيد ديوايستون رو و اون علامت زرد بود ! و بعد كه اكتيو كردم مگه نبايد تاريخ امروز يك سال بعد رو نشون بده واسه وارانتيش و ساپورت تلفنيش از امروز بايد ٩٠ روز حساب بشه ؟ اما مال من چرا اينطوري نشون ميده ؟ [emoji58]

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها

سلام به دوستان گلم در هر گوشه اين جهان ! من امروز يه سيكس اس پلاس خريدم و از شانس من چيپش سامسونگ دراومد ! ولي من امروز خودم قبل از اينكه جعبشو باز كنم و اكتيو كنم تو سايت اپل چك كردم و نوشته بود لطفا اكتيو كنيد ديوايستون رو و اون علامت زرد بود ! و بعد كه اكتيو كردم مگه نبايد تاريخ امروز يك سال بعد رو نشون بده واسه وارانتيش و ساپورت تلفنيش از امروز بايد ٩٠ روز حساب بشه ؟ اما مال من چرا اينطوري نشون ميده ؟ [emoji58]

نگران نباشید! همینکه اکتیو نشده مهم هست اما جدیدا از تاریخ خرید از استور در اونطرف حساب میشه واسه همین تاریخ شما چند ماه گذشته

نظر

• دوستان عزیز سلام .
                      ممنون میشم کمکم کنید .
                      واقعیت من اصلا از موقعی که آیفون 6 پلاس خودم رو خریدم آیکون AirPlay رو پیدا نکردم.
                      یعنی هرچقدر گوشی رو گشتم چیزی پیدا نکردم. یادمه تو IOS 7 بودش .
                      الان چرا تو IOS 9 خبری از AirPlay نیست ؟؟؟
                      من خیلی احتیاج به این قابلیت دارم . میخوام بخش Mirroring‌ رو فعال کنم . خیلی خیلی لازم دارم .
                      لطفا کمکم کنید کجا باید پیداش کنم ؟؟ چجوری فعالش کنم ؟
                      تو Control Center فقط گزینه AirDrop هست ...

نظر

• باید دستگاه شما با apple tv یا دانگل هایی که شبیه apple tv کار میکنن تو یه شبکه باشن و روشن باشن. وگرنه گزینه airplay نیاد

نظر

• فوري:دانلود نرم افزارهاي پولي اپ استور بدون نياز جيلبريك
                          http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=105047

نظر

• سلام دوستان من میخواستم این ورژن رو ریستور کنم روی ipad air 2 خودم ولی توی itunes روی waiting for ipad میمونه و ادامه نمیده
                            مشکل از چیه ؟

نظر

• سلام دوستان من میخواستم این ورژن رو ریستور کنم روی ipad air 2 خودم ولی توی itunes روی waiting for ipad میمونه و ادامه نمیده
                              مشکل از چیه ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X