اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X 10.11.3 El Capitan عرضه شد + تبادل نظر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه نهایی OS X 10.11.3 El Capitan عرضه شد + تبادل نظر

سرانجام نسخه نهایی OS X 10.11.3 El Capitan پس از انتشار ۳ نسخه آزمایشی، برای عموم عرضه شد. این آپدیت را هم اینک میتوانید از طریق Software Update در Mac App Store دریافت و نصب کنید.

در این نسخه رفع باگ ها، بهبود پایداری سیستم و رفع مشکلات امنیتی سیستم عامل در اولیت بوده است.

Download OS X El Capitan 10.11.3 Update

Download OS X El Capitan 10.11.3 Combo Update

با عرض سلام
    من مک بوک پرو با os x yosemite با ورژن 10.10.5 دارم برای آپدیت به capitan کدام فایل را باید دانلود کنم ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید با تشکر از زحمات شما

نظر

نسخه نهایی OS X 10.11.3 El Capitan عرضه شد + تبادل نظر

نوشته اصلی توسط nator نمایش پست ها
      با عرض سلام
      من مک بوک پرو با os x yosemite با ورژن 10.10.5 دارم برای آپدیت به capitan کدام فایل را باید دانلود کنم ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید با تشکر از زحمات شما

این اپدیت برای yosemite نیست.
      شما اول باید به 10.11 el capitan اپدیت کنید بعد از طریق اپدیت combo به 10.11.3 اپدیت کنید.

البته مستقیم میتونید از طریق اپ استور به 10.11.3 اپدیت کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 21-01-2016, 10:41 AM

نظر

لینک مستقیم برای clean install کی قرار می دین؟

نظر

سلام دوستان ورژن El Capitan دستگاه من 10.11 هستش باید نسخه combo بگیرم یا معمولی ؟

نظر

نوشته اصلی توسط dior نمایش پست ها
            سلام دوستان ورژن El Capitan دستگاه من 10.11 هستش باید نسخه combo بگیرم یا معمولی ؟
            كمبو

نظر

سلام ورژن مک من ماوریکسه ۱۰.۹.۵ هست. از اپ استور نمی تونم آپدیت کنم. میشه راهنماییم کنید؟

نظر

من می خوام مکم رو ری اینستال کنم.درایو مک رو هم پاک کردم باید نسخه combo رو بگیرم؟نمی خوام بذارم خودش دانلود کنه

نظر

سلام دوستان
                  من ٣ ماه پيش mac pro t2 گرفتم از وقتي گرفتم بد جوري داغ ميكنه در نهايت گير ميكنه هيچ كاري نميشه باش كردمجبور ميشم كه خاموشش كنم مجبورا با كول پد استفاده ميكنم ولي همه جا نميتونم كول پد ببرم ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

نظر

سلام دوستان.
                    من مک بوکم بالا نمیاد و نمیتونم USB Bootable برای نصب OS X El Capitan درست کنم.آیا راهی هست که بتوانم با ویندوز این کار را انجام بدهم؟ چون مک در اختیار ندارم متاسفانه
                    ممنون میشم راحنماییم کنید

نظر

سلام مک بوک مننسخه 10.7.5 هست چطور میتونم به نسخه بالاتر ارتقا بدم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط alireya23612 نمایش پست ها
                        سلام دوستان.
                        من مک بوکم بالا نمیاد و نمیتونم USB Bootable برای نصب OS X El Capitan درست کنم.آیا راهی هست که بتوانم با ویندوز این کار را انجام بدهم؟ چون مک در اختیار ندارم متاسفانه
                        ممنون میشم راحنماییم کنید
                        نه از طریق ویندوز نمیشه. اما میتونید به فروشگاه های کامپیوتری مراجعه کنید ( اونایی که خدمات اپل میدن ) و از اونا USB Bootable بگیرید.

نظر

با سلام به کاربران عزیز. برای clean install چه فایلی رو باید دانلود کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط salarnosrati نمایش پست ها
                            با سلام به کاربران عزیز. برای clean install چه فایلی رو باید دانلود کنم؟
                            بايد ابتدا كل macOS El Capitan رو از Mac AppStore دانلود كنيد. يه فايل با حجم ٤ يا ٥ گيگي هست.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                              بايد ابتدا كل macOS El Capitan رو از Mac AppStore دانلود كنيد. يه فايل با حجم ٤ يا ٥ گيگي هست.
                              لينك مستقيمش نيست؟ بدون دانلود منجر خيلى سخته!

نظر

صبر کنید ..
                              X