اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اپدیت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اپدیت

با سلام خدمت دوستان من یک مشکلی دارم اونم اینه که رمز ایکلود رو ندارم ولی گوشی کاملاً درست و حسابی و شناسنامه داره ( کارتون و دفترچه و فاکتر خرید کامل ) مشکلم اینه گوشی نه وارد نرم افزار messege میشه نه گزینه تماس گوشی کار میکنه یعنی وقتی شماره میگیریم و کلید اتصال تماس رو میزنیم هیچ عملی انجام نمیشه و حتی تماس ها رو نوشون نمیده
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه گوشی ورژن 8.1 هست اگه اپدیت کنم ممکنه بهتر بشه و سوال دیگه اینه که اگه اپدیت کنم ایا پسورد ایکلود رو میخواد یا نه ؟

نوشته اصلی توسط RamTin_FBi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من یک مشکلی دارم اونم اینه که رمز ایکلود رو ندارم ولی گوشی کاملاً درست و حسابی و شناسنامه داره ( کارتون و دفترچه و فاکتر خرید کامل ) مشکلم اینه گوشی نه وارد نرم افزار messege میشه نه گزینه تماس گوشی کار میکنه یعنی وقتی شماره میگیریم و کلید اتصال تماس رو میزنیم هیچ عملی انجام نمیشه و حتی تماس ها رو نوشون نمیده
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه گوشی ورژن 8.1 هست اگه اپدیت کنم ممکنه بهتر بشه و سوال دیگه اینه که اگه اپدیت کنم ایا پسورد ایکلود رو میخواد یا نه ؟
    با سلام.

گوشی را از طریق قسمت Setting - General - Reset - Reset All Settings ریست کنید و در صورت عدم رفع مشکل باید ریستور کنید که نیاز به پسورد iCloud می باشد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان. برای من آپدیت IOS 9.2.1 اومده ولی برای دانلودش ازم passcode چهار رقمی میخواد که ندار. چه کار باید بکنم. لطفا راهنمایی کنید

نظر

سلام
        من آیفون 5 ای دارم آپدیتش کردم حالا ازم اپل آیدی می خواد هر چی میزنم اپل آیدیم را قبول نمیکنه و بالا نمیاد
        آیا راهی هست که بالا بیارمش؟

نظر

مشکل اپدیت

نوشته اصلی توسط hnour نمایش پست ها
          سلام
          من آیفون 5 ای دارم آپدیتش کردم حالا ازم اپل آیدی می خواد هر چی میزنم اپل آیدیم را قبول نمیکنه و بالا نمیاد
          آیا راهی هست که بالا بیارمش؟
          یه ورژن جدید از ۹.۳ اومده واسه دستگاههای قدیمی که شماره سریالش فرق میکنه با این ورژن مشکل اکتیوکردن حل میشه باید فریمور رو از اول دانلود کنی و ریستور کنی توی انجمن هست یا میتونی با خود ایتونز دانلود کنی که خودش ورژن جدید رو مناسب با گوشی شما دانلود میکنه
          ویرایش توسط enkaret1 : https://i-phone.ir/forums/member/78835-enkaret1 در ساعت 31-03-2016, 02:53 PM

نظر

صبر کنید ..
          X