اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در آیکلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در آیکلود

سلام

من یدونه آیفون سیکس از یکی خریدم کارکرده رمز آیکلودش رو یادش نیست! هیچ جوره نمیشه بدون وارد کردن رمز آیکلود رو حذف کرد؟ راستی اینم بگم نه سوالات امنیتی رو یادشه نه ایمیل پشتیبان که بشه پسورد رو بدست اوورد خواستم ببینم راهی چاره ای هست بشه کاری کرد!؟

اگه روش بمونه یبار بخوام اپدیتی چیزی کنم اولین چیز همین رمز آیکلود رو میخواد

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی چیزی داره کمک کنه

گزينه find iphone روشنه؟
    به نظر من اگر ميتونيد حتما گوشي پس بديد

نظر

نوشته اصلی توسط GARNO نمایش پست ها
      سلام

من یدونه آیفون سیکس از یکی خریدم کارکرده رمز آیکلودش رو یادش نیست! هیچ جوره نمیشه بدون وارد کردن رمز آیکلود رو حذف کرد؟ راستی اینم بگم نه سوالات امنیتی رو یادشه نه ایمیل پشتیبان که بشه پسورد رو بدست اوورد خواستم ببینم راهی چاره ای هست بشه کاری کرد!؟

با بروز مشكل در آينده شايد مجبور به Restore بشيد. در اون صورت به مشكل بر مي خوريد. اين گوشي رو حتي اگه نصف قيمت هم خريده باشيد ضرر مي كنيد.

نظر

بله روشنه،
        متاسفانه امکان پس دادن نیست دیگه...

نظر

بله روشنه،
          متاسفانه در صورت بروز مشکل در آینده هزینه ای بین ۵۰۰ الی ۷۰۰ تومان برای حذف قفل آیکلود باید پرداخت کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بله روشنه،
            متاسفانه اگر كه گوشي ريستور كنيد گوشي موقع بالا اومدن پسورد ايكولد ميخواد
            بايد هزينه زيادي براي باز كردن قفل كنيد كه دوستان هزينشو گفتن

- - - - - - - - - -

بله روشنه،
            متاسفانه اگر كه گوشي ريستور كنيد گوشي موقع بالا اومدن پسورد ايكولد ميخواد
            بايد هزينه زيادي براي باز كردن قفل كنيد كه دوستان هزينشو گفتن
            ویرایش توسط sanazzs : https://i-phone.ir/forums/member/87327-sanazzs در ساعت 17-01-2016, 05:20 PM

نظر

سلام

گوشی که خریدی دزدیه؟ اگه دزدی نیست پس طرف رمز رو یادش رفته ولی ایمیل رو که داره پس ریست پسورد میکنه و یه لینک از اپل براش میاد که با کلیک روی اون به صفحه تغییر رمز میره و رمز جدید انتخاب میکنه بعد شما میتونی اون رو از گوشی خاموش کنی و بعد پاک کنی از ستینگ

نظر

نوشته اصلی توسط sajjaad نمایش پست ها
                گوشی که خریدی دزدیه؟ اگه دزدی نیست پس طرف رمز رو یادش رفته ولی ایمیل رو که داره پس ریست پسورد میکنه و یه لینک از اپل براش میاد که با کلیک روی اون به صفحه تغییر رمز میره و رمز جدید انتخاب میکنه بعد شما میتونی اون رو از گوشی خاموش کنی و بعد پاک کنی از ستینگ

نه داداش دزدی نیست ولی این اپل آیدی رو طرف هم خریده از مغازه نه ایمیل پشتیبانی داره نه سوال امنیتی که واسه حذف این ایمیل باید یکی از این دوتا رو داشته باشی

ممنون

نظر

نه داداش دزدی نیست ولی این اپل آیدی رو طرف هم خریده از مغازه نه ایمیل پشتیبانی داره نه سوال امنیتی که واسه حذف این ایمیل باید یکی از این دوتا رو داشته باشی

ممنون
                  رمز خود اکانت apple id رو داری پس ؟

نظر

نوشته اصلی توسط sajjaad نمایش پست ها
                    رمز خود اکانت apple id رو داری پس ؟

بله داداش رمز اپل آیدی رو دارم ولی الان اپل آیدی یچیزه که من دارم و رمزشم هم دارم

ولی رو آیکلود یچیز دیگه هست که رمزشو ندارم
                    منظورم اینه رو اپ استور و ایتونز یچیزی ست هست که واسه خودمه و رمزشو دارم و رو ایکلود یچیز دیگه ست هست که اصلا واسه من نیست و رمزشو ندارم
                    ویرایش توسط GARNO : https://i-phone.ir/forums/member/192368-garno در ساعت 17-01-2016, 11:31 PM

نظر

بله داداش رمز اپل آیدی رو دارم ولی الان اپل آیدی یچیزه که من دارم و رمزشم هم دارم

ولی رو آیکلود یچیز دیگه هست که رمزشو ندارم
                      منظورم اینه رو اپ استور و ایتونز یچیزی ست هست که واسه خودمه و رمزشو دارم و رو ایکلود یچیز دیگه ست هست که اصلا واسه من نیست و رمزشو ندارم
                      ببین من خودم مشکل با اپل اای دی داشتم البته برا یکی از بستگانم ولی رمز اپل آی دی رو داشتم و سوالای امنیتی رو فراموش کرده بود و ایمیل کمکی هم نداشت
                      کاری که کردم این بود رفتم توی سایت اپل با کامپیوتر توی گوگل سرچ کردم manage apple id بعد وارد میشی و پایین صفحه یه گزینه داره که بزنی یه کد بهت میده کد رو یاد داشت میکنی و زنگ میزنی آمربکا!!!! این شماره+1 (800) 275-2273 ساپورت اپل هستش یه تلفن گویا داره که میگه با چه قسمتی کار داری میگی account بعد وصلت میکنه به یه کارشناس و بهش میگی سوالام رو فراموش کردم جوابشون رو بعد اونم میگه از سایت وار شو که قبلا شدی بعد کد ساپورت بگیر که قبلا گرفتی و بهش میگی بعد اون یه کد میفرسته روی صفحه که براش میخونی و بعد اون برات ریستش میکنه یعنی خارج میشی و دوباره وارت میشی توی سایت و میبینی که از اول باید سوالات رو تعیین کنی و بعدشم میتونی ایمیل کمکی تعیین کنی
                      تا اینجا مشکلی بود که من تونستم حلش کنم و البته به طرف هم گفتم خودم صاحب اپل آی دی ام
                      حالا شما اون اکانت رو حتی رمز ورودش رو هم نداری ! خب اون رمز برای یک ایمیلی بوده که اگه بخوای رمز رو ریست کنی باید بتونی بری توی ایمیل و از اینباکس ایمیل اپل رو باز کنی و با استفاده از لینک ریست رمز رو عوض کنی
                      حالا رمز ایمیل رو هم نداری حتما؟!؟
                      ایمیل رو توی گوگل سرچ کن ببین چجوری میشه واردش شد و اصلا دامنه ایمیل چی هست! میشه رمز خود ایمیل رو ریست کرد و بهش وارد شد یا نه !
                      اگه موفق به ورود به ایمیل بشی که اپل آی دی رو ریست پسورد میکنی و اپل لینکش رو ایمیل میکنه و بعد بقیه کارا رو انجام میدی
                      اگه موفق به دسرسی به ایمیل نشی ۲ راه داری یا زنگ میزنی به شماره که گفتم و اینبار از اینجا شروع میکنی که هیچی ندارم و البته اونا هم کمکت نمیکنند چون راهی نمیمونه که تو مالک هستی یا دزد اکانت!!!
                      یا میتونی گوشی رو به طرف پس بدی و شرش کم بشه برات

اگر به غیر از توضیحات من با راه دیگه ای مشکلت حل شد خوشحال میشم به منم بگی تا به راه حل هام در آینده اضافه بشه

 support USA: +1 (800) 275-2273
                      راستی شماره رو با دوتا صفر اولش بگیری موفق نمیشی بجای دوتا صفر از ۰۲۰( صفر بیست) استفاده کن

نظر

صبر کنید ..
                      X