اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

كمكم كنيد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كمكم كنيد

چرا بعضي اوقات براي بعضي گوشيا قبل از اكتيو كردن گوشي سريال رو ميزني مينويسه please active iphone،ولي بعد اكتيو كردن گوشي و راه اندازي اوليه،مجدد سريال رو چك ميكني تاريخي عقب تر رو نشون ميده
    براي بعضي دستگاه ها بعد راه اندازي اوليه سريال رو مجدد چك ميكني دقيقا روز اكتيو كردن رو نشون ميده؟
    دليل اين تفاوت چيه؟؟

چون امروز رفتم ي ايفون سيكس اس خريدم و قبل از باز كردن سريال نامبرشو تو سايت اپل ديدم نوشته بود بايد اكتيو بشه ، ولي همون موقع اكتيو كردم و بعد دوباره چك كردم ديدم تاريخ رو ١٥ روز عقب تر نشون ميده ، لطفا حتما جواب بدين

Sent from my iPhone using Tapatalk

نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
    چرا بعضي اوقات براي بعضي گوشيا قبل از اكتيو كردن گوشي سريال رو ميزني مينويسه please active iphone،ولي بعد اكتيو كردن گوشي و راه اندازي اوليه،مجدد سريال رو چك ميكني تاريخي عقب تر رو نشون ميده
    براي بعضي دستگاه ها بعد راه اندازي اوليه سريال رو مجدد چك ميكني دقيقا روز اكتيو كردن رو نشون ميده؟
    دليل اين تفاوت چيه؟؟

چون امروز رفتم ي ايفون سيكس اس خريدم و قبل از باز كردن سريال نامبرشو تو سايت اپل ديدم نوشته بود بايد اكتيو بشه ، ولي همون موقع اكتيو كردم و بعد دوباره چك كردم ديدم تاريخ رو ١٥ روز عقب تر نشون ميده ، لطفا حتما جواب بدين

سلام
    معمولا خطا در حد 1 روز شايد پيش بياد ولي 15 روز نداريم.
    imei رو خصوصي بفرست تا با بررسي دقيق تر بگم

نظر

مهم همون قبل از اكيتو كردنه چك كردن ! كه مطمعن باشي اكتيو نشده دستگاه! حالا بعدش يه ده روز عقب و جلو ديگه چندان فرقي نميكنه! وسواس نباشيد مشكلي نيست يه حساب كتابي داره اپل واسه گارانتي ديگه!

نظر

داداش يحيي اخه قبلا كه ايفون ميخريدم اينطوري نشده بود ، اصلا تعجب كردم

نظر

شاید تاریخ گارانتی هست که 15 روز عقب تر نشون میده

نظر

دوستان مشكلم حل شد . امروز دوباره چك كردم و درست نشون داد . ٩٠ روز براي ساپورت تلفني و يك سال هم براي گارانتي .

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

نظر

سلام.
              منم این مشکل رو داشتم. زمان خرید فروشنده سریال گوشی رو تو سایت زد و اکتیو نشده بود. بعد چند روز خودم چک کردم تاریخش نشون می داد که دو ماه پیش اکتیو شده. و فکر می کردم فروشنده یه سایت طراحی کرده چون وقتی سریال گوشی رو زد به آدرس سایت توجه نکردم. در هر صورت بعد از چند روز دوباره چک کردم دقیقا روز خریدم اکتیو شده بود. حالا چه حساب و کتابی داره اپل نمی دونم. فکر می کنم گوشی هایی که اوپراتور آنلاک هستن این شکلی می شه یعنی زمان آنلاک یه بار اکتیو می شه و بعد دوباره غیر فعال می شه.

نظر

صبر کنید ..
              X