اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ريست كلي گوشي آيفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ريست كلي گوشي آيفون

سلام به دوستان
    حجم گوشي من پر شده و چندين بار تو انجمن پرسيدم كه چطوري قسمت other گوشي و پر كنم كه جواب درستي نگرفتم چون نزديك به ٣ گيگ حجم گوشيمو گرفته و همش آلارم ميده.
    ميخوام گوشي و كلا صفر كنم تا همه چي پاك بشه اما چيزي تو از اپل آيدي پاك نشه.
    مثلا يه آيفون جديد بسازم وقتي خاموش روشن كردم و صفر صفر باشه اما اپل ايديمو كه زدم شماره هام و بقيه چيزايي كه سيو كردم برگرده.
    ممنون

كسي نميدونه چيكار كنم؟

نظر

کسی اطلاعی نداره؟

نظر

میتونید اطلاعاتتون تو icloud ذخیره کنید.
        از طریق سایت icloud میتونید اطلاعات ذخیره شده رو ببینید.
        https://www.icloud.com/

منظور از "بقیه چیزها" چیه؟

در نهایت با ایتونز بکاپ بگیرید و ریستور کنید.

نظر

الان همه چیز اوکی هست

بک آپ ها درسته

الان من میخوام گوشی و ریست کنم که همه چیز کلا پاک بشه فقط از تو گوشی چون اصلا جا نداره و همش Alarm میده

چیکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط haen نمایش پست ها
            میتونید اطلاعاتتون تو icloud ذخیره کنید.
            از طریق سایت icloud میتونید اطلاعات ذخیره شده رو ببینید.
            https://www.icloud.com/

منظور از "بقیه چیزها" چیه؟

در نهایت با ایتونز بکاپ بگیرید و ریستور کنید.
            سلام دوست من
            این روش اگر نسخه به روز ios رو نداشته باشی میشه یا نه

نظر

کانتکتها، ایمیل ،نوت ،تنظیمات و سیو اپلیکیشنها ، عکس و ... در صورت فعال بودن ،در قسمت icloud ذخیره میشه و بعد ار ریستور به محض وارد کردن AppleID اطلاعات شامل بر کانتکتها ، نوت، تنظیمات اپلیکیشنها ، اطلاعات بروزر سافاری ایمیل و... به سرعت بر میگردد. برای برگرداندن و ذخیره اطلاعات حجیم در icloud احتیاج به اینترنت پرسرعت دارید .( تا سقف 5 گیگابایت رایگانه) ولی برای اطلاعات کم حجم نیازی به اینترنت پر سرعت نیست .
              در صورت جیلبریک نبودن در قسمت تنظیمات گوشی گزینه Erase All Content And Setting را بزنید . (در صورت نیاز میتوانید همه گزینه ها را نیز بزنید ) و اگر iDevice شما جیلبریک است ، آخرین ورژن فرمور iDevice مربوطه را دانلود و به آن ورژن ریستور کنید و در آخر Backup را برنگردانید .
              ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 16-01-2016, 07:48 PM

نظر

من همین گزینه رو زدم یعنی : (Erase All Content And Setting )

از من اپل آیدی خواست و اگر من میزدم کل محتوای اپل آیدیمو هم پاک میکنه

درست میگم؟ واسه همین ترسیدم نزدم

چیکار کنم؟

موقع بالا اومدن آیفون اون اول هست که میگه میخوای New iPhone بسازی یا همون قبلی

اونطوری

نظر

بله شما ریستور کن ولی بعد از بالا آمدن ، گزینه new iphone را انتخاب کن یعنی آیفون کاملا" نو ( بدون برگرداندن بکاپ از آیتونز سیستم ) ، بعد ID خودت رو وارد کن .(بعد از وارد کردن ID و پسورد ، تمام اطلاعاتی که در icloud ذخیره کرده بودی بر میگردد . )
                  ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 16-01-2016, 09:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                    سلام دوست من
                    این روش اگر نسخه به روز ios رو نداشته باشی میشه یا نه
                    اگر منظورتون icloud هست روی ios 5 هم میشه از قسمت های مختلف مثل کانتکت ها و ... بکاپ گرفت.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                      اگر منظورتون icloud هست روی ios 5 هم میشه از قسمت های مختلف مثل کانتکت ها و ... بکاپ گرفت.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      ُسلام دوست من
                      نه برای ریستور گفته بودن
                      ریستور قرار باشه انجام بشه فکر کنم باید به آخرین ورژن و تا مدتی به ماقبل آخر

نظر

دوستان من میخوام پاک کنم کل گوشیمو چون حجمش پر شده

این سوالو میپرسه:

اگر من اینو بزنم اپل آیدی منو هم پاک میکنه!

من نمیخوام این اتفاق بیوفته فقط میخوام گوشیم حجمش خالی خالی بشه

محتویات تو اپل آیدیم بمونه

نظر

شما به جای این کارها ابتدا گزینه هایی که میخواهید ذخیره کنید در قسمت icloud روشن کنید. آخرین ورژن فرمور iDevice مربوطه را دانلود کنید. find my iphone را از قسمت icloud خاموش و ریستور کن . چیزی پاک نمیشه فقط اطلاعات روی گوشی شما پاک میشه نه اطلاعات روی icloud بعد از اینکه آیفون بالا اومد با وارد کردن ID خود و پسورد آن ، تمام قسمتهایی که ذخیره کرده بودید بر میگردد.

نظر

خب من اينكارو كرده بودم خيلي وقت پيش و الان همه چي درسته

فقط ميمونه فريمور كه بايد ٩.٢ رو براي ايفون ٥اس بگيرم طبق گفته ي شما ، شما لينك دانلود داريد بديد؟

كه برم از طريق اي تونز ريستور كنم

نظر

برنامه battery doctor را نصب كن و از قسمت junk وايپ كش رو بزن.مقدار زيادي از فضاي other خالي ميشه.

نظر

صبر کنید ..
                              X