اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در وصل شدن به اینترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در وصل شدن به اینترنت

سلام دوستان یک قندشکن زایگان روی مک من نصب هست . تا چند وقت پیش بدون اون هم میتونستم به اینترنت وصل بشم الان اگه قند شکن رو باز نکنم اصلا مرورگر کار نمیکنه و حتما باید باز باشه تا کار کنه و رفت تو اینترنت.
    تنظیمات شبکه اش رو هم تغییر دادم ولی نشد(تنظیمات مربوط به پ*کسی). ممنون میشم کمک کنید

نوشته اصلی توسط obrian نمایش پست ها
    سلام دوستان یک قندشکن زایگان روی مک من نصب هست . تا چند وقت پیش بدون اون هم میتونستم به اینترنت وصل بشم الان اگه قند شکن رو باز نکنم اصلا مرورگر کار نمیکنه و حتما باید باز باشه تا کار کنه و رفت تو اینترنت.
    تنظیمات شبکه اش رو هم تغییر دادم ولی نشد(تنظیمات مربوط به پ*کسی). ممنون میشم کمک کنید
    به تنظيمات سافاري بريد و Reset Settings كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
      به تنظيمات سافاري بريد و Reset Settings كنيد.
      توی preferences رفتم ولی reset setting پیدا نکردم

نظر

توی preferences رفتم ولی reset setting پیدا نکردم
        خدمت شما.

http://www.macissues.com/2015/06/22/...i-on-your-mac/

نظر

ممنون از پاسختون , راستش زیاد سر درنیاورم . اگه امکانش هست یه توضیح ساده بدید متوجه بشم . سافاری مک من 9 هستش. ممنون

نظر

ممنون از پاسختون , راستش زیاد سر درنیاورم . اگه امکانش هست یه توضیح ساده بدید متوجه بشم . سافاری مک من 9 هستش. ممنون
            خيلي ساده است. بايد كارهايي كه گفته به ترتيب انجام بديد. همه رو انجام بديد. توجه داشته باشيد كه همه چي توي سافاري تون پاك مي شه.

نظر

خيلي ساده است. بايد كارهايي كه گفته به ترتيب انجام بديد. همه رو انجام بديد. توجه داشته باشيد كه همه چي توي سافاري تون پاك مي شه.
              فک نمی کنم از این روش درست بشه چون با مرورگرهای دیگه هم این مشکل رو داره، فقط با سافاری نیست
              ویرایش توسط obrian : https://i-phone.ir/forums/member/104781-obrian در ساعت 11-01-2016, 01:16 AM

نظر

کسی نبود مشکل من رو حل کنه

نظر

صبر کنید ..
                X