اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ضبط ضعيف صدا همراه با خش خش هنگام فيلم برداري

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ضبط ضعيف صدا همراه با خش خش هنگام فيلم برداري

سلام من يه آيفون 5 دارم وقتي با دوربين عقب فيلم برداري ميكنم صدا رو ضبط ميكنه ولي خيلي ضعيف و خش خش زيادي با اون شنيده ميشه درضمن بعضي وقتا دو سه ثانيه خوب ميشه ولي دوباره ضعيف ميشه...
    •صداي دوربين جلو،voice memos و مكالمه هيچ مشكلي نداره و همشونو چك كردم و سالمن...
    •گوشي دور تا دور با ضد خش پوشيده شده حتي قسمت هاي سفيد بالا و پايين پشت گوشي...ولي ميكروفون كنار لنز كاملا آزاده و جلوش بسته نيست
    •گوشي هيچ ضربه اي نديده درضمن اونو ريست و حتي از 9.1به ios9.2 آپديت كردم درست نشد.
    لطفا راهنمايي كنيد كسي اين مشكل واسش پيش اومده؟
    آيا با دانگريد به ios8.4 مشكل حل ميشه؟

نوشته اصلی توسط sina482 نمایش پست ها
    سلام من يه آيفون 5 دارم وقتي با دوربين عقب فيلم برداري ميكنم صدا رو ضبط ميكنه ولي خيلي ضعيف و خش خش زيادي با اون شنيده ميشه درضمن بعضي وقتا دو سه ثانيه خوب ميشه ولي دوباره ضعيف ميشه...
    •صداي دوربين جلو،voice memos و مكالمه هيچ مشكلي نداره و همشونو چك كردم و سالمن...
    •گوشي دور تا دور با ضد خش پوشيده شده حتي قسمت هاي سفيد بالا و پايين پشت گوشي...ولي ميكروفون كنار لنز كاملا آزاده و جلوش بسته نيست
    •گوشي هيچ ضربه اي نديده درضمن اونو ريست و حتي از 9.1به ios9.2 آپديت كردم درست نشد.
    لطفا راهنمايي كنيد كسي اين مشكل واسش پيش اومده؟
    آيا با دانگريد به ios8.4 مشكل حل ميشه؟
    اين مشكل دو تا علت بيشتر نداره دوست من.
    ١. به علت وجود قاب، ضد خش، گلس و ... در پشت آيفون.
    ٢. مشكل ميكروفون.
    مورد اول با جدا كردن قاب و ... به راحتي حل مي شه.
    مورد دوم هم كه قاعدتا بايد به تعميركار ماهر نياز داره تا ميكروفون رو درست و يا تعويض كنه.

نظر

خيلي ممنون بابت پاسختون
      اگه مشكل ميكروفون باشه بايد صداي دوربين جلو هم مشكل داشت درسته؟
      پشت ايفونو كلأ با گلس پوشوندم اگه جدا كنم حل ميشه اخه جلو ميكروفونو كه نگرفته!
      درضمن اين تاپيك هم يه نگا بندازين لطفا
      http://www.i-phone.ir/forums/thread104007.html

نظر

خيلي ممنون بابت پاسختون
        اميدوارم كه مشكلتون حل بشه.

نظر

خيلي ممنون بابت پاسختون
          با درصد بالای 98 بهتون میگم با کندن گلس پشت قاب مشکلتون حل خواهد شد...
          امتحان کنید و اگر مشکل حل شد اعلام بفرمایید تا دوستان از تجربتون استفاده کنند.

نظر

عزیزم زمانی که دارین ازدوربین جلواستفاده میکنید ظبط صدا بوسیله میکروفن پایین انجام میشه ولی دوربین پشت ظبط صداش بوسیله میکروفن پشت گوشی انجام میشه بایه سوزن بااحتیاط کامل سوراخی که بین فلش ودوربین هست روتمیزکن فقط مواظب باش نک سوزن وخیلی داخل نفرستی که به میکروفن اسیب بزنه اگه بااین روش درست نشدبایدمیکروفن تعویض بشه
            ویرایش توسط reza_00054 : https://i-phone.ir/forums/member/18436-reza_00054 در ساعت 11-01-2016, 01:36 AM

نظر

سلام دوستان گلس پشت رو كندم ولي متاسفانه درست نشد واسه همين دوباره چسبوندم...!
              جالب اينجاس بعضي وقتا كه فيلم برداري ميكنم ١٠ ثانيه خوب ميشه بعد دوباره ضعيف ميشه!...احساس ميكنم يه جاش تو داخل شله و با گرفتن گوشي به طور خاص و البته اتفاقي ، درست ميشه
              اگه بازش كنن ممكنه بدون تعويض ميكروفون درست شه؟؟ گوشي مثل اولش ظرافتش ميمونه؟

نظر

سلام دوستان گلس پشت رو كندم ولي متاسفانه درست نشد واسه همين دوباره چسبوندم...!
                جالب اينجاس بعضي وقتا كه فيلم برداري ميكنم ١٠ ثانيه خوب ميشه بعد دوباره ضعيف ميشه!...احساس ميكنم يه جاش تو داخل شله و با گرفتن گوشي به طور خاص و البته اتفاقي ، درست ميشه
                اگه بازش كنن ممكنه بدون تعويض ميكروفون درست شه؟؟ گوشي مثل اولش ظرافتش ميمونه؟
                اگر تعمیرکار ماهر انجام دهد مشکلی پیش نمیاد. در صورت تمایل به دفتر سایت مراجعه کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                  اگر تعمیرکار ماهر انجام دهد مشکلی پیش نمیاد. در صورت تمایل به دفتر سایت مراجعه کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  بنده تهران نيستم خيلي دورم از اونجا

نظر

دوستان موقع فیلمبرداری راهی هست که صدا رو با میکروفن سیم دار وصل شده به جک 3.2 میلیمتری ضبط کنیم؟
                    من میخوام ویدیوی آموزشی ضبط کنم ولی کیفیت صدا پایین بود.اومدم رابط آوردم و وصلش کردم به هندزفری که تو فاصله دار بودن دوربین از شخص گوینده کیفیت صدا بالا باشه متاسفانه صدا رو بازم از میکروفن گوشی ضبط میکنه نه از هندزفری.راهی دارید برای این مشکل؟

نظر

صبر کنید ..
                    X