اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باز نشرن سایت در safari

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باز نشرن سایت در safari

سلام .از وقتی سافاری رو اپریت کردم به نسخه Version 9.0.2 (9537.86.3.9.1) دیگه هیچ سایتی رو باز نمیکنه . تو تنظیات ریسیتش هم کردم ولی okنشد . به جز سافاری یه نرم افزار دیگ معرفی کنید که مجانی باشه

نوشته اصلی توسط abharsib نمایش پست ها
    سلام .از وقتی سافاری رو اپریت کردم به نسخه Version 9.0.2 (9537.86.3.9.1) دیگه هیچ سایتی رو باز نمیکنه . تو تنظیات ریسیتش هم کردم ولی okنشد . به جز سافاری یه نرم افزار دیگ معرفی کنید که مجانی باشه
    گوگل کروم رو نصب کن مجانی است
    Download Google Chrome 45.0.2454.93 – Modern and fast Web browser. - for Mac OS X

نظر

مرسی کارم راه افتاد / کسی از مهندسا نمیدونه چطور میشه سافاری رو مشکلش رو حل کرد؟ امکاتش هست که سافاری رو از جای دیگه دانلود کرد بعد نصب کرد؟

نظر

مرسی کارم راه افتاد / کسی از مهندسا نمیدونه چطور میشه سافاری رو مشکلش رو حل کرد؟ امکاتش هست که سافاری رو از جای دیگه دانلود کرد بعد نصب کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط abharsib نمایش پست ها
          قاعدتا اگر مشكلي هم باشه بايد با ريست كردن تنظيمات برطرف مي شد. خير سافاري رو جداگونه نمي شه نصب كرد. مي بينيد كه آپديت هاش هم از طريق آپديت خود MacOSX انجام ميشه.
          اين مشكل يا از كوكي هاست يا از پروكسي. با ريست كردن تنضيمات و خاموش و روشن كردن دستگاه اگر مشكل حل نشه بايد دليل رو جاي ديگه جستجو كنيم.
          اميدوارم مشكلتون با اين راهكار ها حل بشه.

نظر

where can i buy colchicine tablets 350 mg

Hi there! buy probenecid colchicine where to buy colchicine uk buy colchicine online

نظر

صبر کنید ..
            X