اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در کپی کردن فایل بر روی هارد دیسک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در کپی کردن فایل بر روی هارد دیسک

بچه ها من نمی تونم فایل را از روی کامپیوترم روی هارد دیسک منتقل کنم
    فایل من نزدیک به ۶ گیگ است
    ایراد می گیره که حجم فایلت زیاده...

The item “OS_X_El_Capitan_15A284.rar” can’t be copied because it is too large for the volume's format

چی کار کنم؟
    ویرایش توسط hamed_61 : https://i-phone.ir/forums/member/18887-hamed_61 در ساعت 03-01-2016, 09:18 AM

نوشته اصلی توسط hamed_61 نمایش پست ها
    بچه ها من نمی تونم فایل را از روی کامپیوترم روی هارد دیسک منتقل کنم
    فایل من نزدیک به ۶ گیگ است
    ایراد می گیره که حجم فایلت زیاده...

The item “OS_X_El_Capitan_15A284.rar” can’t be copied because it is too large for the volume's format

چی کار کنم؟
    فرمت درایو اکسترنالتون Fat هست که باید به NTFS تغییرش بدید. اگر اطلاعاتتون زیاد نیست، هارد رو خالی کنید و فرمت کنید. اگر زیاده میتونید از روش های متعددی که برای این کار هست (فکر میکنم راحت ترینش استفاده از پارتیشن مجیک یا پاراگون باشه) استفاده کنید.

http://www.softgozar.com/WebPage/Sof...S%20به%20FAT

از منوی Start وارد Run شده و عبارت cmd را وارد نمایید ، سپس Enter را بزنید تا وارد Command Prompt ویندوز شوید.
    حال به عنوان مثال برای تبدیل سیستم فایل FAT32 به NTFS پارتیشن C ، دستور زیر را وارد نمایید:

CONVERT C: /FS:NTFS

سپس با فشردن Y ، عملیات را تأیید کنید و منتظر بمانید تا فایل سیستمی شما (ترفندستان) از FAT32 به NTFS تغییر کنید.
    همان طور که واضح بود ، در صورت که قصد دارید پارتیشن دیگری را تبدیل کنید ، نام آن را به جای C وارد نمایید.

همچنین برای تبدیل NTFS به FAT32 (عکس عمل فوق) ، از دستور زیر استفاده کنید:

CONVERT C: /NTFS:FS

لازم به ذکر است پس از تبدیل فرمتها نتیجه همان وقت اعلام میشود. تنها در صورتی که عملیات را بر روی پارتیشنی که ویندوز کنونی در آن نصب است اعمال کنید ، عمل تبدیل به بعد موکول میشود و نیاز است یکبار سیستم را رستارت کنید
    منبع

نظر

صبر کنید ..
    X