اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اشکال فنی در i phone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اشکال فنی در i phone 5

سلام
    وقت بخیر
    گوشی آیفون 5 من هنگام استفاده از برنامه ها خود به خود از برنامه خارج می شود ،مشکل چیست؟
    ممنون

نوشته اصلی توسط shiva_f نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    گوشی آیفون 5 من هنگام استفاده از برنامه ها خود به خود از برنامه خارج می شود ،مشکل چیست؟
    ممنون
    نياز نبود براي گرفتن پاسخ سه جاي مختلف مشكلتون رو عنوان كنيد. نتيجه ي اين كار گرفتن اخطار از طرف مديران خواهد بود نه پاسخ از طرف دوستان!

در مورد مشكلتون بيشتر توضيح بديد. از تمام برنامه هاي نصب شده؟ از يك سري برنامه ي خاص؟ از تمام برنامه ها حتي Music و AppStore.
    ورژن IOS چيه؟ ميزان حافظه گوشيتون چقدره؟

نظر

ببخشید تازه عضو شدم و نمیدونستم کجا باید مشکل رو عنوان کنم
      32gig, IOS 9.2
      خودم احساس میکنم به خاطر حجم بالای اطلاعاتی هست که از طریق تلگرام وارد گوشی میشه، بعضی از فیلم ها و عکس ها رو هم به صورت مات نشون میده
      آیا احتمال ویروسی شدن داره

نظر

برنامه ها: telegram, tango, whatsApp,clash,mobilebank,radio javan

نظر

نوشته اصلی توسط shiva_f نمایش پست ها
          ببخشید تازه عضو شدم و نمیدونستم کجا باید مشکل رو عنوان کنم
          32gig, IOS 9.2
          خودم احساس میکنم به خاطر حجم بالای اطلاعاتی هست که از طریق تلگرام وارد گوشی میشه، بعضی از فیلم ها و عکس ها رو هم به صورت مات نشون میده
          آیا احتمال ویروسی شدن داره
          ابتدا اطمينان حاصل كنيد كه آخرين نسخه ي برنامه هاي مذكور روي گوشيتون نصب هست. حتما اين برنامه ها رو از طريق اپل استور دانلود كنيد. از دانلود اين قبيل برنامه ها از سايت هايي مثل سيبچه و ... شديدا خودداري كنيد. اگر فروشنده براتون اين برنامه ها رو نصب كرده چاره اي جز پاك كردن آنها و نصب مجددشون نداريد.
          اصلي ترين دليل زياد بودن ميزان Cache برنامه هايي از قبيل Telegram و Whatsapp و ... است. نخستين گام اين هست كه Cache اين برنامه ها رو پاك كنيد. براي اين كار تك تك وارد برنامه هاي مذكور شده و در قسمت تنظيمات دنبال clear cache يا cache settings يا همچين چيزي باشيد و اقدام به پاك كردنشون نماييد. گام بعدي پاك كردن cache سافاري هستش. به آدرس settings / safari بريد و clear history and website data رو بزنيد.
          حالا تمام برنامه ها رو از multiple tasking ببنديد. براي اين كار دو بار پشت سر هم كليد home را فشار دهيد. دستگاه رو خاموش و روشن كنيد.
          لطفا اين كار ها رو انجام دهيد و در صورت بروز مجدد مشكل در همين پست اعلام فرماييد.
          سپاس.

نظر

ممنون از راهنمای خوبتون
            همه کارهایی که گفتید رو انجام دادم
            فعلا مشکل برطرف شده

نظر

برنامه ها رو با اپل آی دی خودتون از App Store بگیرید و آپدیت کنید مشکلی پیش نمیاد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
              X