اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در lock شدن apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در lock شدن apple id

سلام
    مشکلی برای من پیش آمده که متاسفانه apple id ی که روی گوشی signed in شده ؛ لاک شده است
    حال برای reset all یا نصب فریمور یا حتی آف کردن find my iphone و هر کار دیگری حتی sign out از این اپل ایدی هم نیاز به بازگشایی رمز است
    متاسفانه alternative mail که برای active کردن اپل ایدی است نامشخص و را دوم هم که پاسخ به سوالات سکیوریتی است هم فراموش شده است

حال راه حل جهت خروج از این اپل آیدی کذایی چیست ؟ (مهم نیست که این اپل آیدی حذف هم شود ؛ فقط ازش خارج بشیم )
    لطفا راهنمایی بفرمایید

نوشته اصلی توسط r_m_1002 نمایش پست ها
    سلام
    مشکلی برای من پیش آمده که متاسفانه apple id ی که روی گوشی signed in شده ؛ لاک شده است
    حال برای reset all یا نصب فریمور یا حتی آف کردن find my iphone و هر کار دیگری حتی sign out از این اپل ایدی هم نیاز به بازگشایی رمز است
    متاسفانه alternative mail که برای active کردن اپل ایدی است نامشخص و را دوم هم که پاسخ به سوالات سکیوریتی است هم فراموش شده است

حال راه حل جهت خروج از این اپل آیدی کذایی چیست ؟ (مهم نیست که این اپل آیدی حذف هم شود ؛ فقط ازش خارج بشیم )
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    متاسفانه تمام راه حل هاي رهايي از اين مشكل به قول شما كذايي بسته شده است.
    تنها راه حل هم استفاده از سرويس هاي حذف اپل آيدي هست كه بين ٥٠٠ هزار تا ٧٠٠ هزار تومان براتون هزينه داره.

نظر

خوب اصلا چرا بسته شده اپل ايدي؟يعني بي دليل بسته شده؟ممكنه اين مشكل هم براي من
      پيش بياد؟دليلش چي ميتونه باشه
      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 21-05-2018, 11:32 AM

نظر

قصد تهمت زدن ندارم
        ولی این مسئله معمولاً در دیوایس های سرقت (گم) شده پیش میاد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
          قصد تهمت زدن ندارم
          ولی این مسئله معمولاً در دیوایس های سرقت (گم) شده پیش میاد

پس امكان قفل شدن اتفاقي از طرف اپل وجود نداره؟
          يعني كسي گوشي سرقت كنه بخواد خارج كنه اپل ايدي رو نميتونه درسته؟چون رمز اپل ايدي براي
          Sing out لازمه؟
          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 21-05-2018, 11:32 AM

نظر

نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها
            پس امكان قفل شدن اتفاقي از طرف اپل وجود نداره؟
            يعني كسي گوشي سرقت كنه بخواد خارج كنه اپل ايدي رو نميتونه درسته؟چون رمز اپل ايدي براي
            Sing out لازمه؟

- - - - - - - - - -
            خیر.اگه شما خودتون تنظیمات فایند مای ایفون رو فعال کرده باشین سارق نمیتونه غیر فعال کنه...
            ویرایش توسط WarezMaster : https://i-phone.ir/forums/member/45217-warezmaster در ساعت 02-01-2016, 04:38 PM

نظر

خوب يك سوال ديگه اگر من آيتونيز اپل ايديشو sing out كنم
              بعد ولي icould اپل ايديش فعال باشه اون موقع اگر گوشي ريستور يا ريست بشه بازم رمز ميخواد يا اينكه
              چون اپل ايدي ايتونيز غير فعال شده نميخواد رمز؟ايكولد ولي اپل ايديش روشن باشه اون وقت موقع ريست يا ريستور ميخواد
              اپل ايدي يا نه

نظر

بعد ولي icould اپل ايديش فعال باشه اون موقع اگر گوشي ريستور يا ريست بشه بازم رمز ميخواد يا اينكه
                چون اپل ايدي ايتونيز غير فعال شده نميخواد رمز؟ايكولد ولي اپل ايديش روشن باشه اون وقت موقع ريست يا ريستور ميخواد
                اپل ايدي يا نه
                هرکاری انجام بدید باز هم باید رمز اپل آیدی را وارد کنید.

ویرایش توسط Parhaam : https://i-phone.ir/forums/member/29434-parhaam در ساعت 02-01-2016, 05:42 PM

نظر

اپل ايدي يا نه
                  من تا حالا این رو امتحان نکردم ولی فایند مای آیفون رو همیشه روشن بذارید
                  اما در مورد قفل شدن ناگهانی ، هیچ وقت اپل همچین کاری نمی کنه! از گیفت کارت معتبر برای شارژ اپل آی دی استفاده کنید چون من شنیدم استفاده از گیفت کارت های تقلبی، به سرقت رفته ، باعث ایجاد مشکل در اپل آی دی میشه

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 02-01-2016, 05:45 PM

نظر

سلام
                    باتوجه به راهنمایی های اعلام شده تنها راه هزینه کردن است
                    حال دقیقا میشود راهنمایی بفرمایید سرویس حذف اپل id چیست ؟ لینکی یا راهنمایی وجود دارد ؟
                    در ثانی ایا این سرویس درخارج از کشور هم هزینه دارد؟
                    سپاس

نظر

درخواست آنلاک کردن اپل آیدی

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                      متاسفانه تمام راه حل هاي رهايي از اين مشكل به قول شما كذايي بسته شده است.
                      تنها راه حل هم استفاده از سرويس هاي حذف اپل آيدي هست كه بين ٥٠٠ هزار تا ٧٠٠ هزار تومان براتون هزينه داره.

شما میتونید این کار و انجام بدید منم همین مشکل برام پیش اومده

نظر

شما با این هزینه خودتون میتونید مشکل بلاک شدن اپل ایدی رو حل کنید

نظر

من دو سال پيش كارت اپل آيدي از يكي از موبايل فروشي ها خريدم و براي من هم همين مشكل پيش اومده.در حال حاضر نميتونم هيچ برنامه اي دانلود كنم.يعني راه حلي نداره؟

چطوري؟ميشه توضيح بدين؟ به نظرتون اگر به خود شركت اپل ايميل بزنيم فايده اي نداره؟كاري برامون نمي كنند؟
                          چطوري مشه تو اين وضعيت لاك شدن اپل آيدي، موقتا يك فيلترشكن روي گوشي ريخت و برنامه نصب كرد؟
                          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 21-05-2018, 11:30 AM

نظر

ولی واسه من دقیقا همچین اتفاقی افتاده ینی خود به خود ایدی من لاک شده از این کارتیا(appleidcard.com) بود الان به ایمیلش که دسترسی ندارم از طریق سایتم که اقدام میکنم سوالات امنیتی که میپرسه با اونایی که رو کارت من نوشته فرق داره نمیدونم چرا دوستان لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه

نظر

سلام
                              منم یه اپل سیکس پلاس دارم .. رفته رو اکتیویت کد...
                              که نصف اپل ایدی که جیمیل باشه رو فراموش کردم اما پسورد و جواب سوالات امنیتی رو بلدم
                              این ایدی رو دو سال پیش یه نفر برام ساخت که اصلا به اون دسترسی ندارم
                              راه حل چیه?
                              از 10حرف اپل ایدیم ۶ حرفشو بلدم فقط رو ۴ حرف گیر کردم.....
                              ویرایش توسط Paeeizan : https://i-phone.ir/forums/member/225193-paeeizan در ساعت 04-10-2018, 10:50 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X