اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن iPhone 6s و عدم روشن شدن آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش شدن iPhone 6s و عدم روشن شدن آن

سلام به همه دوستان...

گوشیم رو زده بودم شارژ، فول شد و بعدش برداشتم و استفاده کردم، گذاشتم کنار، بعد که برداشتم دیدم خاموشه، بیخود و بی جهت خاموش شده بود، هر کاری هم کردم روشن نشد، دکمه هوم و پاور اینارو هم تست کردم(هارد ریست)، به شارژ هم زدم، هیچ اتفاق خاصی نیفتاد، به پی سی هم وصل کردم و تو آیتونز نشناحت، به نظر میرسه گوشی کامل مرده باشه! مشکل سخت افزاریه دیگه،درسته؟! آخه چرا اینجوری شد؟!یعنی همون مشکل پردازنده و ایناست که اپل هیچ جوابی براش نداره هنوز؟! به نظرتون چیکار میشه کرد؟! راه حل دیگه ای به ذهنتون نمیرسه؟ نمیخوام گوشی داخل ایران باز بشه، میخوام از گارانتی خود اپل استفاده کنم، 3 هقته میشه گوشی رو خریدم، چجوری میتونم برسونم به اپل استور دبی؟ شرکت خاصی تو ایران هست که کار انتقال به اپل استور دبی رو انجام بده؟ دوستان هرکس هر اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه، دارم دیوونه میشه، آخه آدم دیگه به چه شرکتی میتونه اعتماد کنه واسه خرید محصول؟! این هم از غول تکنولوژی، اپل!!!

نوشته اصلی توسط #Mohsen# نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان...

گوشیم رو زده بودم شارژ، فول شد و بعدش برداشتم و استفاده کردم، گذاشتم کنار، بعد که برداشتم دیدم خاموشه، بیخود و بی جهت خاموش شده بود، هر کاری هم کردم روشن نشد، دکمه هوم و پاور اینارو هم تست کردم(هارد ریست)، به شارژ هم زدم، هیچ اتفاق خاصی نیفتاد، به پی سی هم وصل کردم و تو آیتونز نشناحت، به نظر میرسه گوشی کامل مرده باشه! مشکل سخت افزاریه دیگه،درسته؟! آخه چرا اینجوری شد؟!یعنی همون مشکل پردازنده و ایناست که اپل هیچ جوابی براش نداره هنوز؟! به نظرتون چیکار میشه کرد؟! راه حل دیگه ای به ذهنتون نمیرسه؟ نمیخوام گوشی داخل ایران باز بشه، میخوام از گارانتی خود اپل استفاده کنم، 3 هقته میشه گوشی رو خریدم، چجوری میتونم برسونم به اپل استور دبی؟ شرکت خاصی تو ایران هست که کار انتقال به اپل استور دبی رو انجام بده؟ دوستان هرکس هر اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه، دارم دیوونه میشه، آخه آدم دیگه به چه شرکتی میتونه اعتماد کنه واسه خرید محصول؟! این هم از غول تکنولوژی، اپل!!!
    شما يكبار ديگه سعي كن اينبار گوشي رو بزن توي شارژ و با نگه داشتن همزمان Power و Home گوشي رو روشن كن اگه جواب نداد مشكل حتما سخت افزاري هست.
    درمورد غول تكنولوژي هم خب به هر حال در توليد بالا بالاخره رخ دادن چنين اتفاقاتي طبيعي هست. اگر هر جاي دنيا باشيد بي قيد و شرط گوشيتونو اپل عوض مي كنه ( اين احترام به حق مشتري و گارانتي واقعي اپل رو نشون مي ده ) متاسفانه از شانس بد شما اين گوشي نصيب شما شده و حالا بايد به فكر راه حل باشيم.
    من قانون مربوط به پارت نامبر و گارانتي رو دقيق نمي دونم. يعني مطمئن نيستم كه آيا مثلا پارت نامبر آمريكا در اپل استور امارات شامل خدمات سرويس اپل مي شه يا خير. ولي منطقا نبايد فرق كنه و بايد بتونيد كه از خدمات اپل در هر جا استفاده كنيد.
    پيشنهاد من اينه كه در مورد اين سرويس دهي تحقيقات لازم را بفرماييد سپس اقدام به ارسال به امارات نماييد.
    تنها پيشنهاد دوستانه اي كه مي تونم بكنم اينه كه من تنها و تنها به خدمات همين سايت خودمون در ايران اعتماد دارم و غير از دفتر سايت به هيچ كجاي ديگه هيچوقت اطمينان نخواهم كرد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط hero نمایش پست ها
      شما يكبار ديگه سعي كن اينبار گوشي رو بزن توي شارژ و با نگه داشتن همزمان power و home گوشي رو روشن كن اگه جواب نداد مشكل حتما سخت افزاري هست.
      درمورد غول تكنولوژي هم خب به هر حال در توليد بالا بالاخره رخ دادن چنين اتفاقاتي طبيعي هست. اگر هر جاي دنيا باشيد بي قيد و شرط گوشيتونو اپل عوض مي كنه ( اين احترام به حق مشتري و گارانتي واقعي اپل رو نشون مي ده ) متاسفانه از شانس بد شما اين گوشي نصيب شما شده و حالا بايد به فكر راه حل باشيم.
      من قانون مربوط به پارت نامبر و گارانتي رو دقيق نمي دونم. يعني مطمئن نيستم كه آيا مثلا پارت نامبر آمريكا در اپل استور امارات شامل خدمات سرويس اپل مي شه يا خير. ولي منطقا نبايد فرق كنه و بايد بتونيد كه از خدمات اپل در هر جا استفاده كنيد.
      پيشنهاد من اينه كه در مورد اين سرويس دهي تحقيقات لازم را بفرماييد سپس اقدام به ارسال به امارات نماييد.
      تنها پيشنهاد دوستانه اي كه مي تونم بكنم اينه كه من تنها و تنها به خدمات همين سايت خودمون در ايران اعتماد دارم و غير از دفتر سايت به هيچ كجاي ديگه هيچوقت اطمينان نخواهم كرد.

Sent from my iphone using tapatalk
      ممنون از راهنماییتون...

پارت گوشی که آمریکاست و بدون iccid هم هست، طبق آماری که بنده درآوردم، اپل استور امارات(مشخصاً دبی) با پارت آمریکا مشکلی نداره و سرویس دهی رو انجام میدن، گویا اپل استور استانبول ترکیه خدماتی واسه پارت امریکا نداره. البته درمورد اپل استور دبی اگه دوستان دیگه ای اطلاعات کامل تری دارن، ممنون میشم راهنمایی کنن.

قطعاً فرمایش شما درمورد این سایت درسته ولی خب من اصلاً نمیخوام گوشی داخل کشور باز بشه و دیگه نتونم از گارانتی خود اپل استفاده بکنم، دنبال یه راه مطمئن واسه رسیدن گوشی به اپل استور دبی هستم.

نظر

اخه به كي ميخوايين اعتماد كنيد گوشي با كارتون بهش بديد؟
        اون همه هزينه كردن ارزش اصلا نداره ببريد بهترين راه همين دفتر سايته

نظر

ممنون از راهنماییتون...

پارت گوشی که آمریکاست و بدون iccid هم هست، طبق آماری که بنده درآوردم، اپل استور امارات(مشخصاً دبی) با پارت آمریکا مشکلی نداره و سرویس دهی رو انجام میدن، گویا اپل استور استانبول ترکیه خدماتی واسه پارت امریکا نداره. البته درمورد اپل استور دبی اگه دوستان دیگه ای اطلاعات کامل تری دارن، ممنون میشم راهنمایی کنن.

قطعاً فرمایش شما درمورد این سایت درسته ولی خب من اصلاً نمیخوام گوشی داخل کشور باز بشه و دیگه نتونم از گارانتی خود اپل استفاده بکنم، دنبال یه راه مطمئن واسه رسیدن گوشی به اپل استور دبی هستم.
          اگر شرايط اش رو داريد كار خوبي مي كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها
            اخه به كي ميخوايين اعتماد كنيد گوشي با كارتون بهش بديد؟
            اون همه هزينه كردن ارزش اصلا نداره ببريد بهترين راه همين دفتر سايته
            خب مشکل اصلی همین پیدا کردن فرد یا شرکت مطمئنه!
            اصلاً نمیخوام گوشی داخل کشور باز بشه، بالای ۹۰٪ احتمال میدم مشکل از پردازنده باشه، چون این خاموش شدن ناگهانی واسه آیفون ۶ و البته همین ۶اس کم و بیش رخ داده و مورد شایعی هم هست، پس اگه بخواد از طریق دفتر همین سایت و بخش تعمیرات باز بشه، قطعاً از دست کسی کاری ساخته نیست، پس بهترین راه، رسوندن به اپل استور و تعویض گوشی توسط خود نمایندگی اپل ه!

نظر

سلام
              بنظرم اول به سراغ فروشنده ای برید که گوشی رو ازش خریدید، اگه با انصاف باشه و کلکی تو کارش نباشه حتماً وضعیت شما رو درک می کنه و حاضر میشه عوض کنه یا پول رو پس بده

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                سلام
                بنظرم اول به سراغ فروشنده ای برید که گوشی رو ازش خریدید، اگه با انصاف باشه و کلکی تو کارش نباشه حتماً وضعیت شما رو درک می کنه و حاضر میشه عوض کنه یا پول رو پس بده

سلام...
                این مورد که اصلاً شدنی نیست، شما فکر کن فروشنده ای تو ایران همچین چیزی رو قبول کنه! احتمالش صفر درصده، بری پیششون هم میگن گارانتی خود اپل هست دیگه، ببرید خارج از کشور خودشون اوکی میکنن! اینجا ایرانه و فروشنده منصف نداریم، داشته باشیم هم انگشت شماره! باید دنبال راهی باشم واسه ارسال به اپل استور دبی.

نظر

سلام...
                  این مورد که اصلاً شدنی نیست، شما فکر کن فروشنده ای تو ایران همچین چیزی رو قبول کنه! احتمالش صفر درصده، بری پیششون هم میگن گارانتی خود اپل هست دیگه، ببرید خارج از کشور خودشون اوکی میکنن! اینجا ایرانه و فروشنده منصف نداریم، داشته باشیم هم انگشت شماره! باید دنبال راهی باشم واسه ارسال به اپل استور دبی.
                  تاریخ فعال سازی گوشی رو چک کردید مشکلی نداشت؟ یعنی زودتر باشه؟

نظر

تاریخ فعال سازی گوشی رو چک کردید مشکلی نداشت؟ یعنی زودتر باشه؟

همه چی گوشی رو چک کردم،پلمپ T بود،اکتیو نشده بود، کابل و شارژر و همه چی هم اصل،مو لای درزش نمیرفت، آنلاک فکتوری و بدون iccid

نظر

خاموش شدن iPhone 6s و عدم روشن شدن آن

راهی جز اینکه خودتون برید یا یک نفر کاملاً مطمئن رو بفرستيد نیست، اینکه گفتم اول به فروشنده مراجعه کنید به این دلیل بود که بالأخره فروشنده ها یا خودشون و یا وارد کننده و دلال هایی میشناسن که براشون کاری نداره گوشی رو ببرن و نو بگیرن، هر چند که احتمالش کمه قبول کنن

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 29-12-2015, 08:22 PM

نظر

راهی جز اینکه خودتون برید یا یک نفر کاملاً مطمئن رو بفرستيد نیست، اینکه گفتم اول به فروشنده مراجعه کنید به این دلیل بود که بالأخره فروشنده ها یا خودشون و یا وارد کننده و دلال هایی میشناسن که براشون کاری نداره گوشی رو ببرن و نو بگیرن، هر چند که احتمالش کمه قبول کنن

آره دقیقاً تنها راه مراجعه به خود اپل استوره، فعلاً منتظرم،یکی از آشناها شاید تاچندوقت دیگه‌ بره دبی، میدم ببره ولی خب به نظرم‌، چه خودم و چه بقیه دوستان همیشه استرس این مشکل رو باید داشته باشیم که بیخود و بی جهت گوشی خاموش بشه و دیگه هم‌ روشن نشه!

نظر

درود
                          اگر کسی رو خارج از کشور دارید با dhl بفرستید براشون گوشی رو ببره براتون عوض میکنن
                          و بگید کوشی رو هم همونجا براتون بیمه کنن که اگر خدایی نکرده مشکلی پیش اومد برای گوشی دیگه نیازی نباشه گوشی رو بفرستید
                          ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 29-12-2015, 08:38 PM

نظر

البته به این نکته هم توجه کنید که اپل برای قطعه تعویضی دیگه جعبه نمیده و گوشیتون رو میذارن تو یه جعبه معمولی بهتون تحویل میدن و همینطور بیمه

نظر

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                              درود
                              اگر کسی رو خارج از کشور دارید با dhl بفرستید براشون گوشی رو ببره براتون عوض میکنن
                              و بگید کوشی رو هم همونجا براتون بیمه کنن که اگر خدایی نکرده مشکلی پیش اومد برای گوشی دیگه نیازی نباشه گوشی رو بفرستید
                              نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                              البته به این نکته هم توجه کنید که اپل برای قطعه تعویضی دیگه جعبه نمیده و گوشیتون رو میذارن تو یه جعبه معمولی بهتون تحویل میدن و همینطور بیمه
                              درود بر شما...
                              والا dhl ایران بیمه نداره و هزینه ش هم فوق العاده زیاده، آلمان، سوئد و آمریکا کسی رو‌ دارم ولی خب هزینه ارسال و برگشت فوق العاده زیاد میشه، نمیصرفه،باید صبرکنم ببینم کسی میره دوبی که بدم‌ همراه خودش ببره و تعویض کنه و بیاره...
                              من هم شنیدم که تعویض میکنن فقط گوشی میدن، یه برچسب هم به عنوان سریال گوشی جدید میدن که میخوره روی سریال گوشی قبلی روی جعبه که موقع فروش مشکلی نداشته باشه والبته خود اپل هم ایمیلی حاوی این نکته میفرسته که گوشی تعویض شده و سریال جدیدش اینه و اینا.
                              روند کار رو شما بصورت دقیق تر اطلاعی دارین که کلاً چجوریه و ممکنه چقدر طول بکشه و فقط گوشی برده شه کفایت میکنه یا جعبه و اینا هم لازمه؟

نظر

صبر کنید ..
                              X