اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن iPhone 6s و عدم روشن شدن آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام مجدد به همه دوستان...
    یه تصمیم جدید گرفتم، دوستانی که راه ارتباطی به دبی و یا اپل استوری تو هر کجای دیگه دنیا دارن، پیشنهادهاشون رو واسه خرید گوشی تو پیام خصوصی بدن، هر سؤالی هم بود تو پیام خصوصی در خدمتم. یکم صبرم کمه واسه رسوندن به اپل استور، تصمیم گرفتم همینجوری بفروشمش، البته باز هم تأکید میکنم، دوستانی که دسترسی به اپل استور دارن پیام بدن و قیمت پیشنهادی هم منصفانه باشه، چون درصورت دسترسی، گوشی نو تحویل میگیرن...منتظر پیشنهاد دوستان هستم.
    ممنون از همه.

نظر

نوشته اصلی توسط #Mohsen# نمایش پست ها
      سلام مجدد به همه دوستان...
      یه تصمیم جدید گرفتم، دوستانی که راه ارتباطی به دبی و یا اپل استوری تو هر کجای دیگه دنیا دارن، پیشنهادهاشون رو واسه خرید گوشی تو پیام خصوصی بدن، هر سؤالی هم بود تو پیام خصوصی در خدمتم. یکم صبرم کمه واسه رسوندن به اپل استور، تصمیم گرفتم همینجوری بفروشمش، البته باز هم تأکید میکنم، دوستانی که دسترسی به اپل استور دارن پیام بدن و قیمت پیشنهادی هم منصفانه باشه، چون درصورت دسترسی، گوشی نو تحویل میگیرن...منتظر پیشنهاد دوستان هستم.
      ممنون از همه.
      اگر بتونيد شرايط آوردن و برگردوندن به سوئد رو فراهم كنيد من مي تونم كمك تون كنم كه گوشي رو عوض كنيد. هيچ هزينه ي إضافي و ... هم نمي خوام. متاسفانه من فعلا به اين زودي ها ايران نميام. ولي اگر فاميلي، دوستي آشنايي داريد كه بتونه گوشي رو به دست من و بعد از تعويض به دست شما برسونه، روي كمك من حساب كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
        اگر بتونيد شرايط آوردن و برگردوندن به سوئد رو فراهم كنيد من مي تونم كمك تون كنم كه گوشي رو عوض كنيد. هيچ هزينه ي إضافي و ... هم نمي خوام. متاسفانه من فعلا به اين زودي ها ايران نميام. ولي اگر فاميلي، دوستي آشنايي داريد كه بتونه گوشي رو به دست من و بعد از تعويض به دست شما برسونه، روي كمك من حساب كنيد.
        واقعاً ازتون ممنونم که از اول تاپیک همراهم بودین و همچنان دارین کمک میکنین. مشکل اساسی اینجاست که کسی رو ندارم واسه خروج از کشور وگرنه خیلی راحت میدادم بهش و میبرد اپل استور و حتی اگه خودش هم برنمیگشت، گوشی رو با پست برام ارسال میکرد!
        باکمی ضرر مایلم که بفروشمش ولی خب منصفانه! منتظرم ببینم دوستی پیدا میشه یا نه.

نظر

نوشته اصلی توسط #mohsen# نمایش پست ها
          واقعاً ازتون ممنونم که از اول تاپیک همراهم بودین و همچنان دارین کمک میکنین. مشکل اساسی اینجاست که کسی رو ندارم واسه خروج از کشور وگرنه خیلی راحت میدادم بهش و میبرد اپل استور و حتی اگه خودش هم برنمیگشت، گوشی رو با پست برام ارسال میکرد!
          باکمی ضرر مایلم که بفروشمش ولی خب منصفانه! منتظرم ببینم دوستی پیدا میشه یا نه.
          دوست عزیز اینجوری تماما برای شما ضرر هست...چون کسی هزینه ای بابت گوشی ای که کار نمیکنه و به اصطلاح سوخته پرداخت نمیکنه! از طرفی به یه کشور خارجی هم ببره تضمین 100% قطعی برای تعویضش وجود نداره...مثلا فرد از شما به قیمت x بخره و بعدا بمونه روی دستش...تازه هزینه های ورود و خروج کشور و...اینجوری هم شما ضرر میکنی و هم کسی که خریده گوشی رو.بهترین روش همونی هست که خودتون اقدام کنین.

نظر

نوشته اصلی توسط WarezMaster نمایش پست ها
            دوست عزیز اینجوری تماما برای شما ضرر هست...چون کسی هزینه ای بابت گوشی ای که کار نمیکنه و به اصطلاح سوخته پرداخت نمیکنه! از طرفی به یه کشور خارجی هم ببره تضمین 100% قطعی برای تعویضش وجود نداره...مثلا فرد از شما به قیمت x بخره و بعدا بمونه روی دستش...تازه هزینه های ورود و خروج کشور و...اینجوری هم شما ضرر میکنی و هم کسی که خریده گوشی رو.بهترین روش همونی هست که خودتون اقدام کنین.
            درود بر شما دوست عزیز...
            خب من به این موضوع اشاره کردم که دوستی که دسترسی به اپل استور داره، برای مثال اپل استور دبی. مثلاً کسی که بیزینسمن هست و یا تو کار واردات هست و یا حتی برای سفر تفریحی داره میره دبی، نیازی به پرداخت هزینه اضافی نداره، داره میره کار یا تفریحش رو انجام بده، گوشی رو هم میده و یه نو تحویل میگیره. درمورد صحبت شما که فرمودین گوشی سوخته ست و از کجا معلوم تعویض کنن و اینا، شما پست های این تاپیک رو میخوندین متوجه نحوه سرویسدهی اپل میشدین، این رو هم اضافه کنم که خودم باهاشون مکاتبه داشتم و بدون شک تعویض انجام میشه، متن مکالمات هم موجوده، پس هیچگونه ریسکی قرار نیست انجام بشه، همه چی روشن هست و بدون شک کسی که گوشی رو ببره، یک عدد نو تحویل میگیره. من چون صبرم کمه تا دوستی پیدا شه، حاضرم بفروشمش، بازهم میگم، کسی که داره میخره سراسر سوده براش ولی خب منصفانه باشه همه چیز!
            ببخشید پرحرفی کردم، موفق باشین.

نظر

دوست عزيز hero يه درخواست ازتون دارم،اگر تو سوئد زندگي ميكنيد ميتونيد از اپل استورهاي كشورتون بپرسيد آيا يك آيفون ٦ كه دكمه ولومش خراب شده و گارانتيش هم تموم شده رو با چه اضافه قيمتي با 6s هم ظرفيتش تعويض ميكنن؟در ضمن گوشي پارت امريكاس.

نظر

نوشته اصلی توسط aidinju نمایش پست ها
                دوست عزيز hero يه درخواست ازتون دارم،اگر تو سوئد زندگي ميكنيد ميتونيد از اپل استورهاي كشورتون بپرسيد آيا يك آيفون ٦ كه دكمه ولومش خراب شده و گارانتيش هم تموم شده رو با چه اضافه قيمتي با 6s هم ظرفيتش تعويض ميكنن؟در ضمن گوشي پارت امريكاس.
                دوست عزيز اگه گوشي قابل تعمير باشه تعمير مي كنن. اگه خودشون تشخيص بدن كه نمي شه تعمير كرد مثلا بورد اصلي مشكل داره يا سي پي يو و ... در اون صورت تعويض مي كنن و بهتون دقيقا همون گوشي رو با همون مشخصات مي دن مگر اينكه از اون مدل موجود نباشه. من چند بار با دوستانم رفتم اونا جهت تعمير و تعويض، خودشون تشخيص مي دن كه چيكار كنن. ولي هميشه به هر حال به نفع مشتري تموم مي شه. حالا من فردا باهاشون تماس مي گيرم مي پرسم.

نظر

سلام به همه دوستان...

گوشیم رو زده بودم شارژ، فول شد و بعدش برداشتم و استفاده کردم، گذاشتم کنار، بعد که برداشتم دیدم خاموشه، بیخود و بی جهت خاموش شده بود، هر کاری هم کردم روشن نشد، دکمه هوم و پاور اینارو هم تست کردم(هارد ریست)، به شارژ هم زدم، هیچ اتفاق خاصی نیفتاد، به پی سی هم وصل کردم و تو آیتونز نشناحت، به نظر میرسه گوشی کامل مرده باشه! مشکل سخت افزاریه دیگه،درسته؟! آخه چرا اینجوری شد؟!یعنی همون مشکل پردازنده و ایناست که اپل هیچ جوابی براش نداره هنوز؟! به نظرتون چیکار میشه کرد؟! راه حل دیگه ای به ذهنتون نمیرسه؟ نمیخوام گوشی داخل ایران باز بشه، میخوام از گارانتی خود اپل استفاده کنم، 3 هقته میشه گوشی رو خریدم، چجوری میتونم برسونم به اپل استور دبی؟ شرکت خاصی تو ایران هست که کار انتقال به اپل استور دبی رو انجام بده؟ دوستان هرکس هر اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه، دارم دیوونه میشه، آخه آدم دیگه به چه شرکتی میتونه اعتماد کنه واسه خرید محصول؟! این هم از غول تکنولوژی، اپل!!!
                  سلام مجدد به همه دوستان عزیز...

بالاخره گوشیم توسط یکی از آشنایان رفت لندن، تو اپل استور اونجا ثبت سفارش کردن و چون گوشی پارت امریکا بود، درخواست 1 الی 2 هفته زمان کردن واسه تحویل گوشی تعویضی نو، به نظرتون چقدر طول میکشه که گوشی رو تحویل بدن؟ جمعه 29 ژانویه انگار گوشی رو بردن اپل استور لندن.

نظر

سلام مجدد به همه دوستان عزیز...

بالاخره گوشیم توسط یکی از آشنایان رفت لندن، تو اپل استور اونجا ثبت سفارش کردن و چون گوشی پارت امریکا بود، درخواست 1 الی 2 هفته زمان کردن واسه تحویل گوشی تعویضی نو، به نظرتون چقدر طول میکشه که گوشی رو تحویل بدن؟ جمعه 29 ژانویه انگار گوشی رو بردن اپل استور لندن.
                    زمان تحویل مشخص نیست [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط parhaam نمایش پست ها
                      زمان تحویل مشخص نیست [emoji4]

sent from my iphone using tapatalk
                      مرسی از جواب کاملتون! :d

منظورم این بود که دوستانی که تجربه این چنینی داشتن بیان و بگن که چه مدت طول میکشه تا گوشی رو تحویل بدن؟

نظر

سلام دوست عزیز
                        من هم چنین مشکلی را دارم اما فقط صفحه آیفون خاموش می شه ولی خاموش نمی شه . در واقع در چنین حالیتی گوشی زنگ هم می خوره . پس از بررسی متوجه شدم که سنسور نور و محیط تعبیه شده در بالای گوشی مشکل داره . در واقع با تعویض این سنسور فکر می کنم مشکل درست بشه .

نظر

دوست عزیز با سلام
                          من هم چنین مشکلی دارم اما گوشی خاموش نمی شه در واقع با برقراری تماس رو ویبره می ره ولی به علت اینکه صفحه سیاه شده ما نمی تونیم کاری انجام دهیم . پس از بررسی به صورت آزمون خطا به این نتیجه رسیدم که سنسور نور و محیط تعبیه شده در بالا گوشی مشکل داره و از چند نفر هم پرسیدم گفتند که می شه این سنسور را تعویض نمود. اما من گوشی رو بردم همون جایی که خریدم و دنبالش هستم که گوشی را تعویض کنم .

نظر

نوشته اصلی توسط linta1979 نمایش پست ها
                            سلام دوست عزیز
                            من هم چنین مشکلی را دارم اما فقط صفحه آیفون خاموش می شه ولی خاموش نمی شه . در واقع در چنین حالیتی گوشی زنگ هم می خوره . پس از بررسی متوجه شدم که سنسور نور و محیط تعبیه شده در بالای گوشی مشکل داره . در واقع با تعویض این سنسور فکر می کنم مشکل درست بشه .
                            سلام دوست عزيز...
                            گوشى من كه رفت اپل استور لندن و يه دونه نو به جاش دادن،مشكل هم از خود گوشى و چيپست هاى داخلش بوده گويا،شما گوشيت رو يه بار هاردريست كن ببين مشكلت حل ميشه يا نه. احتمال خيلى زياد مشكل شما نرم افزاريه.

نظر

صبر کنید ..
                            X