اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن iPhone 6s و عدم روشن شدن آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
    برای من که اینجوری کردن استور فرانسه شهر نیس دادم کامل تعویض کردن همه چی نو جدید . برای امارات را نمیدونم !! احتمالا اونجا بهت پارت نامبر مارات بدن ! فیس تایم اینها هم نداره ...

دادا بعضی ها یه چیزی شنیدن اطلاعاتی ندارن همینجوریم یان نقل قول میکن . اقای محمود هم بهتون گفتن سوئد چطوره . مابقی کشورها هم باید اینجو باشه .
    دوسته عزیز به اینجور حرفای خنده دار شایعات توجه نکن . بفرست .
    آخه جالب اینجاست یجوری میان با حرص میگن انگار از انبار گوشی ایشون قراره گوشی‌ جایگزین به من بدن که میگن رفرش میدن و‌ اینا! واقعاً بعضی نظرات خنده داره.
    ممنونم‌ از شما، والا من شنیدم دقیقاً مثل همون گوشی رو‌میدن، برای مثال آنلاک فکتوری، بدون iccid و با همون پارت نامبر و همون رنگ و اینا، حالا دقیق نمیدونم قضیه چجوریاست.
    ویرایش توسط #Mohsen# : https://i-phone.ir/forums/member/191859-mohsen در ساعت 30-12-2015, 02:14 AM

نظر

رنگ که همون را میدن - پارت هم برای من zd/a دادن بدون iccid - حتما قبله فرستادن به دوبی با ساپورتر انلاین صحبت کن ببین دوبی شرایط چطوریه .

نظر

رنگ که همون را میدن - پارت هم برای من zd/a دادن بدون iccid - حتما قبله فرستادن به دوبی با ساپورتر انلاین صحبت کن ببین دوبی شرایط چطوریه .
        اتفاقاً همین الان صحبت کردم باهاشون، میخواستم ببینم مدل نامبر گوشیم( نه پارت نامبر) رو اپل استور دبی ساپورت میکنه، که گفتن آره، نحوه سرویس دهی اپل استورها برحسب مدل نامبره انگار.

نظر

نوشته اصلی توسط #Mohsen# نمایش پست ها
          اتفاقاً همین الان صحبت کردم باهاشون، میخواستم ببینم مدل نامبر گوشیم( نه پارت نامبر) رو اپل استور دبی ساپورت میکنه، که گفتن آره، نحوه سرویس دهی اپل استورها برحسب مدل نامبره انگار.
          شما اطلاعات کامل رو در مورد پروسه تعویض تا مراحل پایانی و ...قرار بدین تا اگر برای افراد دیگه هم از این دست مشکلات پیش اومد به روند کار آشنا باشن.

نظر

آخه جالب اینجاست یجوری میان با حرص میگن انگار از انبار گوشی ایشون قراره گوشی‌ جایگزین به من بدن که میگن رفرش میدن و‌ اینا! واقعاً بعضی نظرات خنده داره.
            ممنونم‌ از شما، والا من شنیدم دقیقاً مثل همون گوشی رو‌میدن، برای مثال آنلاک فکتوری، بدون iccid و با همون پارت نامبر و همون رنگ و اینا، حالا دقیق نمیدونم قضیه چجوریاست.
            عین گوشی خودت نوش رو میدن
            من 5اسم دکمه هومش یه کم لق شده بود اومدم با الکل تمیزش کنم که چشمشو کور کردم
            نفهمیدم چی شد بعد عملیات دیدم تا وسطای صفحه نمایش سیاه شده
            خلاصه بردم استرالیا تو اپل استور کستل تاور سیدنی عوضش کردن کلی هم عذر خواهی کردن که چرا کیفیت دستگاه تولیدیشون جوری بوده که من مجبور شدم از خدمات پس از فروششون استفاده کنم
            گوشی من آنلاک فکتوری پارت آمریکا بود که مشابهش تو استور موجود نبود اونجا گوشی قبلیمو گرفتن از من و ثبت سفارش کردن سه روز بعد تماس گرفتن رفتم گوشیو گرفتم جلو خودم پلمب گوشی جدیدو باز کردن تحویل دادن
            فقط متاسفانه جعبه گوشی جدیدو ندادن که اینم نمیدونم فلسفش چیه

نظر

نوشته اصلی توسط warezmaster نمایش پست ها
              شما اطلاعات کامل رو در مورد پروسه تعویض تا مراحل پایانی و ...قرار بدین تا اگر برای افراد دیگه هم از این دست مشکلات پیش اومد به روند کار آشنا باشن.
              حتماً این کار رو انجام میدم، هر زمانی که اوکی شد، تمام اطلاعات تحویل و نحوه خدمات دهی رو اعلام میکنم که اگه خدای نکرده واسه دوست دیگه ای مشکلی پیش اومد، از روند کار اطلاع داشته باشن.
              نوشته اصلی توسط ari67 نمایش پست ها
              عین گوشی خودت نوش رو میدن
              من 5اسم دکمه هومش یه کم لق شده بود اومدم با الکل تمیزش کنم که چشمشو کور کردم
              نفهمیدم چی شد بعد عملیات دیدم تا وسطای صفحه نمایش سیاه شده
              خلاصه بردم استرالیا تو اپل استور کستل تاور سیدنی عوضش کردن کلی هم عذر خواهی کردن که چرا کیفیت دستگاه تولیدیشون جوری بوده که من مجبور شدم از خدمات پس از فروششون استفاده کنم
              گوشی من آنلاک فکتوری پارت آمریکا بود که مشابهش تو استور موجود نبود اونجا گوشی قبلیمو گرفتن از من و ثبت سفارش کردن سه روز بعد تماس گرفتن رفتم گوشیو گرفتم جلو خودم پلمب گوشی جدیدو باز کردن تحویل دادن
              فقط متاسفانه جعبه گوشی جدیدو ندادن که اینم نمیدونم فلسفش چیه
              منم شنیده بودم که بعضی اپل استورها به هر پارت نامبر خدمات تعویض ارائه نمیدن، بخاطر همین از ساپورت اپل پرسیدم، اونها هم گفتن طبق مدل نامبر خدمات دهی انجام میشه که اپل استور دبی، گوشی بنده رو که پارت آمریکاست و مدل نامبرش با حرف a هم شروع میشه، درصورت نیاز به تعویض که قطعاً همینطور هم هست، تعویض میکنن.
              درمورد جعبه هم که فرمودید، منم از بعضی دوستان شنیدم که جعبه نمیدن ولی خب دوستی هم داشتیم تو همین تاپیک گفتن که کلاً همه متعلقات گوشی رو با جعبه میگیرن و یه گوشی پلمپ شده با جعبه و مابقی چیزهاش میدن، نمیدونم، شاید نحوه سرویس دهی متفاوت باشه که البته چیز عجیبی میتونه باشه این موضوع!

نظر

در مورد جعبه:
                آیفون ۶ من به علت مشکل تاچ آیدی روشن نمیشد دیگه . اپل استور در آمریکا گوشی رو تعویض کرد. من با جعبه داده بودم ببرن٬ ولی اصلا کاری به جعبه نداشتن٬ فقط گوشی رو گرفتن و یه گوشی نو دادن.
                یعنی سریال نامبر و imei گوشی جدید با جعبه ای که داشتم متفاوت بود. سر این موضوع موقع فروش یه کم اذیت شدم.

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                  در مورد جعبه:
                  آیفون ۶ من به علت مشکل تاچ آیدی روشن نمیشد دیگه . اپل استور در آمریکا گوشی رو تعویض کرد. من با جعبه داده بودم ببرن٬ ولی اصلا کاری به جعبه نداشتن٬ فقط گوشی رو گرفتن و یه گوشی نو دادن.
                  یعنی سریال نامبر و imei گوشی جدید با جعبه ای که داشتم متفاوت بود. سر این موضوع موقع فروش یه کم اذیت شدم.
                  من شنیدم که هم یه برچسب حاوی imei گوشی جدید میدن که بزنی رو جعبه و هم خود اپل یه ایمیل میزنه مبنی بر اینکه گوشی جدید با جعبه مطابقت داره و اینا.
                  راستی میدونین هزینه پستی تا آمریکا و بالعکس‌ چقدره؟

نظر

من شنیدم که هم یه برچسب حاوی imei گوشی جدید میدن که بزنی رو جعبه و هم خود اپل یه ایمیل میزنه مبنی بر اینکه گوشی جدید با جعبه مطابقت داره و اینا.
                    راستی میدونین هزینه پستی تا آمریکا و بالعکس‌ چقدره؟
                    حالا واسه این مورد که من که خبری از برجسب و ایمیل نبود. حالا نمیدونم باید درخواست میکردن موقع تحویل گوشی جدید یا نه ...
                    فقط وفتی تو سایت اپل imei قبلی رو میزدم٬ میگفت که گوشی با این imei تو اپل استور تعویض شده.

با پست که نمیتونید ارسال کنید. باید بدین کسی گوشی رو ببره و بیاره.

نظر

حالا واسه این مورد که من که خبری از برجسب و ایمیل نبود. حالا نمیدونم باید درخواست میکردن موقع تحویل گوشی جدید یا نه ...
                      فقط وفتی تو سایت اپل imei قبلی رو میزدم٬ میگفت که گوشی با این imei تو اپل استور تعویض شده.

با پست که نمیتونید ارسال کنید. باید بدین کسی گوشی رو ببره و بیاره.
                      خب این مورد که شما میگی تو سایت میزنه کار رو اوکی میکنه،نیازی به برچسب و اینا نیست.

کسی هست که ببره تا آمریکا ولی خب واسه برگشت یکم مشکل هست. البته همچنان منتظرم ببینم یکی از دوستان که قراره بره دوبی کی میره!

نظر

خب این مورد که شما میگی تو سایت میزنه کار رو اوکی میکنه،نیازی به برچسب و اینا نیست.

کسی هست که ببره تا آمریکا ولی خب واسه برگشت یکم مشکل هست. البته همچنان منتظرم ببینم یکی از دوستان که قراره بره دوبی کی میره!
                        تو سایت میگه فقط تعویض شده. (مشخصاتی از گوشی جدید نمیده که بگه این سریال نامبر جایگزین اون سریال نامبر شد)

نظر

تو سایت میگه فقط تعویض شده. (مشخصاتی از گوشی جدید نمیده که بگه این سریال نامبر جایگزین اون سریال نامبر شد)
                          آهان، پس یکم کار مشکل شد، شاید موقع تعویض میگفتین خودشون یه راه حلی ارائه میدادن، مثلاً همون برچسب و ایمیل اینا،نمیدونم.

نظر

آهان، پس یکم کار مشکل شد، شاید موقع تعویض میگفتین خودشون یه راه حلی ارائه میدادن، مثلاً همون برچسب و ایمیل اینا،نمیدونم.
                            آره شاید. ولی خب نگفتن دیگه٬‌من هم همونجوری به مغازه دار فروختم.(آشنا بود و میدونست داستان چیه)

نظر

آره شاید. ولی خب نگفتن دیگه٬‌من هم همونجوری به مغازه دار فروختم.(آشنا بود و میدونست داستان چیه)
                              خب باز مال شما طرف آشنا بوده و مشکلی نبوده ولی خب به غیر آشنا بخوای همچین گوشی ای با این شرایط بفروشی،مصیبته،حالا بیا بگو تعویض شده و اینا، گوش طرف بدهکار نیست که، حق هم داره البته ولی خب یه راه حلی باید باشه قطعاً.

نظر

درود
                                جعبه رو به هیچ عنوان برای قطعه تعویضی نمیدن ( قانونه ) فرقی هم نمیکنه اپل باشه یا سامسونک یا بیتس آدیو
                                اما اگر خرابی از سوی مصرف کننده باشه خودشون چک میکنن و بهتون میگن که خرابی مثلا به دلیل ضربه بوده یا شارژر غیر استاندارد .......... و ما میتونیم گوشی شمارو با اکبند تعویض کنیم و یا مدل بالاتر ( اما باید تفاوت قیمت رو بدید که خیلی هم زیاد نیست ) در این صورت گوشی پلمپ همراه با جعبه بهتون میدن
                                شما هم که گوشیتون رو فرستادید حتما به کسی که گوشیتون رو میبره برای گارانتی بگید که باهاشون صحبت کنه و بگه گیشیتون رو با یه مدل بالاتر براتون عوض کنن ( البته اگر قانون اپل استور امارات مثل اروپا و امریکا باشه )
                                ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 31-12-2015, 01:22 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X