اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روشن کردن وای فای و مصرف بی رویه ی ترافیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روشن کردن وای فای و مصرف بی رویه ی ترافیک

سلام دوستان.من یه مشکلی با ایفون 6 دارم.زمانی که وای فای ایفونو روشن میکنم ایفون شروع میکنه به مصرف ترافیک به طور خیلی فجیعی!!!!به طوری که من سرعت اینترنتم 6 مگ هست هر نیم ساعت فقط اگه وای وای ایفونو روشن کنم 1گیگ و 250 مگ مصرف ترافیک دارم.همه چیم غیر فعال کردم.ایکلو بک آپ.اپدیت های خودکار و هرچی که فکرشو بکنید.دوستان شماهم این مشکلو دارین؟راه حلش چیه؟یه ایپاد 6 هم دارم همینجوریه.من 10 گیگ از ترافیکم دو روزه از بین رفت.کمک کنین دوستان😞

تنظیمات iCloud را چک کن

نظر

من هم مثل حمید این مشکل رو دارم منتها آیفون من 5S هستش و جدیدا IOS رو به 9.2 ارتقا دادم و تا جایی که یادم میاد از این ارتقا به بعد این داستان پیش اومده،
      هر تنظیمی هم که بگی، خاموش و غیر فعال کردم (iCloud, Background Refresh, Photo Streaminng , ....) ولی افاقه نکرده، همینجوری بیخود مصرف میکنه نت رو.
      اگه یکی دو ساعت روشن باشه که بسته به سرعت تا چند گیگ از حجم اینترنت رو مصرف میکنه
      اگه کسی را**اری داره توروخدا کمک کنید...

نظر

تنظیمات Auto Download تمام App ها و Game های گوشی رو هم چک کن.

نظر

سلام دوستان
          برای بنده هم اتفاق افتاده بود بعد از این که تمام نت رو تموم کرد فهمیدم که آپدیت آل رو در اپ استور بچه زده بوده
          خلاصه احتمالا شما هم یک جایی سوتی دادین اگر نه بی شک خود به خود نیست

نظر

نوشته اصلی توسط artin131 نمایش پست ها
            تنظیمات Auto Download تمام App ها و Game های گوشی رو هم چک کن.
            ممنون که پیشنهاد دادی
            ولی شاید بهت بگم دو ساعت وقت گذاشتم تا هرچیزی که تو setting ممکنه به اینترنت باشه رو قطع کنم ولی باز درست نشد، اینهایی که گفتی هم انجام دادم ولی...

نظر

این مشکل رو هم من و هم یکی از اشنایان داره من 6اس دارم و ایشون 6 اس پلاس که بعد اینکه اپدیت کردیم گوشی وقتی تو شارژ هست و به وای فای وصل باشه شروع میکنه به دانلود فایل در صورتی که همه اپدیت ها غیر فعال هست و حتی اپل ای دی هم ساینگ اوت شده بازم شروع میکنه به دانلود فایل!!!!!
              بیش از 10 گیگ از ترافیک استفاده کرده و هنوز نه برنامه ای نه فایلی رو گوشی امده.
              گوشی جلبریک هم نشده
              همه موارد دانلود و اپدیت و ریست کردن شبکه ارتباطی نیز انجام شده ولی همچنان دانلود انجام میده!!!

نظر

چیز عجیبیه
                یعنی میشه همچین باگ بزرگی تو iOS 9 باشه؟! از اپل بعیده!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                X