اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت کم اینترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سرعت کم اینترنت

با سلام

ما یه گوشی نوت 3 داریم از نوع 3جی که سرعت دانلودش یه چیزی در حدود 500 تا 800 کیلو در ثانیه بود (به صورت هات اسپات در رایانه)
    ولی همین کارو با ایفون 6اس پلاس انجام میدم سرعتم به زور به 150 میرسه (به صورت هات اسپات)
    البته بگم از یه سیم کارت استفاده شده در یک مکان به صورت چند بار که مشکل انتن دهی مد نظر نباشه .

ورژن ios ام 9.0.2 هستش که جیلبریک شده است

میخوام بدونم چرا گوشیم سرعت دانلود خیلی خیلی کمتری داره نسبت به گوشی چند سال قبل !!!

ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه

نوشته اصلی توسط amirzeinaly نمایش پست ها
    با سلام

ما یه گوشی نوت 3 داریم از نوع 3جی که سرعت دانلودش یه چیزی در حدود 500 تا 800 کیلو در ثانیه بود (به صورت هات اسپات در رایانه)
    ولی همین کارو با ایفون 6اس پلاس انجام میدم سرعتم به زور به 150 میرسه (به صورت هات اسپات)
    البته بگم از یه سیم کارت استفاده شده در یک مکان به صورت چند بار که مشکل انتن دهی مد نظر نباشه .

ورژن ios ام 9.0.2 هستش که جیلبریک شده است

میخوام بدونم چرا گوشیم سرعت دانلود خیلی خیلی کمتری داره نسبت به گوشی چند سال قبل !!!

ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه
    سلام...دوست عزیز همون طور که مطلعید در ios 9.0.2 متاسفانه امکان استفاده از شبکه lte ایرانسل رو ندارید....البته این اشکال تو ios جدید 9.2 کاملا حل شده و از نظر سرعت نت این نسخه خیلی بهبود پیدا کرده که میدونم چون جیلبریک هستید فعلا دوست ندارید به نسخه جدیدتر کوچ کنید.....بگذریم ...شما میگید قبلا با شبکه نسل قدیم 3g و گوشی اندرویدی سرعتتون بالا بوده....همین الان هم میتونید از سرعت بالا لذت ببرید به شرطی که قسمت apn رو در تنظیمات گوشیتون خالی نگذارید و توش عبارت mtnirancell یا اگر همراه مزخرف اول رو دارید! عبارت mcinet رو طبق راهنمایی عکس زیر در هر سه قسمتی که apn داره تایپ کنید...متاسفانه بسیاری از کاربران این تنظیم ساده رو انجام نمیدند و بعدا از کاهش سرعتشون گلگی میکنند و میگند ایفون ایراد داره .....!..همین الانکه نیمه شبه و شبکه خلوت و عالی هست بنده با نهایت سرعت دارم از اینترنت و هات اسپات با ایفون 6s لذت میبرم...!

نظر

دوستان شما حداكثر سرعتتون با همراه اول چقدره؟
      آيا سيم كارتتون رو به تازگي عوض كرديد؟ من شنيدم براي بهتر شدن سرعت بايد توي دفتر مركزي امور مشتركين همراه اول سيم كارت رو عوض كنيم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان
        منم ٩٠٢ جيلبريك داشتم به خاطر سرعت اودم ٩٢ چون ايرانسل 4g انتن نداشتم
        البته فعلا امتحان نكردم ببينم چند شده فعلا دارم گيج ميزنم بخاطر توييك هايي كه داشتم
        يكيش ديتا متر بود كه مديريت ترافيك و سرعت اينترنت بود ( برنامه مشابه ميشناسين معرفي كنين )
        يكي ديگه ويترال هوم كه خيلي مهم بود و ديگري سفري دانلودر هر كدوم اگر مشابه دارن معرفي كنين

نظر

نوشته اصلی توسط hero نمایش پست ها
          دوستان شما حداكثر سرعتتون با همراه اول چقدره؟
          آيا سيم كارتتون رو به تازگي عوض كرديد؟ من شنيدم براي بهتر شدن سرعت بايد توي دفتر مركزي امور مشتركين همراه اول سيم كارت رو عوض كنيم.

Sent from my iphone using tapatalk
          بنده تجربه 12 سال کار با همراه اول رو دارم....! الان حدود یک سالی هست که خط 912 خودم رو خاموش کردم و یک خط ایرانسل گرفتم....با اطمینان دارم میگم که ایرانسل از هر لحاظ از اپراتور عقب مونده و بی لیاقت همراه اول بهتره و کیفیت عالی تره داره....هم اینترنت و هم خدمات همراه اول در حد افتضاح پایین هست....شما چه سیم کارتت رو عوض کنید یا نه خدمات مطلوبی رو ازین اپراتور نخواهید دید در حدی که یک پیامک به خارج از کشور با این اپراتور نمیتونید بفرستید !!!.....اپراتور سودجویی که یکی از مسئولینش چند روز پیش در اظهار نظری مسخره و خنده دار اعلام کرد که ورود به تکنولوژی نسل چهارم براشون فعلا به صرفه نیست ! و توجیه اقتصادی نداره و هنوز تو نسل سوم گیر کرده ....!!!! بنده حتی تو بیابونهای حومه تهران (که محل کارم هست) از خدمات lte ایرانسل بهره مندم در حالی که 3g همراه اول تو خیلی جاها حتی قابل دسترسی نیست.....به هر حال اگر طرح جدیدی که صحبتش هست انجام بشه و مشکل خیلی از مشترکین قدیمی همراه اول رو بدون عوض کردن شماره حل میکنه (یعنی بدون عوض کردن شماره میتونید اپراتورتون و خدماتتون رو عوض کنید..) مطمئنم همراه اول با ریزش شدیدی روبرو خواهد شد و خیلی ها به ایرانسل کوچ میکنند....!!

نظر

درود

ممنون از پاسخ صحیح شما

نظر

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
              سلام...دوست عزیز همون طور که مطلعید در ios 9.0.2 متاسفانه امکان استفاده از شبکه lte ایرانسل رو ندارید....البته این اشکال تو ios جدید 9.2 کاملا حل شده و از نظر سرعت نت این نسخه خیلی بهبود پیدا کرده که میدونم چون جیلبریک هستید فعلا دوست ندارید به نسخه جدیدتر کوچ کنید.....بگذریم ...شما میگید قبلا با شبکه نسل قدیم 3g و گوشی اندرویدی سرعتتون بالا بوده....همین الان هم میتونید از سرعت بالا لذت ببرید به شرطی که قسمت apn رو در تنظیمات گوشیتون خالی نگذارید و توش عبارت mtnirancell یا اگر همراه مزخرف اول رو دارید! عبارت mcinet رو طبق راهنمایی عکس زیر در هر سه قسمتی که apn داره تایپ کنید...متاسفانه بسیاری از کاربران این تنظیم ساده رو انجام نمیدند و بعدا از کاهش سرعتشون گلگی میکنند و میگند ایفون ایراد داره .....!..همین الانکه نیمه شبه و شبکه خلوت و عالی هست بنده با نهایت سرعت دارم از اینترنت و هات اسپات با ایفون 6s لذت میبرم...!

آقا ممنون دستتون درد نکنه تنظیمات رو وارد کردم سرعتم از 150 رفت بالای 800
              مرسی از راهنمایی تون

نظر

فقط ببخشید در مورد تنظیمات پرسنال هات اسپاتم یه توضیحی بدین ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط amirzeinaly نمایش پست ها
                  فقط ببخشید در مورد تنظیمات پرسنال هات اسپاتم یه توضیحی بدین ممنون میشم
                  دوست عزیز هیچ تنظیم خاصی نداره ..! .همون طور که قبلا گفتم فقط کافیه عبارت mtnirancell یا mcinet رو تو گزینه هات اسپات قسمت apn [سایر گزینه ها خالی باشه) تایپ کنید....

نظر

سلام.
                    برای رایتل در قسمت apn چه عبارتی باید تایپ بشه؟ و اینکه وضعیت اینترنت رایتل نسبت به ایرانسل چطوره؟ اگه خوب نیس بریم سیمکارت ایرانسل بگیریم.

نظر

صبر کنید ..
                    X