اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیر کردن روی لوگوی اپل iphone5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گیر کردن روی لوگوی اپل iphone5

سلام دوستان
    من امروز ایفونم از دستم افتاد دیگه روشن نشد
    فقط وقتی تو شارژ باشه یا به کامبیوتر متصل باشه روشن میشه اونم به صورتی که فقط ارم اپل رو میاره و دوباره ریست میشه و باز همین داستان و تا گوشی رو از شارژ در میارم گوشی خاموش میشه
    زمانیم که به کامپیوتر متصل میشه روشن میشه گوشی ولی ایتونز گوشی رو نمیشناسه ولی خودم گوشی بردم DFU ایتونز گوشی شناخت ولی واسه ریستور ارور ۲۰۰۱ داد
    گرچه شاید مشکل من سخت افزاری باشه چون از دستم افتاده
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ارور های بین 2000 تا 2009 اکثرا با راه حلهای زیر میتوان فیکس کرد در صورتی که باز هم نتونستید این ارور هارو برطرف کنید از گزینه های بعدی استفاده کنید.
    راه حلهای عمومی: تمام کابلهای یدکی و USB ها به جز کیبرد و ماوس رو از کامپیوترتون بکشید و دوباره ریستور کنید.

Error 2001 : در مک های با سیستم عامل هایی با ورژن 10.5.6 یا پایینتر این باگ رو در حالت بردن به DFU رو دارند و به همین دلیل این ارور رو دریافت میکنید و با آپدیت به 10.5.7 یا بالاتر میتوانید این ارور رو فیکس کنید.
    - limera1n رو ببندید.

Error 2002 : آیتونز نمیتونه دستگاه شما رو ریستور کنه این هم به این دلیل است که یا دستگاه دیگری از آن استفاده میکند و یا از سور اپل دیسکانکت شده است .

Error 2003 :‌ مشکل در کانکت شدن آیفون به کامپیوتر با کابل .مشکل از کابل یا پورت USB است.
    - در هنگام ریستور با sn0wbreeze مشکلی ایجاد شده.دستگاه خود رو از کابل جدا کنید و دوباره کانکت کنید سپس دوباره ریستور کنید.

Error 2005 : مشکل سخت افزاری با کابل یا USB یا کانتکتور خود گوشی
    بعضی از افراد گزارش داده اند که با تغییر کابل USB و پورت USB این ارور فیکس شده.

Error 2006 : همه ی کابلهای USB رو از کامپیوتر جدا کنید و اگر باز هم ارور رو دریافت کردین از یک کابل دیگری استفاده کنید.
    تشکر فراموش نشه

نظر

صبر کنید ..
    X