اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش آیفون 5c سفید 16 گیگابایت ورژن 8.1.2 (قابل جیلبریک)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش آیفون 5c سفید 16 گیگابایت ورژن 8.1.2 (قابل جیلبریک)

با سلام و احترام؛

قصد فروش گوشی Apple iPhone 5c سفید رنگ با ظرفیت 16 گیگابایت پارت نامبر ME499B/A رادارم که به عنوان گوشی دوم برای مدتی مورد استفاده قرار می گرفت و در حال حاضر به علت عدم نیاز به فروش می رسد. گوشی به جهت ظاهر با توجه به نوع جنس به کار رفته در بدنه این مدل دارای خط و خش های سطحی و بسیار ریز بر روی قاب پشت می باشد. ورژن فریم ور این دستگاه 8.1.2 است که قابلیت جیلبریک را داشته و برای خریدار محترم یک امتیاز ویژه می باشد.
    لوازم همراه گوشی شامل شارژر و کابل (که هر دو به دلیل داشتن گوشی دیگر از همین برند به صورت آکبند و استفاده نشده می باشد) و هدست می باشد که هدست نیز چندین بار مورد استفاده قرار گرفته است که تنها مشکلش عدم کار کردن دکمه های روی هدست از ابتدای امر و زمان خریداری می باشد و مشکل دیگری در هدست مانند عملکرد گوشی و میکروفون وجود ندارد.
    همچنین قابل ذکر است دستگاه فاقد هرگونه مشکل فنی است و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی باز نشده و به صورت پلمپ می باشد و در این مدت در بهترین شرایط نگهداری شده است.

تصویر مربوط به گوشی و متعلقات را می توانید مشاهده کنید :

شرایط فروش :

قصد تعویض با هیچ کالا و محصولی را ندارم و هدف فقط فروش می باشد. قیمت پایه برای فروش با توجه به شرایط 900 هزار تومان می باشد و همچنین قابل ذکر است این کالا ترجیحا در تهران به صورت حضوری پس از تست کامل و تایید خریدار تحویل داده خواهد شد و عزیزانی که از استان های دیگر تمایل به خرید دارند پس از پرداخت هزینه کالا و هزینه پست با مسئولیت خودشان، ارسال خواهد شد.

با سلام و احترام؛

با سپاس از مدیریت محترم به جهت تایید تاپیک.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام من قصد خرید دارم
      قیمتتون کمتر راه داره؟
      چون بازار رفتم و سایتهای دیگه خیلی اررونتر بود قیمتها

نظر

نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها
        سلام من قصد خرید دارم
        قیمتتون کمتر راه داره؟
        چون بازار رفتم و سایتهای دیگه خیلی اررونتر بود قیمتها
        با سلام و احترام؛ در حد بسیار جزئی تخفیف دارد. اگر قیمت "خیلی ارزونتر" سراغ دارید از همان طریق افدام فرمایید.

نظر

با سلام و احترام؛

با سپاس از مدیریت محترم؛

گوشی در خارج از انجمن فروخته شد. خواهشمند است تاپیک را ببندید.

نظر

صبر کنید ..
          X