اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

itunes و پگ اپلیکشن های دانلود شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• itunes و پگ اپلیکشن های دانلود شده

سلام من تو یک گوشی فروشی کار میکنم که ملت گوشی های اپل رو میخرن میدن من براشون نرم افزار بریزم
    از اونجایی که نمیشه مشتری رو زیاد منتظر گذاشت دمبال یک راهم که نرم افزار هایی که با آی تیونز یک بار دانلود کردم بتونم روی گوشی های مختلف نصب کنم
    و در عین حال برای هر گوشی اپل آی دی خودش باشه
    واضح تر بگم اینطور که من فهمیدم مشکل از اونجایی شروع میشه که وقتی من یک نرم افزار رو از اپ استور با آیتیونز دانلود میکنم ظاهرا آی دی که باهاش نرم افزار رو دانلود کردم روی آی تیونز برای هر نرم افزار ثبت میشه بعد وقتی میام روی گوشی جدید آی دی جدید میزارم تمام نرم افزار ها وقتی بخوان آپدیت بشن (یا بعضی هاشون موقع استفاده معمولی) اپل آی دی رو میخواد که باهاش اون نرم افزار رو دانلود کردم

اینطور که من فهمیدم 2 راه وجود داره
    یا بتونم به نحوی اپل آی دی همه نرم افزار های دانلود شده رو قبل از نصب عوض کنم
    یا همین کار رو بعد از نصب انجام بدم

دو تا مساله هم مهمه یکی اینکه نمیتونم زیاد وقت بزارم برای اینکار
    دوم اینکه اینکار باید بدون جیلبریک کردن گوشی انجام بشه

خلاصه اینکه یه راهی بهم معرفی کنین که بتونم کلی نرم افزار رو یک گوشی نصب کنم خیلی سریع - بدون جیلبریک - اونم نرم افزاری که برای استفاده و آپدیت اپل آی دی که من روی گوشی طرف گذاشتم رو از طرف بخواد
    ویرایش توسط dabyv : https://i-phone.ir/forums/member/173546-dabyv در ساعت 11-12-2015, 08:47 AM

دوست عزیز متاسفانه راهی نیست وامکانش نیست

نظر

صبر کنید ..
    X