اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iOS 9.2 عرضه شد

ساعاتی پیش اپل پس از چند نسخه بتا، نسخه نهایی iOS 9.2 را برای تمام دستگاه‌هایی که از iOS 9 پشتیبانی می‌کنند عرضه کرد.

این نسخه بیشتر مربوط به رفع باگ بوده و روی سرعت دستگاه‌ها تمرکز شده است. همچنین تغییراتی در برنامه موزیک در زمینه ساخت پلی‌لیست و آفلاین سازی موزیک ها و iBooks در زمینه پشتیبانی از 3D Touch صورت گرفته است.

این آپدیت از طریق خود دستگاه از قسمت Settings قابل دانلود است. حجم دانلود حدودی ۲۳۰ مگابایت است.

جهت دانلود نسخه کامل فرمورها به این تاپیک مراجعه کنید: http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

1. برطرف کردن مشکلی که برخی کاربران نمی‌توانستند در Find my iPhone لاگین کنند
    2. برطرف کردن مشکل عدم نمایش تکمیل شدن بروزرسانی iCloud Backups
    3. بهبود استفاده از کیبورد در بخش پاسخ سریع
    4. بهبود کیبورد چینی و زبان‌های سیریلیک
    5. اضافه شدن پشتیبانی سیری از زبان عربی
    6. برطرف کردن مشکلات دوربین و 3D Touch
    7. اضافه شدن ویژگی Safari View Controller
    8. برطرف کردن مشکلی که باعث‌ می‌شد فایل‌های ضمیمه‌ در ایمیل تکرار شوند
    9. برطرف کردن مشکل Live Photos که هنگام پشتیبان‌گیری از آی‌کلاد غیرفعال می‌شد
    10. برطرف کردن مشکل مخاطبان که هنگام جستجو هیچ مخاطبی را نشان نمی‌داد
    11. برطرف کردن مشکلی که با باز کردن دوربین در آیپد نمایشگر به رنگ سیاه درمی‌آمد
    12. برطرف کردن مشکل عدم نمایش اطلاعات در اپلیکیشن Health
    13. برطرف کردن مشکل عدم نمایش بروزرسانی‌های Wallet در لاک اسکرین
    14. برطرف کردن مشکلی که هنگام خاموش کردن آلارم، آیکن مربوط به آن حذف نمی‌شد و هم‌چنین آلارم برخی مواقع خود به خود غیرفعال می‌شد
    15. اضافه شدن ویژگی Mail Drop برای ارسال ضمیمه‌های حجیم
    16. پشتیبانی iBooks از تاچ سه‌بعدی لمسی و گوش دادن به کتاب‌های صوتی هنگام مشاهده‌ی کتابخانه یا خواندن کتاب‌ها
    17. پشتیبانی آیفون از USB Camera Adapter به منظور بارگذاری تصاویر و ویدیوها
    18. بهبود عملکرد سافاری
    19. بهبود عملکرد پادکست‌ها
    20. برطرف کردن مشکلی که هنگام ضمیمه کردن فایل در ایمیل برای حساب‌های کاربری POP به وجود می‌آمد
    ویرایش توسط ma.afsharpey : https://i-phone.ir/forums/member/190864-ma-afsharpey در ساعت 09-12-2015, 01:07 AM

نظر

دوستان لطفا روی مینی 4 تست کنن ببینن روون تر شده یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        ساعاتی پیش اپل پس از چند نسخه بتا، نسخه نهایی iOS 9.2 را برای تمام دستگاه‌هایی که از iOS 9 پشتیبانی می‌کنند عرضه کرد.

این نسخه بیشتر مربوط به رفع باگ بوده و روی سرعت دستگاه‌ها تمرکز شده است.

این آپدیت از طریق خود دستگاه از قسمت Settings قابل دانلود است. حجم دانلود حدودی ۲۳۰ مگابایت است.

جهت دانلود نسخه کامل فرمورها به این تاپیک مراجعه کنید: http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html
        لینکهای ios 9.2 هنوز تو این لینک فروم خودمون آپدیت نشده اند تا آپدیت شدن میتونید از این سایت معتبر استفاده کنید
        https://ipsw.me/all#iPhone72

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
          لینکهای ios 9.2 هنوز تو این لینک فروم خودمون آپدیت نشده اند تا آپدیت شدن میتونید از این سایت معتبر استفاده کنید
          https://ipsw.me/all#iPhone72
          چرا دوست عزیز شدند فقط آیپدها مونده که در حال انجامه

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            چرا دوست عزیز شدند فقط آیپدها مونده که در حال انجامه
            ببخشید همون لحظه اول من نگاه کردم و دیدم نیست شاید بعد از نگاه کردن من آپدیت شده به هرحال ازآپدیت سریعتون ممنون

نظر

دوستانی که آپ کردن ممنون میشم نظرشون رو اعلام کنند البته میدونم یکم زوده واسه قضاوت ولی بهرحال ممنون میشم اعلام کنید... من گوشیم 5s هست... هنوز روی 8.4.1 هستم میخوام ببینم ارزش آپ کردن داره یا نه چون خود 9 که آپ کردم اصلا ارزش نداشت سریع دانگرید کردم... با تشکر.

نظر

من اپديت كردم روي ٦ پلاس فوق العاده شده خيلي وقت بود به اين رووني نديده بودم ios رو! تقريبا حس ٦.١.٣ روي ايفون فايو رو بهم دست داد! بدون حتي كوچكترين لگي
                در پاسخ به اون دوستمون كه 5s داشت من پيشنهاد نميكنم اپديت كنن! كلا ios تا دو سال بعد از معرفي گوشي بهترين عملكردو داره ورژن سال سوم ديگه رووني قبلو نميده روي دستگاه قديمي شده

نظر

من هم روي ٦پلاس و ٦ اس آپديت كردم. خيلي خوب داره كار مي كنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

روي ٦ اس + واقعا روون شده همه چي عالي داره كار ميكنه

نظر

آپدیت کردم ، همه چیز خوب هست و رون تر شده ...

نظر

سلام من قبل از این که نسخه نهایی بیاد نسخه بتا 9.2 نصب کردم ولی الان هرچی میرم به قسمت آپدیت مینوسه شما به آخرین نسخه که همون 9.2 هست آپدیت کردید در صورتی که میدونم نسخه نهایی نصب نکردم و توی قسمت جنرال قسمتی به نام پروفایل وجود نداره که قسمت مربوط به نسخه بتا پاک کنم حالا سوالم اینه آیا این نسخه همون نسخه نهایی 9.2 هست یا آی او اس خراب شده و باید ریستور کنم ؟؟؟ اگر راه حلی هست لطفا بگید درضمن توی قسمت About نوشته 9.2

نظر

نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
                          سلام من قبل از این که نسخه نهایی بیاد نسخه بتا 9.2 نصب کردم ولی الان هرچی میرم به قسمت آپدیت مینوسه شما به آخرین نسخه که همون 9.2 هست آپدیت کردید در صورتی که میدونم نسخه نهایی نصب نکردم و توی قسمت جنرال قسمتی به نام پروفایل وجود نداره که قسمت مربوط به نسخه بتا پاک کنم حالا سوالم اینه آیا این نسخه همون نسخه نهایی 9.2 هست یا آی او اس خراب شده و باید ریستور کنم ؟؟؟ اگر راه حلی هست لطفا بگید درضمن توی قسمت About نوشته 9.2
                          دوست عزیز شما باید ریستور کنید

نظر

روی آیفون 6 واقعاً روون تر شده و تا الان که مشکلی ندیدم

نظر

سلام
                              من روي ٦sاپديت كردم واقعاعالي شده
                              فعلاهيچ باگي نديدم
                              مصرف باطري خيلي بهترشده
                              هنگام بازي يا كاربانوتيفيكشن خيلي روان و راحت كارميكنه
                              به نظرمن حتما به اين نسخه اپديت كنيد دوستان
                              اگرهم دوستان مشكل يا باگ جزئ داشتنن ميتونن ريستور كنن كه مطمئنأ برطرف ميشه

نظر

صبر کنید ..
                              X