اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط WarezMaster نمایش پست ها
    فیرمویر ایپدایر 2 من 8.4 هست. به نظر شما به ورژن 9.2 آپدیت کنم؟ و اینکه به چه صورت بهتره؟ برای پاک نشدن و حفظ اپلیکیشن هایی که دارم چکاری انجام بدم؟
    به نظر بنده که آپدیت کنید ارزش داره چون از نظر Overall دستگاه شما قدرت خوبی داره. تو حالت چند هسته ای Cpu قوی تری نسبت به آیفون 6s حتی داره و 2 گیگ رم هم داره Gpu مناسبی هم داره به راحتی 9.2 رو اجرا میکنه
    اگه میخواید اطلاعاتتون حذف نشه که از منوی settings \ General \ Update برید و 9.2 رو دانلود و آپدیت کنید یا با itunes ربستور کنید و Back up خودتون رو برگردونید
    اگر هم میخواید احتمال ایجاد Bug یا ایرادات نرم افزاری بعد از آپدیت سیستم عاملتون رو به صفر برسونید برید نسخه 9.2 رو دانلود کنید و با itunes ریستور کنید و back up هم برنگردونید

نوشته اصلی توسط A-L-I نمایش پست ها
    بنده روی 5اس و 6اس باگ قطع شدن انیمیشن هارو دیدم... روی 6اس مشکلی نداشتم اما روی 5اس با روشن بودن Assistive Touch بعضی اوقات لگ داشتم تو قسمت اسپات لایت و کنترل سنتر.
    بنده با روشن بودن Assistive touch تو 6s قسمت کنترل سنتر هنوزم لگ مسخرشو میبینم از ios 8 این لگ رو آیفون 6 بوده تا الان تنها وقتی که کنترل سنتر بدون لگ دیدم تو ios 7.1.2 بوده تو 5s
    هم بصورت Ota آپدیت کردم هم ریستور و new iphone ولی بازم لگ مسخرش باقیه !
    ویرایش توسط artin131 : https://i-phone.ir/forums/member/32268-artin131 در ساعت 12-12-2015, 03:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط bestl3oy نمایش پست ها
      دوستان تو 9.2 روشی هست بدون جیلبریک بشه برنامه های پولی رو ریخت ؟
      بله هست 25pp

خودم از این استفاده میکنم راضیم . از سایتش آخرین نسخه را دانلود کن . یکمی باهاش کار کنی یاد میگیری . برای دانلود از چیز پی ان استفاده کن

PP助手电脑版_海量资源未越狱也可下载_PP助手电脑版官方下载

- - - - - - - - - -
      ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 12-12-2015, 08:27 PM

نظر

سلام با توجه به پست ۶۶ کسی مشکل منو تا حالا داشته که نتونه به صورت ota اپدیت کنه؟ثانیا من میتونم نسخه کامل ۹/2 کامل دانلود کنم و از طریق ایتونز اپدیت کنم ؟اینجوری اپ ها محفوظ میمونن؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من به این ورژن ریستور کردم برنامه ها رو انتقال دادم ولی اصلاً موزیکها و فیلمها رو به گوشی انتقال نمیده و هیچ اروریم هم نمیده !!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط had1334 نمایش پست ها
            سلام با توجه به پست ۶۶ کسی مشکل منو تا حالا داشته که نتونه به صورت ota اپدیت کنه؟ثانیا من میتونم نسخه کامل ۹/2 کامل دانلود کنم و از طریق ایتونز اپدیت کنم ؟اینجوری اپ ها محفوظ میمونن؟

منم این مشکلو دارم هر راهی به فکرت برسه رو امتحان کردم فقط باید با iTunes کامپیوتر آپدیت کنی

نظر

نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
              سلام ممنون از اطلاعاتتون... شما باگ متوقف شدن انیمیشن ها رو مشاهده نکردید؟؟؟
              منظور از این باگ متوقف شدن انیمشن یا موشن دقیقاً چه مشکلیه؟ من هنوز متوجه نشدم!

نظر

من هم از ios 9 با اين باگ متوقف شدن انيميشن مواجه شدم و هنوز كه هنوزه اين باگ رفع نشده.

نظر

سلام
                  میخواستم بدونم در حال حاضر با ios 9.2 چطوری باید عکس رو به گوشی انتقال داد ؟ راهی غیر از itunes داره ؟ چون itools که ارور میده و تانگبو هم ظاهرا باید Agent ش رو روی گوشی نصب کنی تا بذاره .
                  ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
                    سلام
                    میخواستم بدونم در حال حاضر با ios 9.2 چطوری باید عکس رو به گوشی انتقال داد ؟ راهی غیر از itunes داره ؟ چون itools که ارور میده و تانگبو هم ظاهرا باید Agent ش رو روی گوشی نصب کنی تا بذاره .
                    ممنون
                    با زاپایا میتونی راحت انتقال بدی روی گوشیت و pc نصب کن . هم عکس موزیک فیلم
                    ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 13-12-2015, 01:45 PM

نظر

سلام میشه نام کامل فایل زاپایا رابه انگلیسی بفرمایید با توجه به پست ۸۴

نظر

نوشته اصلی توسط A-L-I نمایش پست ها
                        بنده روی 5اس و 6اس باگ قطع شدن انیمیشن هارو دیدم... روی 6اس مشکلی نداشتم اما روی 5اس با روشن بودن Assistive Touch بعضی اوقات لگ داشتم تو قسمت اسپات لایت و کنترل سنتر.
                        یعنی الان رو 5s جز لگ، از کار افتادن موشن ها براتون پیش نیومده در این ورژن؟

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                          بله هست 25pp

خودم از این استفاده میکنم راضیم . از سایتش آخرین نسخه را دانلود کن . یکمی باهاش کار کنی یاد میگیری . برای دانلود از چیز پی ان استفاده کن

PP助手电脑版_海量资源未越狱也可下载_PP助手电脑版官方下载

- - - - - - - - - -
                          ببخشید این برای 8.4.1 هم جواب میده؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط had1334 نمایش پست ها

عزیز شما با اینترنت خود دستگاه یبار تست کن اگر نیومد با قند شکن های پولی تست کن چون رایگان هادسرعتش پایین واسه همین نشون نمیده تغییرات رو..
                            در مورد آپدیت هم اگه آپدیت کنید بله میمونه ولی ریستور کنید همه چی پاک میشه...
                            ویرایش توسط blood666 : https://i-phone.ir/forums/member/111408-blood666 در ساعت 13-12-2015, 02:27 PM

نظر

نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
                              منظور از این باگ متوقف شدن انیمشن یا موشن دقیقاً چه مشکلیه؟ من هنوز متوجه نشدم!
                              این باگ به این صورت هست که وقتی دارید با دستگاه کار میکنید یهو انیمیشن ها از کار میوفتن.. حالا انیمیشن ها چیا هستن:
                              وقتی شما ناتیفیکیشن بار رو از بالا میکشی پایین یا بلعکس نرم بالا پایین میشه و یهو محو نمیشه...با یه سرعت خاصی میاد پایین و با همون سرعت هم برمیگرده، وقتی از کار بیفته خشک میشه و اون نرمی و سرعت خاص و از دست میده و خشک میوفته پایین و بلعکس.
                              امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
                                سلام
                                ممنون
                                وقتی شما دستگاه رو به کامپیوتر وصل کنید مثل هارد درایو یا فلش یه پنجره باز میشه که اونجا فقط عکس ها و ویدئو ها هیت و میتونید کپی کنید و نیازی هم به برنامه جانبی نیست..

نظر

صبر کنید ..
                                X