اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    دوستان من ٦ پلاس دارم، از موقعيكه از ios 8.1 آپديت كردم به ٩.١ مالتي تسكينگ لگ داره و كُلِ ديوايس سنگين شده
    ميخواستم بدونم شما هم همين مشكل رو داشتيد؟ ، الان با آپديت به ٩.٢ مشكلتون حل شده ؟
    ( چندين بار من ريستور هم كردم اما اين مشكل لگ داشتن مالتي تسكينگ و سنگيني در ٩.١ درست نشد!)
    ممنون ميشم جواب بديد، تا منم آپديت كنم
    مرسي
    ویرایش توسط TheGodfather : https://i-phone.ir/forums/member/154687-thegodfather در ساعت 09-12-2015, 09:28 AM

نظر

نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من ٦ پلاس دارم، از موقعيكه از ios 8.1 آپديت كردم به ٩.١ مالتي تسكينگ لگ داره و كُلِ ديوايس سنگين شده
      ميخواستم بدونم شما هم همين مشكل رو داشتيد؟ ، الان با آپديت به ٩.٢ مشكلتون حل شده ؟
      ( چندين بار من ريستور هم كردم اما اين مشكل لگ داشتن مالتي تسكينگ و سنگيني در ٩.١ درست نشد!)
      ممنون ميشم جواب بديد، تا منم آپديت كنم
      مرسي
      دوست عزیز مشکل شما رو بنده دقیقاً در 6plus یکی از دوستانم مشاهده کردم ولی از نحوه ی ریستورش به طور کامل خبر نداشتم ولی مشکلش همچنان پا برجا بود
      به نظر بنده حتماً شما Dfu ببرید و ریستور کنید و new iphone رو انتخاب کنید که کلاً همه چیز صفر صفر بشه احتمال بروز اوون مشکل هم کمتر بشه
      ضمناً شما که تا الان مشکلت حل نشده خب اگه آپدیت کنید لااقل یه شانس هست امتحان میکنید دیگه. به نظر بنده که مشکلتون حل میشه و حتماً new iphone بزنید بعد ریستور. back up کلاً بیخیال شید.
      ویرایش توسط artin131 : https://i-phone.ir/forums/member/32268-artin131 در ساعت 09-12-2015, 10:37 AM

نظر

دوتانیکه میگن خوب شده ، ریستور کردن یا ota اپدیت کردن ؟
        روی آیفون 5 کسی نصب کرده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ma.afsharpey نمایش پست ها
          1. اضافه شدن پشتیبانی سیری از زبان عربی
          با وجود اینکه هر سال تو کنفرانس های اپل شاهد یه امکان جدید تو سیری هستیم ، امیدوارم یک زمانی بشه سیری اپل از ربان شیرین فارسی هم پشتیبانی کنه ...
          ما هر سال این همه پول بابت عوض کردن این گوشی میدیم کاش میشد لااقل ما هم از این قابلیت بلقوه تو گوشیهامون استفاده می کردیم ( بنظر من بدون سیری فقط داریم از 60 درصد از امکانات اپل استفاده میکنیم )

نظر

نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
            با وجود اینکه هر سال تو کنفرانس های اپل شاهد یه امکان جدید تو سیری هستیم ، امیدوارم یک زمانی بشه سیری اپل از ربان شیرین فارسی هم پشتیبانی کنه ...
            ما هر سال این همه پول بابت عوض کردن این گوشی میدیم کاش میشد لااقل ما هم از این قابلیت بلقوه تو گوشیهامون استفاده می کردیم ( بنظر من بدون سیری فقط داریم از 60 درصد از امکانات اپل استفاده میکنیم )
            همشهری محاله هرگز همچین کاری نمیکنه

نظر

نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
              سلام من قبل از این که نسخه نهایی بیاد نسخه بتا 9.2 نصب کردم ولی الان هرچی میرم به قسمت آپدیت مینوسه شما به آخرین نسخه که همون 9.2 هست آپدیت کردید در صورتی که میدونم نسخه نهایی نصب نکردم و توی قسمت جنرال قسمتی به نام پروفایل وجود نداره که قسمت مربوط به نسخه بتا پاک کنم حالا سوالم اینه آیا این نسخه همون نسخه نهایی 9.2 هست یا آی او اس خراب شده و باید ریستور کنم ؟؟؟ اگر راه حلی هست لطفا بگید درضمن توی قسمت About نوشته 9.2
              نسخه نهایی با نسخه 9.2_beta 4 هیچ تفاوتی نداره.
              هر دو 9.2 (13C75) هستن.

نظر

سلام به همگی
                دوستان من دوباره با اون ارور unable to check for update روبرو میشم وقتی وارد سافتور آپدیت میشم
                با چیز پی ان سرور آمریکا و انگلیس هم تست کردم باز به همون شکله
                ریست نتوورک و خاموش روشن کردن هم جوابگو نبود
                راه حلی هست براش؟
                ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                  سلام به همگی
                  دوستان من دوباره با اون ارور unable to check for update روبرو میشم وقتی وارد سافتور آپدیت میشم
                  با چیز پی ان سرور آمریکا و انگلیس هم تست کردم باز به همون شکله
                  ریست نتوورک و خاموش روشن کردن هم جوابگو نبود
                  راه حلی هست براش؟
                  ممنون
                  منم دیشب همین مشکل شما را داشتم همه نوع هم و پی تست زدم نیومد . ولی وقتی اینترنت رایتل زدم با وی پی فوری امد بعد اینترنت نت را خاموش کردم . wifi روشن کردم و آپدیت .

نظر

نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
                    دوستانی که آپ کردن ممنون میشم نظرشون رو اعلام کنند البته میدونم یکم زوده واسه قضاوت ولی بهرحال ممنون میشم اعلام کنید... من گوشیم 5s هست... هنوز روی 8.4.1 هستم میخوام ببینم ارزش آپ کردن داره یا نه چون خود 9 که آپ کردم اصلا ارزش نداشت سریع دانگرید کردم... با تشکر.
                    سلام.
                    دوست عزیز 9 رو 5اس فوق العاده بد بود. من هم سریعاً برگشتم به 8.4.1
                    اما با اومدن 9.1 اومدم به 9.1
                    رو 9.1 هیچگونه مشکلی که تو 9 بود رو نداشتم و واقعاً خوب بوده.
                    برا 9.2 هم هنوز مشخص نیس و باید صبر کرد.
                    اکا طبیعتاً از 9.1 بهتر خواهد شد و ارزش آپدیت رو خواهد داشت.

نظر

نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                      به نظر شما سیری فارسی میتونه چه قابلیت هایی به شما بده؟
                      جز سلام سیری با فلانی تماس بگیر؟
                      بستر این کار کلاً مشکل داره. از استور ها ، مارکت ها، مراکز، فروشگاه های آنلاینمون ، مپ ها خیلی چیزا که مربوط به سرچ آنلاین سیری میشه همشون مشکل داره و 100% کامل نیستن.
                      سیری نخواستیم.
                      کیبورد فارسی بزارن سیری پیشکش
                      ویرایش توسط shayrin : https://i-phone.ir/forums/member/53240-shayrin در ساعت 09-12-2015, 03:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
                        به نظر شما سیری فارسی میتونه چه قابلیت هایی به شما بده؟
                        هر چند که من با زبان انگلیسی سیری هیچ مشکلی ندارم و کارای منو انجام میده ، اما سیری اکثر زبان ها رو پشتبانی میکنه حتی عربی ، چرا نباید فارسی رو ساپوت کنه ؟

نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
                        جز سلام سیری با فلانی تماس بگیر؟
                        اینکه شما قابلیت های سیری رو در این میبینید ، نشون میده ک زیاد از سیری استفاده نمیکنید ...

نظر

نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
                          هر چند که من با زبان انگلیسی سیری هیچ مشکلی ندارم و کارای منو انجام میده ، اما سیری اکثر زبان ها رو پشتبانی میکنه حتی عربی ، چرا نباید فارسی رو ساپوت کنه ؟

اینکه شما قابلیت های سیری رو در این میبینید ، نشون میده ک زیاد از سیری استفاده نمیکنید ...

دوست عزیز پیشنهاد می کنم بجای بولد کردن یک جمله . کل نقل قول رو بخونید
                          موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط artin131 نمایش پست ها
                            دوست عزیز مشکل شما رو بنده دقیقاً در 6plus یکی از دوستانم مشاهده کردم ولی از نحوه ی ریستورش به طور کامل خبر نداشتم ولی مشکلش همچنان پا برجا بود
                            به نظر بنده حتماً شما Dfu ببرید و ریستور کنید و new iphone رو انتخاب کنید که کلاً همه چیز صفر صفر بشه احتمال بروز اوون مشکل هم کمتر بشه
                            ضمناً شما که تا الان مشکلت حل نشده خب اگه آپدیت کنید لااقل یه شانس هست امتحان میکنید دیگه. به نظر بنده که مشکلتون حل میشه و حتماً new iphone بزنید بعد ریستور. back up کلاً بیخیال شید.
                            خيلي ممنون
                            اما من دقيقا همين كارا رو كردم و بيخيال آپديت شدم
                            اما باز سنگين هست و مالتي تسكينگ لگ داره
                            امشب آپديت ٩.٢ رو نصب ميكنم اميدوارم مشكلم بعد از ٢ ماه حل بشه

نظر

دوستانی که 5s دارن کسی نصب کرده؟؟؟ اگر نصب کردید ممنون میشم تجربیات و نظراتتون رو در اختیار قرار بدید که ببینیم روی 5s چطور شده...
                              با تشکر

نظر

رو فایو نصب کردم افتضاحه
                                کند - پر لگ - بعضی وقتا کارای عجیب میکنه
                                یه بارهم خوبه خود تاریک شد و مرد بعد پنج دقیقه لوگو اومد و ریستارت شد

نظر

صبر کنید ..
                                X