اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار جهت ذخیره تاریخچه تماس ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نرم افزار جهت ذخیره تاریخچه تماس ها

با سلام همونطور که میدونین توی ایفون فقط گزارش 100 تماس اخر ذخیره میشه
    از دوستان کسی برنامه ای سراغ داره که بتونه تمامی تماس ها رو ذخیره و استخراج کنه؟ مثلا تعداد نامحدود و یا یک میلیون تماس
    خودم بعد از جستجو برنامه Export Call Logs - Recover or Backup Call History پیدا کردم که قیمتش $4.99 هست!

منم اين مشكل رو دارم
    واقعا مسخرست همچين برند معروفي چنين مشكل بزرگي داره
    مشكلات ديگه ايم قسمت call هيستوري داره از جمله اينكه ما نميتونيم از طريق سرچ شماره به هيستوري تماس ها برسيم در صورتي كه اندرويد اين مشكلات رو نداره راحت شماره ناشناس را ميزني و اگه تاريخچه اي ازون باشه به شما معرفي ميكنه

نظر

نوشته اصلی توسط nsy6779 نمایش پست ها
      منم اين مشكل رو دارم
      واقعا مسخرست همچين برند معروفي چنين مشكل بزرگي داره
      مشكلات ديگه ايم قسمت call هيستوري داره از جمله اينكه ما نميتونيم از طريق سرچ شماره به هيستوري تماس ها برسيم در صورتي كه اندرويد اين مشكلات رو نداره راحت شماره ناشناس را ميزني و اگه تاريخچه اي ازون باشه به شما معرفي ميكنه
      لابد به خاطر حفظ حريم شخصي اپل اجازه نميده
      ظما برنامه Export Call Logs - Recover or Backup Call History به قيمت ٤.٩٩ دلار رو هم خريدم اما اين برنامه اصلا كار نميكنه ، درخواست برگشت وجه دادم گفتن شامل اين برنامه نميشه پشتيباني برنامه هم كه جواب درستي نميده ، ديشب واسه چندمين بار با چت اپل صحبت كردم بلاخره ديدن حق با منه گفتن پول رو پس ميديم ! جالبه توي لينك فروش اپ استور قسمت نظرات هم همه ناراظي بودند پولشون رو ميخواستن!
      ویرایش توسط Reynardd : https://i-phone.ir/forums/member/141797-reynardd در ساعت 14-12-2015, 01:02 PM

نظر

صبر کنید ..
      X