اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد پرو

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ايپد پرو سايز ١٢بهتره يا ٩ واسه نت برداري و كلا به عنوان دفتر و جزوه استفاده بشه؟
    مدل جديد پرو (پرو ٢؟!) رو امسال شهريور مياد؟ هيچ خبري نيست از اينكه چه چيزهايي قراره بهش اضافه بشه؟
    من اير ٢ دارم و فقط به خاطر قلمش كه ايپد پنسل نميخونه ميخوام عوض كنم ارزش صبر داره تا مهر يا نه؟

نظر

سلام وقت بخير من نميتونم از طريق ايپدم اپديت ios رو انجام بدم. همش ميگه unable to check for update. ممنون ميشم راهنماييم كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
        سلام، کیبورد های فارسی موجود هست می تونید اونا رو بگیرید از App Store ، کیبورد خود iOS هم (گچ پژ) رو داره تو همون عربی منتهی باید ب،ک،... رو کمی فشار بدید تا ظاهر بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
        من همين مشكل رو پيدا كردم ، اسمارت كيبورد پشتيباني حروف گچ پژ رو نداره و اين يعني عملا بلا استفاده موندن اون ، اگر دوستان كسي هست كه بتونه كمك كنه ممنون ميشم

نظر

ممنون بابت راهنماییتون
          خوسحال میشم شما هم به سایت آموزشی ایمیل مارکتینگ هم سربزنید
          atrinweb.com

نظر

باسلام
            من یه آیپد پرو 9.7سیمکارت خور دارم؛ یه دو سه ماهی هست که با اینترنت وی فای اون مشکل دارم؛ نت بصورت یکنواخت نمیاد و یه لحظه وصله یه لحظه قطع؛ مثلا یه بازی تحت نت ساده هم نمیشه انجام داد و بینش مرتب قطع میشه؛ ورژن ios من 10.3.1 است. مودم هم tp link. من نتورک مربوط به ایپد رو ریست کردم؛ اپراتور اینترنت رو هم عوض کردم؛ دستگاه مودم هم اپدیت کردم؛ تنظیمات وای فای رو هم مطابق با اپراتور انجام دادم ولی باز نتیجه نگرفتم. نمیدونم چیکار کنم وقتی تازه آیپد رو خریده بودم همچین مشکلی نداشت. ممنون میشم راهنمایی کنید منو.

نظر

نوشته اصلی توسط rezakarimi61 نمایش پست ها
              باسلام
              من یه آیپد پرو 9.7سیمکارت خور دارم؛ یه دو سه ماهی هست که با اینترنت وی فای اون مشکل دارم؛ نت بصورت یکنواخت نمیاد و یه لحظه وصله یه لحظه قطع؛ مثلا یه بازی تحت نت ساده هم نمیشه انجام داد و بینش مرتب قطع میشه؛ ورژن ios من 10.3.1 است. مودم هم tp link. من نتورک مربوط به ایپد رو ریست کردم؛ اپراتور اینترنت رو هم عوض کردم؛ دستگاه مودم هم اپدیت کردم؛ تنظیمات وای فای رو هم مطابق با اپراتور انجام دادم ولی باز نتیجه نگرفتم. نمیدونم چیکار کنم وقتی تازه آیپد رو خریده بودم همچین مشکلی نداشت. ممنون میشم راهنمایی کنید منو.
              مشکل از مودمتان هست.

نظر

سلام. أي پد پرو لز دوبي گرفتم فيس تايم نداره. چيكار كنم؟ ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Ahmadman نمایش پست ها
                  بله مشکل پارت نامبر امارات همینه
                  فیس تایم نداره که به سفارش خود امارات اینطوری هست
                  با جیل بریک این مشکل حل میشه
                  که البته من پیشنهاد نمی کنم که جیل بریک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Ahmadman نمایش پست ها
                    باید اینجا می خریدی که اشتباه کردی

من هفته پیش 12.9 512 گیگ خریدم اینجا و قبلیم رو که 12.9 256 گیگ بود رو فروختم و ارتقا دادم.

نظر

سلام دوستان . من یه ایپد پرو 10.5 گرفتم ولی متاسفانه بعد از 8 روز این مشکل براش پیش اومده ایا میشه این مشکل رو برطرف کرد یا خیر . در تاچش مشکلی نداره و اون قسمتها کار میکنه ولی اینطوری شده

نظر

خطهای زرد رو میگی؟

نظر

نوشته اصلی توسط i-Phone is Dead نمایش پست ها
                          خطهای زرد رو میگی؟
                          نه اونا که ماله عکسه . لبه پایین led میبینی سیاه و سفیده اونجارو میگم .

ویرایش توسط abc2 : https://i-phone.ir/forums/member/54837-abc2 در ساعت 19-07-2017, 01:40 PM

نظر

والپیپر رو عوض کن
                            من چیزی نفهمیدم؟

نظر

با سلام خدمت دوستان
                              می خواست یک Ipad pro بگیرم اما بین انتخاب سایزش موندم. قیمت هم مهم نیست

تقریبا همه جور کاربردی هم دارم . از تلگرام و بازی و موسیقی و دیدن فیلم ( گاهی )

تبلت می خوام طوری باشه که بین 30 دقیقه تا 1 ساعت حدودا دستم باشه در طول روز بدون زمین گزاشتن در ضمن بیرون منزل هم نمیبرمش

قطعا من ترجیح میدم صفحه ی بزرگتر ( 12.9 ) رو داشته باشم اما بنظرتون با وزن اش به مشکل می خورم و باعث اذیت میشه ؟

با بزرگی زیادیش باعث میشه وقتی دستت گرفتی روی تخت تسلط کافی روی صفحه نمایش و کار باهاش نداشته باشی

کلا میشه با این مواردش کنار اومد یا نه باعث پشیمانی میشه بعد از خرید ؟

( اینم بگم از نزدیک هم هر دو رو دیدم اما قطعا در استفاده دراز مدت یک سری موارد روشن میشه )

ممنون اگر راهنمایی بفرمایید

نظر

نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
                                با سلام خدمت دوستان
                                می خواست یک Ipad pro بگیرم اما بین انتخاب سایزش موندم. قیمت هم مهم نیست

تقریبا همه جور کاربردی هم دارم . از تلگرام و بازی و موسیقی و دیدن فیلم ( گاهی )

تبلت می خوام طوری باشه که بین 30 دقیقه تا 1 ساعت حدودا دستم باشه در طول روز بدون زمین گزاشتن در ضمن بیرون منزل هم نمیبرمش

قطعا من ترجیح میدم صفحه ی بزرگتر ( 12.9 ) رو داشته باشم اما بنظرتون با وزن اش به مشکل می خورم و باعث اذیت میشه ؟

با بزرگی زیادیش باعث میشه وقتی دستت گرفتی روی تخت تسلط کافی روی صفحه نمایش و کار باهاش نداشته باشی

کلا میشه با این مواردش کنار اومد یا نه باعث پشیمانی میشه بعد از خرید ؟

( اینم بگم از نزدیک هم هر دو رو دیدم اما قطعا در استفاده دراز مدت یک سری موارد روشن میشه )

ممنون اگر راهنمایی بفرمایید
                                ابنجای چای سوال نیست ولی اگر برای تو خونه میخوای همون 12.9 خوبه من هم سری اولش رو داشتم و حالا هم دوم

نظر

صبر کنید ..
                                X