اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل airdrop در el capitan 10.11.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل airdrop در el capitan 10.11.1

سلام.دوستان من یه ماهی میشه mf839 گرفتم.موقعی که گرفتمش ۱۰.۱۰.۵ روش نصب بود.همون روز آپدیتش کردم به ۱۰.۱۱.۱
    بعد متوجه شدم ایردراپش کار نمیکنه. با ios 9.1 و 8.4 امتحان کردم اصلا نمیاره بالا اسمه گوشی هارو.تنظیماتشم everyone هست.اگه ممکنه یه راهنمایی کنین باید چیکار کنم

اگه مدل لپتاپتون قبل ۲۰۱۲ باشه، ایر دراپ رو پشتیبانی نمیکنه

نظر

نوشته اصلی توسط Nima.sa نمایش پست ها
      اگه مدل لپتاپتون قبل ۲۰۱۲ باشه، ایر دراپ رو پشتیبانی نمیکنه
      mf839 2015 هست (macbook pro retina 13")
      ویرایش توسط freston : https://i-phone.ir/forums/member/44188-freston در ساعت 06-12-2015, 01:25 AM

نظر

منم این مشکل رو دارم ولی مال من گوشی رو میاره توی لیست لپتاپ رو نمیاره تو گوشیم (5s)

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
          سلام.دوستان من یه ماهی میشه mf839 گرفتم.موقعی که گرفتمش ۱۰.۱۰.۵ روش نصب بود.همون روز آپدیتش کردم به ۱۰.۱۱.۱
          بعد متوجه شدم ایردراپش کار نمیکنه. با ios 9.1 و 8.4 امتحان کردم اصلا نمیاره بالا اسمه گوشی هارو.تنظیماتشم everyone هست.اگه ممکنه یه راهنمایی کنین باید چیکار کنم
          متاسفانه این مشکل برای بنده حتی بعد اپدیت به 10.11.2 هم حل نشده(با اینکه در قسمت توضیحات اپدیت گفته بهبود پیدا کرده همairdrop و handoff اما باز حداقل برای بنده باز این مشکل وجود داره)
          مک 10.11.2 و ios 9.2 که هیچ کدوم هم رو پیدا نمیکنن
          اما با رفتن مجدد به 10.10.5 درست کار میکنه مشکلی نداره
          خیلی تلاش کردم که این موضوع رو حل کنم تا هم دیگه رو پیدا کنن اما خیلی موقت تونستم انجام بدم و بعد از چند ساعت دوباره مشکل پبدا میکرد
          شما به 10.11.2 اپدیت کنید ممنون میشم نتیجه رو اعلام کنید
          چون اینطوری که معلومه رو تعدادی از مک ها اینطوریه و مشکل داره(البته طبق سرچی که انجام دادم این حرفو میزنم چون خیلی ها هم این مشکلات رو اصلا ندارن)
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
            متاسفانه این مشکل برای بنده حتی بعد اپدیت به 10.11.2 هم حل نشده(با اینکه در قسمت توضیحات اپدیت گفته بهبود پیدا کرده همairdrop و handoff اما باز حداقل برای بنده باز این مشکل وجود داره)
            مک 10.11.2 و ios 9.2 که هیچ کدوم هم رو پیدا نمیکنن
            اما با رفتن مجدد به 10.10.5 درست کار میکنه مشکلی نداره
            خیلی تلاش کردم که این موضوع رو حل کنم تا هم دیگه رو پیدا کنن اما خیلی موقت تونستم انجام بدم و بعد از چند ساعت دوباره مشکل پبدا میکرد
            شما به 10.11.2 اپدیت کنید ممنون میشم نتیجه رو اعلام کنید
            چون اینطوری که معلومه رو تعدادی از مک ها اینطوریه و مشکل داره(البته طبق سرچی که انجام دادم این حرفو میزنم چون خیلی ها هم این مشکلات رو اصلا ندارن)
            ممنون از پاسختون.متاسفانه بعد از آپدیت به 10.11.2 نیز جواب نداد

نظر

سلام منم با یوسمتیت کار میکرد ولی روی ال کاپیتان اصلا نمیشناسه بنده ایمک دارم عزیز

نظر

منم این مشکل رو داشتم. clean install کردم به آخرین ورٰژن‌٫ مشکل حل شد.

نظر

نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
                  منم این مشکل رو داشتم. clean install کردم به آخرین ورٰژن‌٫ مشکل حل شد.

اتفاقا منم روی مک بوک ایر و ایمک کلین ایسنتال نصب کردم و نشد

نظر

صبر کنید ..
                  X