اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل سرعت پایین اینترنت wifi در گوشی 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل سرعت پایین اینترنت wifi در گوشی 4s

سلام دوستان.خسته نباشین. ببخشید من گوشیم ایفون 4s هست اینترنت وای فای ما سرعتش512 هست.با کامپیوتر که دانلود میکنم سرعت دانلودش به 1گیگ هم میرسه یعنی 50مگابایت در 2 دقیقه دانلود میکنه حالا از اینجا بگذریم با چندتا گوشی سامسونگ و ایفون دیگه امتحان کردم سرعتشون خوب بود اما گوشی من که ایفون 4s هست خیلی سرعت پایینه بخصوص وقتی بازی کلش اف کلنس میکنم بزور بالا میاره میگه سرعت پایینه و بیرون میره پدرمو در اورده این گوشی با ایفون 6 امتحان میکنم خیلی خوب جواب میده نمیدونم گوشیم چش شده ورژنشم 8.4 هست جیلبریک شده هم هس تروخدا راهنمایی کنی از شر اینترنت پایین خلاص شم

ای بابا کسی نبود راهنمایی کنه بابا بقران کلافم کرده

نظر

دهنتون سرویس جواب بدین دیگه ای بابا مگه ما مسخرتونیم؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط vahidd77 نمایش پست ها
        دهنتون سرویس جواب بدین دیگه ای بابا مگه ما مسخرتونیم؟؟؟؟؟
        اقای عزیز اینجا کسی موظف نیست جواب شما رو بده حتی اگر راه حل مشکلتون رو میدونه.لطفا لحن حرف زدنتون رو درست کنید.
        حتما کسی نمیدونه جواب ندادن.

نظر

نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
          اقای عزیز اینجا کسی موظف نیست جواب شما رو بده حتی اگر راه حل مشکلتون رو میدونه.لطفا لحن حرف زدنتون رو درست کنید.
          حتما کسی نمیدونه جواب ندادن.
          بلد نیستین سایتو بالا بندازین پس

نظر

اول یه بار reset network setting رو بزن و دوباره به وای فای وصل شو. اگر کمکی نکرد برو تو کانفیگ مودم ببین جایی محدودیتی روی مک ادرس یا آی پی گوشی اعمال نشده باشه. همه اینها به کنار، با گوشیت به یه شبکه دیگه وصل شو ببین بازم سرعتش پایینتر از بقیه گوشیها هست یا نه.

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
            X