اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اشتباه مهلک در رابطه با آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اشتباه مهلک در رابطه با آیپد

سلام دوستان... من انجمن رو جستجو کردم اما متأسفانه پاسخ روشنی برای مشکلم پیدا نکردم.
    یک دستگاه آیپد بود که برای ریختن برنامه به یه نفر بیرون داده شده بود و اون هم علاوه بر اینکه آی دی خودش رو روش ست کرده بود، find my ipad رو هم فعال کرده بود و صاحب آیپد چون سر در نمی آورده چیزی نگفته و باهاش کار میکرده. اما بعد از مدتی از پیام های پی در پی برای وارد کردن پسورد اون طرف خسته میشه و میبره پیش یکی که براش درستش کنه و اونم با استفاده از DFU Mode دستگاه رو ریستور میکنه. وقتی که دستگاه بالا میاد میگه که این دستگاه با یک اکانت مرتبط هست و برای اکتیو شدن نیاز به اطلاعات اون داره و این هم اطلاعات همونیه که براش برنامه ریخته و الان دیگه دسترسی به اون طرف نیست و اصلا یادش هم نمیاد کی بوده طرف. حالا الان دستگاه داره نقش پاره آجر رو ایفا میکنه. میخواستم ببینم هیچ راهی وجود داره که بشه دستگاه رو دوباره زنده کرد؟ یا واقعا دیگه راهی براش وجود نداره؟!
    یک نکته هم اینکه دستگاه رو در اخرین آپدیت به ورژن ۹.۱ آپدیت کرده

ممنون از جوابتون
    ویرایش توسط iboy : https://i-phone.ir/forums/member/639-iboy در ساعت 05-12-2015, 01:38 AM

خوب شما می تونید به طرف میل بزنید و ازش ادرسش رو بخواین و برید پیشش !!
    به همین راحتی
    ویرایش توسط rezaelx : https://i-phone.ir/forums/member/92053-rezaelx در ساعت 07-12-2015, 10:54 PM

نظر

اتفاقا این به ذهنم رسید اما متاسفانه بعد از اینکه ریستور کردم ایمیل رو به صورت s******************@outlook.com نشون میده.

نظر

نوشته اصلی توسط iboy نمایش پست ها
        اتفاقا این به ذهنم رسید اما متاسفانه بعد از اینکه ریستور کردم ایمیل رو به صورت s******************@outlook.com نشون میده.
        اگر دسترسی به فرد نداشته باشید باید از سرویس های حذف قفل آیکلود استفادت کنید که ۵۰۰ تومان‌ به بالاست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

کجا انجام میدن این کارو؟

نظر

نوشته اصلی توسط iboy نمایش پست ها
            کجا انجام میدن این کارو؟
            داخل گوگل جستجو کنید " سرویس حذف آیکلود " چند سایت براتون میاره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
            X