اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره برای خرید مک بوک پرو رتینا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره برای خرید مک بوک پرو رتینا

سلام دوستان

به نظرتون سال ۲۰۱۶ مک بوک پرو جدیدی معرفی میشه ؟ چون الان قصد خرید مدل mjlt2 رو دارم اما گفتم تا خرداد صبر کنم شاید مک بوک پرو جدید معرفی بشه و از cpu نسل جدید تری استفاده کنه و باس رم هم ۱۸۰۰ بشه

بنظرتون صبر کردن ارزش داره ؟

١٠٠٪‏ صبر كنيد! مك بوك پرو رتينا به پايان چرخه عمرش رسيده ....
    حتما طي چند ماه اينده اخبار سري جديد مك بوك پرو به گوش خواهد رسيد (اوايل ٢٠١٦)!
    دقيقا مشخص نيست اما از قابليت فورس تاچ گرفته تا نازك تر شدن مك ها و استفاده از پردازنده هاي اسكاي ليك اينتل ظاهرا تغييرات اساسي مك بوك پرو رتينا هست.
    من خودم شخصا دو، سه ماهي هست تصميم گرفتم از ويندوز به مك سوييچ كنم اما به خاطر اين اخبار فعلا دست نگه داشتم.
    در كل هر وقت قصد خريد محصولات اپل را داشتيد از اين صفحه مشاوره خريداران ديدن كنيد:
    iPhone, iPad, Mac Buyer's Guide: Know When to Buy

نظر

با سلام
      من به شخصه مدل ۲۰۱۵ مک بوک پرو دارم.
      خیر اپدیت شدن یه دیوایس همیشه دل ادم رو میلرزونه.چه نسخه قبلی رو داشته باشی و چه قصد خرید داشته باشی.
      اما به نظرم توجه به اینا هم خوبه:
      یکی اینکه شما الان یا نیاز دارید یا ندارید و اگه نیاز دازید باید همینو بخرید و اگه نیاز ندارید معمولا هیچ وقت نیاز نخواهید داشت گی اصا دلیلی نداره بخواید مک بوک بخرید!!ادم پولشو از سر راه نیاورده که بخواد چیزی که نیاز نداره بخره!!
      احیانا اگه الان نیاز ندارید و در اینده نیاز پیدا خواهید کرد خوب وایسید همون موقع بخرید!!
      اما در مورد این بحث اپدیت شدن باید بگم که دیوایس ها همیشه اپدیت میشن و این اپدیت ها هم خیلی زیاده و اگه بخواید مبنای خریدتونو این چیزا قرار بدید هیچ وقت نمیتونید خرید خوبی کنید و ازش لذت ببرید!!

در مورد این دوستمونم که فرموده مک بوک پرو به پایان چرخه عمرش رسیده هم موافقم هم مخالف.
      موافق واسه اینکه تا ۶ ماه اینده(!!) قطعا اپدیت خواهد شد.
      اما مخالف بابت اینکه به نظرم تغییرات زیادی ایجاد نخواهد شد!!
      نازک شدنش که معنایی نداره چون اصلا این هدفو دنبال نمیکنه و با این کار خود اپل داغون میشه!!
      یکی دیگه اینکه وضع مک بوک ایر ها خیلی وخیم تره و در اولویت قرار دارند.
      فورس تاچ که به نسخه ۱۳ اومده
      پس تغییراتی که میکنه همون اضافه شدن فورس تاچ به ۱۵ و اپدیت شدن سی پی یو ها به اسکای لیک خواهد بود
      ماشالله اینتلم که هر ۶ ماه داره نسل جدید میده به طبع تا وایسیم افت قیمت کته لب تاب اینده اپل یهو دیدید که یه نسل جدید معرفی شد و بعد باید صبر کنید تا ...

پس بر مبنای نیازتون تصمیم بگیرید
      موفق باشید.

نظر

@shaban532 به نظر من شما اگر تفاوت بین پردازنده های اینتل رو می دونستید، این حرف رو نمی زدید! بالاخره اپل هم یک چیزی می دونه که داره سری جدید مک بوک ها رو ارائه می ده دیگه! حالا یا به خاطر پردازنده های جدید یا به خاطر هر چیز دیگه ای!
        کلا یک پترنی بین نسل های مختلف پردازنده های اینتل بوده ... میانگین هر نسل 10% پیشرفت داشته نسبت به نسل قبل! Ivy bridge ده درصد از Sandy bridge قدرتمند تر بود؛ Haswell ده درصد از Ivy Bridge. همین طور چند یکی دو سال پیش که اپل سری رفرش شده مک بوک پرو رو ارائه کرد از پردازنده های سری جدیدتر Haswell با رم بیشتر استفاده کرده که خیلی از لحاظ سرعت تفاوت داشت به نسل قبلیش! اما در هر صورت به نظر من مک برای بازی های نه چندان سنگین هم کم می آورد با این مشخصات چه برسه برای کارهایی مثل رندرینگ و ....! امیدوارم این سری با این مشخصاتی که اسمبل می کنند، همه رو شگفت زده بکنند.
        اما حرف شما هم از یک دید، صحیح هست. به طور مثال الان کسی که یک کاربر معمولی هست و چیزی بیشتر از تماس گرفتن و استفاده کردن از 4 تا شبکه اجتماعی نمی خواد، کارش با یک آیفون 5 هم راه می افته ولی خب مسلما آیفون 6اس خیلی خیلی حرف های بیشتری برای گفتن داره .... تفاوت از سرعت گرفته تا امکانات دیگه!

اما در کل خطاب به کاربری که مشاوره برای خرید می خواستند می گم، الان اصلا زمان مناسبی برای خرید مک بوک پرو نیست. حتی اگر کارتون هم با همین نسل فعلی مک پرو راه می افته و قطعا قصد تهیه این سری رو دارید یکی دو ماه دست نگه دارید. به محض معرفی سری جدید، قیمت سری فعلی خیلی افت خواهد کرد و از لحاظ اقتصادی هم خیلی به صرفه تر خواهد بود!

نظر

صبر کنید ..
        X