اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید آیفون 6s plus و 6s آنلاک از هند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید آیفون 6s plus و 6s آنلاک از هند

دوستان کسی تجربه خرید آیفون از هند رو داره؟ آنلاک هم پیدا می شه؟ چون تو سایت اپل هند به صورت آنلاین فقط با اپراتور میشه خرید. این premium reseller و apple shop که تو خود سایت اپل آدرسشون هست و authorised شده هستند, ممکنه قیمت هاشون مغازه به مغازه فرق بکنه مثل تهران یا چون authorised شده اپل هستند,قیمت ها یکسان هستند؟ واقعا با توجه به این قیمت های بی منطق بر اساس رنگ و گارانتی های الکی ترجیح می دم از تهران نخرم مسافرتی به هند در پیش دارم فکر کنم دردسر خریدش از اونجا برام کمتره.

آنلاک هستن . اپیستور هم داره هند میتونی خرید کنی . موردی هم نداره . البته دیگه اختلاف قیمت با بازار تهران فعلی فرقی زیادی هم نداره .

نظر

به وبسایت چند تا از premium resellers مراجعه کردم دیدم مدل های مختلف حدودا 330 دلار گرونتر از قیمت full price می فروشن! این دیگه چه مدل قیمت گذاری یه؟ یعنی خارج از آمریکا قیمت های full price انقدر تغییر می کنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط wolfgang نمایش پست ها
        به وبسایت چند تا از premium resellers مراجعه کردم دیدم مدل های مختلف حدودا 330 دلار گرونتر از قیمت full price می فروشن! این دیگه چه مدل قیمت گذاری یه؟ یعنی خارج از آمریکا قیمت های full price انقدر تغییر می کنه ؟
        دلیلش اینه که تو هند مالیات ۱۴.۵ ٪ به قیمت اضافه میشه در نتیجه قیمت آیفون ۶ اس ۶۴ گیگ که ایران حدود ۲۹۰۰ هست تو هند هم حدود ۳۵۰۰ میشه

نظر

صبر کنید ..
        X