اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

متاتریدر۴ برای آیفون و آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• متاتریدر۴ برای آیفون و آیپد

برنامه متا تریدر(MetaTrader) و آخرین نسخه های آن یعنی نسخه های چهارم و پنجم (MetaTrader 4) یکی از معروفترین پلترفرمهای(سکوهای) تجاری امروزه است که برای انجام معاملات در بازارهای فارکس و CFD به کار می رود. ده ها هزار معامله گر بر سادگی و راحتی کار با این پلاتفرم تأکید می کنند.

در MetaTrader 4 زبان برنامه نویسی MetaQuotes Language 4 می باشد. با کمک آن معامله گران می توانند اندیکاتورها و اکسپرت های خود را ایجاد کنند و با استفاده از آزمایشگر استراتژی می توانند استراتژی خود را بر اساس داده های تاریخی آزمایش کنند.

سکوی تجاری MetaTrader 4 دارای تمام امکانات و خصوصیات لازم برای تجارت است. معامله گران امکان استفاده از ابزار خطی و ترسیمی و اندیکاتورها و دریافت اخبار و مشاهده نمودارها و نوسانات واقعی قیمت ها دارند. در MetaTrader 4 شما می توانید با نمودارهای متعددی با تنظیمات و اندیکاتورهای گوناگون کار کنید (مثلا نمودارهای شمعی، میله ای، خطی).

هرکدام از بروکرهای بازار ارز و فارکس با فراهم کردن نسخه خاص این نرم افزار برای مشتریان خود میکوشند تا سهم بیشتری از این بازار پر رقابت را در اختیار بگیرند.از آنجایی که نسخه های مختلف این نرم افزار ارایه شده توسط شرکت ها و بروکرهای مختلف دارای تفاوت های جزیی(و البته گاهی مهم و اساسی) هستند٬ انتخاب یک نسخه خوب از این نرم افزار که توسط یک بروکر مجاز و با سابقه ارایه شده باشد یکی از اصول و نیازهای اولیه ورود در بازار فارکس و سی اف دی ها میباشد. البته باید در نظر داشت که بسیاری از بروکرها هم هستند که هیچ نسخه ای از این نرم افزار ارایه نکرده اند و تمامی نیازهای تجاری مشتریان را بصورت أنلاین بر روی سایت خود عرضه میکنند.

برای استفاده از متا تریدر باید ابتدا آنرا دانلود نمایید. جهت دانلود نرم افزار ابتدا شرکت فارکس مورد نظر را باتوجه به موارد ذکر شده بالا انتخاب کنید، سپس نرم افزار های مربوط به آن را می توانید دانلود نمایید. به عنوان مثالی از یک بروکر معتبر که نسخه بسیار خوبی از متاتریدر برای دانلود را عرضه میکند میتوانم به فیبو گروپ اشاره کنم که هم بسیار باسابقه بوده و هم برای بازار ایران٬ پشتیبانی فارسی ارایه میکند.

با دانلود متاتریدر۴ و سپس ایجاد اکانت دمو بصورت مجازی با امکانات برنامه آشنا شوید و معاملات شبیه سازی شده انجام دهید. تنها تفاوت اکانت دمو با اکانت معاملاتی
    ریل در این است که برای تمرین و تست می باشد و هیچ سود و زیانی برای شما نخواهد داشت.

دانلود متاتریدر4(آیفون و آیپد)
    ویرایش توسط ali_beegham : https://i-phone.ir/forums/member/190657-ali_beegham در ساعت 25-11-2015, 09:04 PM

سلام دوست عزیز. وقت شما بخیر و ممنون از توضیحات خوبتون. من متاتریدر برای آیفون رو از همین جایی که شما فرمودید نصب کردم و الانم دارم باهاش کار میکنم.
    فقط دو تا سوال داشتم که ممنون میشم شما یا هرکدوم از دوستانی که در این مورد اطلاعی دارن به من کمی توضیح بدن:

۱- چطوری میشه قسمتی از معامله رو بست منظورم اینه که به طور کامل بسته نشه

۲- من هر چی چارتم رو آپ میکنم از 2014 به قبل رو نشون نمیده. چی کار باید بکنم؟حقیقتش رو بخواهید من میدونم مشکل از منه و اینکه تازه کار و حتی یادم میاد که در جلسه ای در موبایل یکی از حاظرین دیدم که ایشون روی موبایلشون متاتریدر برای اندروید همین سایت فیبوگروپ رو داشتن و به راحتی بازه زمانی سه یا چهار ساله رو میتونستن ببینن.ممنون میشم اگه من رو راهنمایی بفرمایید

نظر

صبر کنید ..
    X