اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل تبلیغات و دانلود در مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل تبلیغات و دانلود در مک

من تازه مک بوک گرفنم و ۲ مشکل باهاش دارم
    ۱- موتور جستجوگر پیشفرض سافاری تغییر کرده و هر بار هم که درستش میکنم بعد از ریستارت سیستم به حالت اول بر میگرده. توی گوگل هم برام شده پر از تبلیغات (نمیدونم نصب کدوم نرم افزار موجب این مشکل شده)
    ۲- وقتی سیستم رو واسه اپدیت میزارم یا دانلود شبانه باید تا صبح سیستم روشن باشه.(اگه صفحه بعد از ۵ دقیقه خاموش بشه یا سیستم روی حالت اسلیپ باشه دانلود متوقف میشه) راه حل چیه؟

۱. رو فولدر home/library/preferences راست کلیک کن، پایین عکس یه قفل هست. اونو بزن بعد پسورد رو وارد کن. بغل همون قفل، عکس چرخ دنده هست. اونو بزن، بعد گزینه ی apply settings to all folders رو بزن

اگه نمیتونی فولدر library رو ببینی، دگمه های shift + alt + G رو بگیر، بعد آدرس ~/library رو وارد کن. با این کار وارد فولدر میشی

۲.از system preferences/ power setting ( اسمش یه چیزی مثل اینه ، عکسش لامپ هست)، برو computer sleep را هم برا باتری، هم برا آداپتور، رو never بذار

اگه خواستی، عکس هم میدم

نظر

نوشته اصلی توسط Nima.sa نمایش پست ها
      ۱. رو فولدر home/library/preferences راست کلیک کن، پایین عکس یه قفل هست. اونو بزن بعد پسورد رو وارد کن. بغل همون قفل، عکس چرخ دنده هست. اونو بزن، بعد گزینه ی apply settings to all folders رو بزن

اگه نمیتونی فولدر library رو ببینی، دگمه های shift + alt + G رو بگیر، بعد آدرس ~/library رو وارد کن. با این کار وارد فولدر میشی

اگه خواستی، عکس هم میدم
      مشکل دوم حل شد
      اما مسیر اولی رو پیدا نکردم

نظر

صبر کنید ..
      X