اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد بک آپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد بک آپ

سلام

من قبل از اومدن ios 9 با آیتیونز که بک آپ میگرفتم خودش از اپلیکیشن ها هم بک آپ می گرفت حالا سوال اولم اینه که که این داستان با اومدن ios 9 متنفیه ؟؟

سوال دومم اینه که من یک آیفون 5 دارم و یک 6 میخوام کل اطلاعات 5 به 6 منتقل کنم حالا اگر از 5 با آیتیونز بک آپ بگیرم میتونم بیام روی 6 اون بک آپ 5 ریستور کنم ؟ و بعد اگر میشه باید بیام کل اپلیکیشن های موجود در 5 دوباره روی 6 دانلود کنم ؟

در کل برای انتقال تمامی اطلاعات بین این دو گوشی چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟

ممنون

آره عزیز دیگه نمیشه بگ آپ بگیری از برنامه ها از itunes ولی از data های گوشی کلا back up میگیره

نظر

دوستان منم مثل ایشون مشکل دارم حالا سوالم این هست:
      من دیروز گوشیم رو به ۹.۲ ریستور کردم و قبلش هم بک آ‍ گرفته بودم توی آیتونز. حالا میخوام برنامه هام برگردن که مثل اینکه بر نمیگردن. مشکل من اینه که من دیتا های برنامه هام رو لازم دارم. مثلآ عکس و فیلم های واتساپ. راهی نداره مثلآ من خود برنامه رو از اپستور بگیرم و دیتاش رو از بکاپ برگردونم؟ ضمنا با نرم افزار ibackupbot که بکاپ رو نگاه میکنم فیلم و عکس های واتساپ همشون هستن. یعنی بکآپ گرفته شده اما بر نمیگرده
      ویرایش توسط IN$PIRE : https://i-phone.ir/forums/member/130-in-pire در ساعت 09-12-2015, 07:06 PM

نظر

سلام دوستان ، هنگام بک آپ گرفتن قبلا یک گزینه داشتیم برای انتقال برنامه ها و آپدیت هایی که با آیفون انجام میدادیم که به آیتونز منتقل می شد العان برای من نمیاد. تو لیست برنامه ها هم ، برنامه هایی که با گوشی دانلود کردم نیست. علت چیست ؟

نظر

صبر کنید ..
        X