اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یک سؤال و درخواست توییک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یک سؤال و درخواست توییک

با سلام دوستان، بنده یک تم برای لاک اسکرین نصب کرده ام که باعث ناهماهنگی بین لاک اسکرین و اون کادر پیام که برای زنگ هشدار clock میاد شده، یعنی وقتی گوشی زنگ ساعت می خورده دیگه اون کادر و نوشته و ok نمیاد! و برای قطع شدن باید قفل گوشی رو باز کنم! آیا توییکی وجود داره که بشه اون مدل کادر رو تغییر داد و سازگار بشه با تم لاک اسکرین؟‌ (برای iOS 7.1.2 میخوام)
    سؤال دیگه ای در مورد icleaner داشتم اگه این توییک رو دیده باشید امکان پاک کردن زبان و کیبورد های iOS وجود داره، کسی تا حالا از این روش زبان ها و کیبورد های بی استفاده رو پاک کرده؟ اگه پاک کردید آیا باعث بیشتر شدن فضا میشه؟ و اگه زبانی رو پاک کنیم و بعد به سایتی که به زبان پاک شده هست بریم، دیوایس نمی تونه اون زبان رو نمایش بده؟!
    سپاس

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 21-11-2015, 12:21 AM

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
    با سلام دوستان، بنده یک تم برای لاک اسکرین نصب کرده ام که باعث ناهماهنگی بین لاک اسکرین و اون کادر پیام که برای زنگ هشدار clock میاد شده، یعنی وقتی گوشی زنگ ساعت می خورده دیگه اون کادر و نوشته و ok نمیاد! و برای قطع شدن باید قفل گوشی رو باز کنم! آیا توییکی وجود داره که بشه اون مدل کادر رو تغییر داد و سازگار بشه با تم لاک اسکرین؟‌ (برای iOS 7.1.2 میخوام)
    سؤال دیگه ای در مورد icleaner داشتم اگه این توییک رو دیده باشید امکان پاک کردن زبان و کیبورد های iOS وجود داره، کسی تا حالا از این روش زبان ها و کیبورد های بی استفاده رو پاک کرده؟ اگه پاک کردید آیا باعث بیشتر شدن فضا میشه؟ و اگه زبانی رو پاک کنیم و بعد به سایتی که به زبان پاک شده هست بریم، دیوایس نمی تونه اون زبان رو نمایش بده؟!
    سپاس

برای مشکل هشدار پیشنهاد میکنم یه تم دیگه نصب کنید.
    با پاک کردن زبان ها و کیبرد ها (به جز ژاپنی) مشکل خاصی پیش نمیاد. فایل هایی که پاک میشن مشکلی رو در نشون دادن اون زبان ها ایجاد نمیکنن. البته زبان ها و کیبرد ها حجم زیادی ندارن. ممکنه بعضی از برنامه ها درست کار نکنن که باید دوباره نصب کنید.
    میتونید توی برنامه تست مد رو فعال کنید و اکر مشکلی بوجود نیومد کامل پاک کنید.

نظر

سلام دوست عزیز
      این تمی که نصب کردم تم لاک اسکرین iOS 6 هست classicLockscreen ، تم دیگه به دردم نمیخوره!
      پس نمیشه کاری کرد تا سازگار بشه
      اگه پاک کردن زبان ها و کیبورد فضای زیادی رو آزاد نکنه ارزش پاک کردن نداره

نظر

سلام دوست عزیز
        این تمی که نصب کردم تم لاک اسکرین iOS 6 هست classicLockscreen ، تم دیگه به دردم نمیخوره!
        پس نمیشه کاری کرد تا سازگار بشه
        اگه پاک کردن زبان ها و کیبورد فضای زیادی رو آزاد نکنه ارزش پاک کردن نداره

مشکل تم رو اگر به سازندگانش گزارش بدید احتمالا تو اپدیت بعدی درست کنن. این تم قبلا مشکلات زیادی داشت مخصوصا با سایر توییک ها.
        فضای ازاد بستگی به تعداد برنامه ها داره ولی فکر نکنم بیشتر از 500 مگابایت ازاد بشه.

نظر

البته اگر زبان ها و کیبرد ها رو پاک کنید دیگه امکان استفاده احتمالی از Cydia impactor رو ندارید.
          فقط محض اطلاع!

نظر

یک سؤال و درخواست توییک

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
            مشکل تم رو اگر به سازندگانش گزارش بدید احتمالا تو اپدیت بعدی درست کنن. این تم قبلا مشکلات زیادی داشت مخصوصا با سایر توییک ها.
            فضای ازاد بستگی به تعداد برنامه ها داره ولی فکر نکنم بیشتر از 500 مگابایت ازاد بشه.
            آخرین ورژن این تم 3.1.3 هست که احتمالاً باید حل شده باشه چون مشکل کوچیکی نیست
            اما از اون جایی که پولی هست و متأسفانه امکان خرید از سیدیا برای کاربران ایرانی وجود نداره (سایت هایی هم که هست نداشتن این توییک رو) من مجبور شدم کرک شده اش رو بریزم که بالاترین ورژن اون 2.8.3 هست و آخرین ورژن مثل اینکه کرک نشده هنوز

البته اگر زبان ها و کیبرد ها رو پاک کنید دیگه امکان استفاده احتمالی از Cydia impactor رو ندارید.
            فقط محض اطلاع!
            چه خوب شد که گفتید این نکته رو، البته فکر نکنم cydia impactor برای iOS 7 سازگار بشه ولی اگه یه روزی این اتفاق بیافته به درد من خیلی میخوره
            با این حساب کلاً بی خیال پاک کردن شون میشم

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 22-11-2015, 01:14 PM

نظر

آخرین ورژن این تم 3.1.3 هست که احتمالاً باید حل شده باشه چون مشکل کوچیکی نیست
              اما از اون جایی که پولی هست و متأسفانه امکان خرید از سیدیا برای کاربران ایرانی وجود نداره (سایت هایی هم که هست نداشتن این توییک رو) من مجبور شدم کرک شده اش رو بریزم که بالاترین ورژن اون 2.8.3 هست و آخرین ورژن مثل اینکه کرک نشده هنوز

چه خوب شد که گفتید این نکته رو، البته فکر نکنم cydia impactor برای iOS 7 سازگار بشه ولی اگه یه روزی این اتفاق بیافته به درد من خیلی میخوره
              با این حساب کلاً بی خیال پاک کردن شون میشم

این نسخه اورجینال تمه. فکر نکم نیازی به کرک داشته باشه!؟
              نصب کنید ببینید کار میکنه؟
              org.coolstar.classiclockscreen_3.1-3_iphoneos-arm
              سورس HYI هم اخرین نسخه (کرک) رو داره.
              ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 22-11-2015, 01:21 PM

نظر

تو سیدیا که پولیه حالا من این لینک رو امتحان می کنم نتیجه رو اطلاع می دم

نظر

یک سؤال و درخواست توییک

این نسخه اورجینال تمه. فکر نکم نیازی به کرک داشته باشه!؟
                  نصب کنید ببینید کار میکنه؟
                  org.coolstar.classiclockscreen_3.1-3_iphoneos-arm
                  سورس HYI هم اخرین نسخه (کرک) رو داره.
                  دوست عزیز چطور باید نصبش کنم ؟! من با خود گوشی دانلود کردم ، و با iFile باز شد و بعد installer رو زدم مراحل رو طی کرد ولی هیچی نشد
                  تم قبلی رو پاک کردم

نظر

دوست عزیز چطور باید نصبش کنم ؟! من با خود گوشی دانلود کردم ، و با iFile باز شد و بعد installer رو زدم مراحل رو طی کرد ولی هیچی نشد
                    تم قبلی رو پاک کردم

نسخه کرک رو پاک کنید و با ifile نصب کنید. اگر کار نکرد از سورس HYI نصب کنید.

نظر

این سورسی که می گید همین نیست ؟
                      آخرین ورژن تم رو داره ولی بعد نصب اجرا نمیشه و اخطار لاینسس میده! قبلاً تست کردمImageUploadedByTapatalk1448183057.008263.jpg

نظر

دوست عزیز این فایل اورجینال نصب شد اما ارور لاینسس دادImageUploadedByTapatalk1448183508.055879.jpg

نظر

دوست عزیز این فایل اورجینال نصب شد اما ارور لاینسس داد[ATTACH]20731[/ATTACH]

بله همینه. کرک نشده.

نظر

بله همینه. کرک نشده.

همون 2.8.3 رو نصب کردم دوباره امیدوارم ورژن جدید هم کرکش بیاد
                            ولی برای من عجیبه اگه کرک نشده پس چرا این تم رو که کار نمی کنه گذاشتن؟! (سورس hyi رو میگم)

نظر

همون 2.8.3 رو نصب کردم دوباره امیدوارم ورژن جدید هم کرکش بیاد
                              ولی برای من عجیبه اگه کرک نشده پس چرا این تم رو که کار نمی کنه گذاشتن؟! (سورس hyi رو میگم)

این رو هم تست کنید.
                              [Repo] ClassicLockScreen 3.0-1 | iCrackTouch

نظر

صبر کنید ..
                              X