اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یک سؤال و درخواست توییک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
    این رو هم تست کنید.
    [Repo] ClassicLockScreen 3.0-1 | iCrackTouch
    ببخشید دانلودش کجا قرار داره؟ من چیزی نمی بینم فقط معرفی کرده تم رو

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
      ببخشید دانلودش کجا قرار داره؟ من چیزی نمی بینم فقط معرفی کرده تم رو

http://repo.icracktouch.com/descarga...lockscreen.deb

نظر

این رو هم تست کردم و باز هم مثل خود اورجینال و اون ورژن HYI ارور لاینسس داد!

نظر

امروز پس از مدت ها مؤفق شدم توییک اورجینال classicLockscreen رو بخرم
          ولی پشیمون شدم چون ورژن 3.1.3 علاوه بر اینکه مشکل عدم نمایش زنگ هشدار ساعت در این تم رو حل نکرده، بلکه مدل کلاسیک پسورد هم حذف شده ! (گویا در دیوایس های جدید تر مشکل داشته) و اصلن هدف این آپدیت هم سازگاری با iOS 9 و دیوایس های جدید بوده و برای من که هنوز 7.1.2 هستم عملن بی خاصیت هست!
          راستی دوستان مگه در ورژن 1.1.23 سیدیا امکان دانگرید توییک ها به وجود نیومده بود؟ سیدیا من 1.1.26 هست الآن ولی گزینه ی دانگرید این توییک برام وجود نداره میخوام حداقل ورژن قدیمی رو اورجینال نصب کنم!
          وگرنه باید همون ورژن کرک و رایگان رو نصب کنم

نظر

امروز پس از مدت ها مؤفق شدم توییک اورجینال classicLockscreen رو بخرم
            ولی پشیمون شدم چون ورژن 3.1.3 علاوه بر اینکه مشکل عدم نمایش زنگ هشدار ساعت در این تم رو حل نکرده، بلکه مدل کلاسیک پسورد هم حذف شده ! (گویا در دیوایس های جدید تر مشکل داشته) و اصلن هدف این آپدیت هم سازگاری با iOS 9 و دیوایس های جدید بوده و برای من که هنوز 7.1.2 هستم عملن بی خاصیت هست!
            راستی دوستان مگه در ورژن 1.1.23 سیدیا امکان دانگرید توییک ها به وجود نیومده بود؟ سیدیا من 1.1.26 هست الآن ولی گزینه ی دانگرید این توییک برام وجود نداره میخوام حداقل ورژن قدیمی رو اورجینال نصب کنم!
            وگرنه باید همون ورژن کرک و رایگان رو نصب کنم

درود
            اول سیدیا و رو باز کنید و اون توئیکی که میخواهید دانگرید کنید رو بار کنید
            Modify و سپس Downgrade روانتخاب کنید .
            ورژن مورد نظر رو انتخاب کنید و Confirm رو بزنید و ... .

نظر

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
              درود
              اول سیدیا و رو باز کنید و اون توئیکی که میخواهید دانگرید کنید رو بار کنید
              Modify و سپس Downgrade روانتخاب کنید .
              ورژن مورد نظر رو انتخاب کنید و Confirm رو بزنید و ... .
              سلام همین کار رو انجام میدم اما فقط دو گزینه ی remove و reinstall میاد ! (سابقه ی دانگرید توییک داشتم) جالب اینجاست که نمی دونم چرا روی Modify هر کدوم از توییک های نصب شدم کلیک می کنم فقط همین دوتا گزینه میاد و خبری از دانگرید نیست! مشکل از کجا میتونه باشه؟! آیا امکان دانگرید فقط برای بعضی توییک هاست؟ یا ایراد از طرف سیدیا ی من هست

نظر

سلام همین کار رو انجام میدم اما فقط دو گزینه ی remove و reinstall میاد ! (سابقه ی دانگرید توییک داشتم) جالب اینجاست که نمی دونم چرا روی Modify هر کدوم از توییک های نصب شدم کلیک می کنم فقط همین دوتا گزینه میاد و خبری از دانگرید نیست! مشکل از کجا میتونه باشه؟! آیا امکان دانگرید فقط برای بعضی توییک هاست؟ یا ایراد از طرف سیدیا ی من هست

الان که چک کردم متوجه این نکته شدم که این قابلیت فقط برای پکیج و توئیک هایی هست که توسط خود سوریک (خالق سیدیا) ارائه شده اند .
                مثلاً Patcyh , Cydia Substrate , Cydia Installer --- بقیه پکیج ها این قابلیت رو ندارن .

من فکر میکنم که دلیل این امر به سورس ها برگرده - به خاطر اینکه فضای کمتری رو بخواهند به توسعه دهنده بدن ورژن قدیمی توئیک ها رو حذف میکنن .(یا خود توسعه دهنده اون رو حذف میکنه .)

نظر

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                  الان که چک کردم متوجه این نکته شدم که این قابلیت فقط برای پکیج و توئیک هایی هست که توسط خود سوریک (خالق سیدیا) ارائه شده اند .
                  مثلاً Patcyh , Cydia Substrate , Cydia Installer --- بقیه پکیج ها این قابلیت رو ندارن .

من فکر میکنم که دلیل این امر به سورس ها برگرده - به خاطر اینکه فضای کمتری رو بخواهند به توسعه دهنده بدن ورژن قدیمی توئیک ها رو حذف میکنن .(یا خود توسعه دهنده اون رو حذف میکنه .)
                  مرسی که این قضیه رو شفاف سازی کردید، واقعن حیف شد .آدم برای یک توییک پول خرج کنه و نتیجه ی کار بدتر بشه من نمی دونم سازنده تم کلاسیک لاک اسکرین پیش خودش چی فکرده که در ورژن جدید کلاسیک پسکد رو برداشته! خب کسی که اومده دنبال این تم قطعن به دنبال شباهت بیشتر به حالت کلاسیک هست! به جای حل مشکل ناسازگاری با ورژن جدید اومده صورت مسئله رو پاک کرده! (می تونست حداقل به عنوان گزینه ی اختیاری بذاره اگه نمیشد بصورت پیش فرض باشه)
                  مشکل بزرگ زنگ هشدار رو هم که گویا از نظر سازنده اصلن ایرادی نیست!!

نظر

صبر کنید ..
                  X