اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دانلود برنامه های حجیم iTunes با Internet download manager و ایمپورت صحیح آن ها به آیتونز - برای اولین بار در دنیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش دانلود برنامه های حجیم iTunes با Internet download manager و ایمپورت صحیح آن ها به آیتونز - برای اولین بار در دنیا

با سلام
    این آموزشی که الان می خوام بذارم مشکل شخصی خودم بود و بالاخره بعد از تلاش و تحقیق زیاد تونستم یه روش براش پیدا کنم که کاملا تست شده هست و جواب میده خودم از این طریق چندین برنامه رو دانلود ، نصب و اجرا کردم و بدون هیچ مشکلی برنامه اجرا شده...تو هیچ سایت ایرانی و خارجی دیگه هم همچین چیزی گفته نشده و کاملا حاصل خلاقیت خودم هست. فقط یکم کار دردسر داره ولی خوب ارزشش رو داره.
    اصل مشکل از این قرار هست که خیلی از برنامه های آیفون و آیپد تو آیتونز حجم ۱ گیگ و بالاتر دارن و دانلود اینا با خود آیتونز واقعا زجر آوره، هم سرعت پایین آیتونز و هم قطعی مکرر موقع دانلود، از همه مهمتر دوستانی که اینترنت شبانه رایگان دارن هیچ راهی نیست که آیتونز رو بذاری از ساعت ۲ شب تا ۷ صبح به صورت خودکا دانلودهارو برات انجام بده، پس راه حل چیه؟ اگر می شد این فایل های خریداری شده توسط اکانت خودمون رو به Internet download manager دانلود کنیم تمام این مشکلات حل می شد، حالا من می خوام این راه رو براتون بگم.

برنامه های مورد نیاز
    ‍۱. iTunes
    2. Internet download manager
    3. easy php نسخه 14.1VC11 یا هر برنامه دیگه ای که سرور Apache رو برای شما رو ویندوز فعال کنه (من با easy php آموزش می دم).
    ۴. یکم پشتکار و حوصله ...

مراحل کار
    ۱. خوب اولین کاری که باید انجام بدید اینه که iTunes رو به عنوان یه Browser به Internet Download Manager بشناسونید، برای این کار برنامه IDM رو باز کنید به تنظیماتش برید و گزینه Enable Advanced Browser Integration رو تیک می زنید (ممکنه خودش تیک خورده باشه) سپس تو کادر پایین، با زدن دکمه Add Browser و انتخاب برنامه iTunes از محل نصب iTunes رو به عنوان یک Browser اضافه می کنید. کافیه به آدرس نصب برنامه iTunes برید و فایل iTunes.exe رو بهش بدید. (همانند عکس زیر)

۲. حالا به قسمت File types تنظیمات رفته و پسوند IPA رو به پسوند های استاندارد دانلود IDM اضافه کنید. (همون کادر بالا، که کلی پسوند توش نوشته شده، شما به آخرش IPA رو اضافه کنید)

۳. حالا برای اطمینان از Integrate شدن IDM با آیتونز هم itunes رو یک بار بسته و باز کنید و هم IDM رو Quit کنید و دوباره بازش کنید.

۴.اگر تا این مرحله رو درست انجام داده باشید، وقتی تو iTunes میرید و یک برنامه رو برای دانلود انتخاب می کنید یا حتی یک برنامه رو میزنید که Updateبشه، صفحه دانلود معروف IDM بالا میاد و یه فایل با پسوند IPA رو برای دانلود پیشنهاد میده، این فایل رو دانلود کنید و در یک فولدر مشخص ذخیره کنید.

این قایل همون فایل برنامه ای هست که شما قصد دانلودش رو تو iTunes داشتید، اما مشکلی که هست اینه که این فایل چون توسط خود iTunes دانلود نشده Processing بعد از دانلود روش انجام نشده و به عنوان یک IPA خریداری شده توسط شما از طرف آیتونز شناخته نمیشه، اگر این فایل رو به آرشیو iTunes اضافه کنید ، اون رو میشناسه، حتی موقع نصب هم به راحتی روی دستگاهتون نصبش می کنه، اما برنامه رو دستگاه به محض اینکه باز کنید بسته میشه و هیچ فایده ای نداره...

حالا ما باید یجوری این فایل رو به درستی به iTunes وارد کنیم که iTunes فکر کنه خودش این فایل رو دانلود کرده و Processing بعدی رو روش انجام بده، برای این کار به برنامه Easy PHP نیاز داریم، ما می خوایم کامپیوتر خودمون رو تبدیل کنیم به یه سرور مجازی دانلود برای iTunes و سپس iTunes رو هدایت کنیم که فایل رو بجای اینکه از سرور اینترنتی دانلود کنه، از سرور مجازی ما که روی کامپیوتر خودمون هست این دانلود انجام بشه، در نتیجه iTunes با سرعت خیلی بالایی به خیال خودش شروع به دانلود فایل می کنه، اما در واقعیت داره فایل رو از روی هارد ما فقط به فولدر خودش کپی می کنه، این قسمت از فرآیند توسط آیتونز خیلی سریع انجام می شه (با سرعتی ۳-۴ مگابایت بر ثانیه) و هیچ حجمی هم از اینترنت شما کم نمی کنه...در نهایت هم چون آیتونز فکر می کنه که فایل رو دانلود کرده، Processing بعدی رو روی فایل انجام می ده و فایل به درستی به Library آیتونز اضافه میشه، راحت نصب میشه و به راحتی اجرا می شه...برای انجام این کار، مراحل زیر رو باید طی کنیم ... (اگر چیزی از حرفای قبلی متوجه نشدید، مهم نیست، فقط کارهای گفته شده در پایین رو انجام بدید).

۵. Easy php رو نصب کنید، بازش کنید و مطمئن بشید که سرور Apache فعال هست (یعنی چراغ جلوی عبارت Apache تو برنامه Easy php سبز رنگ باشه).

۶. به برنامه IDM برگردید و آدرس کامل فایل IPA که دانلود شده رو استخراج کنید. (برای این کار کافیه روی فایل دانلود شده Double Click کنید و عبارت نوشته شده تو قسمت Address رو Select All کرده و سپس Copy کنید و در Notepad یا هر برنامه ویرایس متن دیگر paste کنید.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

حالا اول http:// اول این آدرس رو حذف کنید تا به یک URL مشابه عبارت زیر برسید. (نسخه قدیمی)
    کد:
    a558.phobos.apple.com/us/r1000/160/Purple69/v4/ad/47/3e/ad473e14-887c-8942-727c-38fa9d5cc2d0/pre-thinned161420177670736382.lc.4424257744112489.T7JHD4AQ5RMTA.signed.dpkg.ipa

۷.حالا این URL باقی مانده رو به سه قسمت تقسیم کنید، قسمت اول، یعنی از ابتدا تا جایی که به اولین / می رسید، این اسمش میشه سرور دانلود ، مثلا تو مثال ما سرور دانلود هست
    کد:
    a558.phobos.apple.com

همانطور که میبینید انتهاش apple.com هست، شما هم باید سرور فایل دانلودی خودتون رو پیدا کنید، فقط دقت کنید که انتهای تمام آدرس سرور ها باید apple.com باشد. خوب این قسمت رو یادتون باشه، همونجور که گفتیم اسمش رو میذاریم سرور دانلود.

۸. یک قسمت هم میشه اسم فایل، که طبیعتا میشه از انتهای آدرس تا به اولین / برسی، در مثال ما اسم فایل ما هست
    کد:
    pre-thinned161420177670736382.lc.4424257744112489.T7JHD4AQ5RMTA.signed.dpkg.ipa
    همانطور که میبینید اسم فایل هم حتما باید با .ipa تموم بشه، اما مابقی اسم اصلا مهم نیست جیه، این اسم دقیقا همون اسم فایلی هست که شما با IDM دانلود کردید و در یک فولدر خاص رو کامپیوترتون ذخیره کردید.

۹. بقیه آدرس، یعنی URL کامل بدون سرور دانلود و نام فایل، رو اسمش رو می ذاریم آدرس فولدر دانلود. در مثال ما آدرس فولدر دانلود هست
    کد:
    us/r1000/160/Purple69/v4/ad/47/3e/ad473e14-887c-8942-727c-38fa9d5cc2d0
    ۱۰. سخت که نبود؟ یه آدرس گرفتیم، به سه قسمت تقسیمش کردیم، آدرس سرور دانلود ، آدرس فولدر دانلود و اسم فایل.

۱۱. حالا باید فایل hosts ویندوز رو تغییر بدیم که بجای دانلود از سرور اپل، از سرور مجازی کامپیوتر ما که easy php ایجاد کرده دانلود انجام بشه، آدرس سرور ما هست 127.0.0.1 ، پس باید به ویندوز بگیم هروقت کسی خواست به سرور دانلود فایل وصل بشه، بجاش وصلش کن به 127.0.0.1، این کار چطور قابل انجامه؟ با تغییر hosts ویندوز، فایل hosts در آدرس

کد:
    c:\windows\system32\drivers\etc
    قرار داره
    البته اگر فولدر ویندوزتون فرق می کنه بجای C:\windows آدرس فولدر ویندوزتون رو قرار بدید.
    به این آدرس که برید یه فایل هست به اسم hosts، اون رو با notepad باز کنید و خط آخرش این عبارت رو وارد کنید.
    کد:
    127.0.0.1 a558.phobos.apple.com
    البته شما باید بجای عبارت a558.phobos.apple.com آدرس سرور دانلود خودتون رو قرار بدید اما اون 127.0.0.1 اولش ثابت هست.

فقط یادتون باشه بعد از اینکه کارتون تموم شد و فایل هارو به آیتونز ایمپورت کردید، دوباره برگردید و این عبارت رو از فایل hosts حذف کنید که باعث اختلال در فرآیند کاری آیتونز نشید.

فایل رو save کنید و مطمئن شید که جایگزن فایل قبلی شده...
    نکته: ممکنه تو این قسمت ویندوز به شما اجازه Overwrite کردن فایل hosts رو نده، شما تو این شرایط باید به Porperties فایل hosts برید و تیک read Only رو بردارید. اگر هنوز درست نشده بود، به قسمت Permission های فایل برید و به user خودتون دسترسی modify و write رو بدید.

۱۲. محیط CMD رو باز کنید و با تایپ دستور زیر، مطمئن شید که سرور دانلود عوض شده باشه.
    کد:
    ipconfig -flushdns
    ۱۳. حالا باید فایلی که با IDM دانلود کردید رو به آدرس فولدر دانلود مجازی کپی کنید، چطور؟ اول رو آیکون easy php که تو Taskbar ویندوز کنار ساعت هست کلیک کنید و گزینه explore [f8] رو انتخاب کنید.

بعد اینجا باید عینا آدرس فولدر دانلود رو بازسازی کنید‌، یعنی چی؟ مثلا اگر آدرس فولدر دانلود شما این هست
    کد:
    us/r1000/160/Purple69/v4/ad/47/3e/ad473e14-887c-8942-727c-38fa9d5cc2d0/
    باید اول یه فولدر بسازید به اسم us بعد برید داخلش یه فولدر بسازید به اسم r1000 و بعد داخلش یه فولدر به اسم 160 به همین ترتیب داخلش فولدر Purple69 و بعدش فولدر v4 و داخلش فولدر ad داخل اون فولدر 47 دوباره داخلش فولدر 3e و در نهایت داخل اون فولدر ad473e14-887c-8942-727c-38fa9d5cc2d0 رو بسازید...چیه؟ سخت شد؟ اگر یکم با محیط cmd آشنایی داشته باشید می تونید بجاش به راحتی یه فایل bat همونجا بسازید و داخلش بنویسید
    کد:
    md us/r1000/160/Purple69/v4/ad/47/3e/ad473e14-887c-8942-727c-38fa9d5cc2d0
    سیوش کنید و بعد اجراش کنید، خودش تمام فولدرهارو براتون میسازه...البته شما باید بجای us/r1000/160/Purple69/v4/ad/47/3e/ad473e14-887c-8942-727c-38fa9d5cc2d0 آدرس فولدر خودتون رو بذارید...
    حالا که فولدر ها ساخته شد، وارد آخرین فولدر میشید یعنی فولدر ad473e14-887c-8942-727c-38fa9d5cc2d0 شده و فایلی که با IDM دانلود شده رو اینجا paste می کنید.

۱۴. خوب کار تقریبا تمومه. دیگه فقط کافیه برگردید به iTunes و تو قسمت دانلود، درخواست تلاش مجدد برای دانلود فایل رو بدید، با زدن اون دکمه فلش دایره ای شکل جلوی دانلود تو آیتونز، البته این بار حتما موقع تلاش برای دانلود دستتون رو روی دکمه Alt کیبرد بگیرید تا به  IDM بگید که این دفعه فرایند دانلود رو به خود آیتونز واگذار کنه.
    نکته: بجای گرفتن دکمه Alt، مخصوصا اگر تعداد فایل های دانلودی شما زیاد هست، می تونید به IDMبرید و اون تیک itunes رو که ابتدای کار زدیم، بردارید، بعدش هم برای اطمینان از اعمال این تغییرات،برنامه IDM رو از منوی تسکبار پایین سمت راست ویندوز، کنار ساعت، ببندید.

تمام، میبینید که فایل با سرعت فوق العاده بالایی شروع به دانلود شدن می کنه و در کمتر از یک دقیقه فایل حجیم شما به آیتونز اضافه می شه.

تبریک می گم شما تونستید یه فایل برنامه حجیم آیتونز رو با IDM و با سرعت بیش از ۲۰ برابر سریعتر دانلود کنید...(من خودم سرعت دانلودم با آیتونز حدود ۱۰ کیلوبایت بر ثانیه هست اما با IDM با سرعت ۲۰۰ دانلود می کنم).
    همینطور می تونید IDM رو تنظیم کنید تا توی ساعات شبانه رایگان این فایل رو براتون دانلود کنه، و صبح روز بعدش و بعد از اتمام دانلود فایل، اقدام به وارد کردنش به آیتونز از روش گفته شده بکنید.
    اگر سوالی بود یا جاییش نامفهوم بود حتما بپرسید، امیدوارم مفید واقع بشه برای دوستان.

ویرایش توسط VISTA_66 : https://i-phone.ir/forums/member/864-vista_66 در ساعت 26-12-2015, 04:19 AM

جالب بود

نظر

دوستان اگر فرآیند یخورده براشون سخت و پیچیده است، من یک فایل bat ساختم که فرآیند تغییر hosts و ساخت فولدر و کپی کردن فایل درون فولدر رو به صورت خودکار برای هرچندتا فایل انجام می ده...
      براتون آپلود می کنم. اسمش هست hostsedit.bat
      طریقه استفاده اش هم آسون هست، باید این فایل bat رو کپی کنید تو همون فولدری که فایل ipa با IDM دانلود شده، کنارش به فایل txt بسازید به اسم urls.txt و توی هر سطر از این فایل TXT سه مقدار رو قرار بدید (مقادیر با فاصله از هم جدا بشن)، اول، آدرس سرور رو قرار بدید، یه فاصله، آدرس فولدر رو قرار بدید ، یه فاصله ،‌اسم فایل رو قرار بدید، اگر هم می خواین این فرآیند برای دو یا چند فایل انجام بشه، بیاید خط پایین، دوباره برای فایل جدید همین روند و تکرار کنید...
      یعنی مثلا برای همون مثالی که بالا گفتم، کافیه بیاید و یه فایل به اسم urls.txt بسازید و تو سطر اولش بنویسید
      a558.phobos.apple.com us r1000/160/Purple69/v4/ad/47/3e ad473e14-887c-8942-727c-38fa9d5cc2d0 pre-thinned161420177670736382.lc.4424257744112489.T7JH D4AQ5RMTA.signed.dpkg.ipa
      فایل رو save کنید و فایل hostsedit.bat رو اجرا کنید، تمام فرآیند تغییر هاست و ساخت فولدر و کپی فایل درون فولدر رو براتون خودکار انجام میده. یعنی از مرحله ۷ تا ۱۳ کار رو به صورت خودکار این فایل انجام میده برای شما
      موفق باشید

نکته۱: اگر دقت کرده باشید چیزی که باید تو فایل txt قرار بدید دقیقا همون آدرس دانلود فایل IPA هست که اولا http:// از اولش حذف شده و بعدش هم اولین / و آخرین / اون تبدیل به space شده، یعنی شما خیلی راحت می تونید آدرس رو از تو IDM کپی کنید و فقط اولین / و آخرین / اون رو به Space تبدیل کنید و داخل فایل urls.txt بذارید، بقیه فرآیند خودکار انجام میشه.

لینک دانلود فایل hostsedit.bat برای ویندوز های ۶۴ بیت و easy php نسخه 14.1VC11
      http://champuter.persiangig.com/hostsedit.bat

لینک دانلود فایل hostsedit32.bat برای ویندوز های 32بیت و easy php نسخه 14.1VC11
      http://champuter.persiangig.com/hostsedit32.bat

برای دانلود سمت راست ماوس رو بزنید و Save as انتخاب کنید

برای نسخه های دیگه easy php فایل bat رو باز کنید و توی خط نوشته ۴ و ۵ ، بجای آدرس نوشته شده C:\Program Files (x86)\EasyPHP-DevServer-14.1VC11\data\localweb\ آدرس درست hosts از easyphp خودتون رو قرار بدید، یعنی همون آدرسی که وقتی Explore رو روی برنامه easyphp می زنید باز میشه...حواستون باشه که موقع تغییر آدرس، اون %%b انتها همچنان باید وجود داشته باشه و ثابت بمونه، شما فقط آدرس قبلش رو تغییر بدید.
      ویرایش توسط VISTA_66 : https://i-phone.ir/forums/member/864-vista_66 در ساعت 10-11-2015, 07:18 PM

نظر

من بخاطر همین مشکل دانلود ایپد رو فروختم الان دنبال یه دست دومش هستم امیدوارم این مشکل حل شده باشه
        خیلی خیلی ممنون یعنی خدا خیرت بده حسابی

نظر

خیلی روش خلاقانه و جالبی بود . بسیار هم کامل توضیح دادی ممنون واقعا.

نظر

تشکر میکنم بخاطرش روش خوبی که معرفی کردید.
            ارزش اینو داره که تاپیک مهمی بشه.
            فقط اگر امکانش هست چند تا عکس اضافه کنید و ادرس ها رو با تگ [code] بنویسید تا کمی مرتب بشه.
            اسکریپت hostsedit.bat هم فایل Hosts رو تو اون مسیر ویرایش نمیکنه چون مجوز Admin میخواد.

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
              تشکر میکنم بخاطرش روش خوبی که معرفی کردید.
              ارزش اینو داره که تاپیک مهمی بشه.
              فقط اگر امکانش هست چند تا عکس اضافه کنید و ادرس ها رو با تگ [code] بنویسید تا کمی مرتب بشه.
              اسکریپت hostsedit.bat هم فایل Hosts رو تو اون مسیر ویرایش نمیکنه چون مجوز Admin میخواد.
              ممنون بابت تذکرتون، حق با شماست، من قبلا permission تغییر رو برای فایل hosts خودم داده بودم، برای همین اسکریپت برای خودم به درستی کار می کرد، تنها کاری که باید انجام بدید اینه که به همون آدرس hosts برید و با رفتن به تنظیمات permission به اکانت ویندوز خودتون اجازه دسترسی و تغییر این فایل رو بدید (دسترسی modify , write بدید به خودتون).
              ان شاالله در روزهای آتی آموزش رو کامل تر می کنم و عکس هم براش قرار می دم...
              از ۲-۳ روز پیش که ای روش و پیدا کردم نشستم دارم تمام حدود ۳۰۰ برنامه ای که تو لایبرری آیتونزم موجوده و نیاز به آپدیت داره رو آپدیت می کنم، با همین اسکریپت فوق العاده کارم راحت شده و تقریبا تمام فرآیند خودکار انجام میشه...
              البته بجز آیتونز که بعضی وقتا قاطی میکنه و یکی دو فایل رو نمی تونه دانلود کنه، که می بندم و باز می کنم آیتونز رو درست میشه...

درضمن، به این نکته هم باید توجه داشته باشید که این آدرسی که آیتونز ازش دانلود می کنه یه آدرس موقت هست و مثلا برای یک یا نهایتا دو روز فعال هست، پس نباید این فرآیند دانلود با اینترنت دانلود منیجر رو زیاد طول بدید، چون ممکنه آدرس عوض بشه و آیتونز دوباره شروع کنه از اینترنت فایل رو دانلود کردن...
              ویرایش توسط VISTA_66 : https://i-phone.ir/forums/member/864-vista_66 در ساعت 12-11-2015, 06:09 PM

نظر

این همه داستان ها نمیخواد که !!! نیازی هم به این همه کار نداره .

فقط کافیه از داخل idm فابلexe را به مسیر ایتوز معرفی کنیم همین وسلان هیچی کاره دیگه هم نمیخواد و زمانی app بخواد دانلدو بشه مستقیم روی idm دانلود میشه . همین نیازی به این همه راه روش های بیخودی نداره .

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها

فقط کافیه از داخل idm فابلexe را به مسیر ایتوز معرفی کنیم همین وسلان هیچی کاره دیگه هم نمیخواد و زمانی app بخواد دانلدو بشه مستقیم روی idm دانلود میشه . همین نیازی به این همه راه روش های بیخودی نداره .
                  قبلا مشکل اینجا بود که بعد دانلود نصب نمیشد

- - - - - - - - - -

نظر

توی متن توضیح داده شده.

نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
                    این قایل همون فایل برنامه ای هست که شما قصد دانلودش رو تو iTunes داشتید، اما مشکلی که هست اینه که این فایل چون توسط خود iTunes دانلود نشده Processing بعد از دانلود روش انجام نشده و به عنوان یک IPA خریداری شده توسط شما از طرف آیتونز شناخته نمیشه، اگر این فایل رو به آرشیو iTunes اضافه کنید ، اون رو میشناسه، حتی موقع نصب هم به راحتی روی دستگاهتون نصبش می کنه، اما برنامه رو دستگاه به محض اینکه باز کنید بسته میشه و هیچ فایده ای نداره...

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

نصب نمیشد ؟؟؟ یعنی چی نصب نمیشد !! با ایتوز یا ایتولز همون روش عادی معمولی نصب میشه . نیازی به همه روش اضافی این داستان ها هم نداره
                      ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 12-11-2015, 06:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                        توی متن توضیح داده شده.
                        دیگه اون مشکل شما هست . بدون هیچ مشکلی رات با ایتونز یا ایتولز سینیک میشه . نیازی هم به این همه داستان های اضافی نداره

نظر

دیگه اون مشکل شما هست . بدون هیچ مشکلی رات با ایتونز یا ایتولز سینیک میشه . نیازی هم به این همه داستان های اضافی نداره
                          دوست عزیز، کاش متن رو کامل می خوندید، یا قبلش در موردش تحقیق می کردید، یا حداقل تست می کردید و بعد میومدید همچین نظری می ذاشتید، مطمئنا منی که فایل ipa رو با IDM دانلود کردم ، اولین چیزی که تست کردم اضافه کردنش به آیتونز و نصب روی دستگاه بوده، متاسفانه فایل های IPA که به این صورت دانلود شدن، بعد از اضافه شدن به آیتونز و نصبشون روی دستگاه جیلبریک نشده، یک لحظه باز می شن و بسته می شن و تحت هیچ شرایطی اجرا نمی شن...این اتفاق و نه فقط روی دستگاه خودم، بلکه روی چند دستگاه دیگه هم تست کردم، و سرچی که رو اینترنت زدم هم دیدم همه همین مشکل رو دارن... با برنامه ifunbox و itools هم سعی به نصبشون روی گوشی جیلبریک نشده داشتم، دقیقا همین اتفاق افتاد...دلیلش هم تو متن توضیح دادم، برای همین این آموزش رو اینجا گذاشتم، شما هم تست کن، مطمئنا همین مشکل رو متوجه می شی...

- - - - - - - - - -
                          ویرایش توسط VISTA_66 : https://i-phone.ir/forums/member/864-vista_66 در ساعت 12-11-2015, 11:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
                            دوست عزیز، کاش متن رو کامل می خوندید، یا قبلش در موردش تحقیق می کردید، یا حداقل تست می کردید و بعد میومدید همچین نظری می ذاشتید، مطمئنا منی که فایل ipa رو با IDM دانلود کردم ، اولین چیزی که تست کردم اضافه کردنش به آیتونز و نصب روی دستگاه بوده، متاسفانه فایل های IPA که به این صورت دانلود شدن، بعد از اضافه شدن به آیتونز و نصبشون روی دستگاه جیلبریک نشده، یک لحظه باز می شن و بسته می شن و تحت هیچ شرایطی اجرا نمی شن...این اتفاق و نه فقط روی دستگاه خودم، بلکه روی چند دستگاه دیگه هم تست کردم، و سرچی که رو اینترنت زدم هم دیدم همه همین مشکل رو دارن... با برنامه ifunbox و itools هم سعی به نصبشون روی گوشی جیلبریک نشده داشتم، دقیقا همین اتفاق افتاد...دلیلش هم تو متن توضیح دادم، برای همین این آموزش رو اینجا گذاشتم، شما هم تست کن، مطمئنا همین مشکل رو متوجه می شی...

- - - - - - - - - -
                            دوسته عزیز دستگاه شما و دوست حتما 100% مشکل داره ...

چون ما نزیدکه دو سال هست که ایتونز ipa که دانلود میکنیم به صورت اورجینال را خیلی ساده یا ایتولز یا ایتونز روی گوشی سینیک میکنیم . هیچ اپلیکشین هم نه کرش میکنه نه میپره میپره بیرن آقا ...

این مشکلی شما داری حتما از جای دیگه هست .

وگرنه هیچ نیازی به این کارا نیست . بهتره این مشکل کرش برنامه های خودت را علت یابی کنید . چون ربطی به اینا نداره آقا ...

من دو ساله همینجوری دارم با idm دانلود میکنم سینیک میکنم بعد شما میگی به من تست کنم ! شگفتا والا ....
                            ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 13-11-2015, 12:09 AM

نظر

دوسته عزیز دستگاه شما و دوست حتما 100% مشکل داره ...

چون ما نزیدکه دو سال هست که ایتونز ipa که دانلود میکنیم به صورت اورجینال را خیلی ساده یا ایتولز یا ایتونز روی گوشی سینیک میکنیم . هیچ اپلیکشین هم نه کرش میکنه نه میپره میپره بیرن آقا ...

این مشکلی شما داری حتما از جای دیگه هست .

وگرنه هیچ نیازی به این کارا نیست . بهتره این مشکل کرش برنامه های خودت را علت یابی کنید . چون ربطی به اینا نداره آقا ...

من دو ساله همینجوری دارم با idm دانلود میکنم سینیک میکنم بعد شما میگی به من تست کنم ! شگفتا والا ....
                              باتشکر از استارتر عزیز
                              دوست گرامی شما میگید دستگاه دوسنمون مشکل داره پس برای بنده هم گه همینطوره مشکل داره؟ در آیتونز جدید و ios 9 براحتی میشه با idm دانلود کرد و سینک کرد ولی نرم افزار در گوشی به هیچ وجه اجرا نمیشه .

نظر

صبر کنید ..
                              X