اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دانلود برنامه های حجیم iTunes با Internet download manager و ایمپورت صحیح آن ها به آیتونز - برای اولین بار در دنیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام من گوشیم ایفون6 هستش ضربه خورده ولی تا چندساعت بعد ضربه خوردنش راشتم باهاش کار میکردم که یهو خاموش شد
    حالا وقتی به شارژ میزنمش فقط مارک اپل میادومیره
    چیکارش کنم؟؟؟
    ویرایش توسط amirghorbani : https://i-phone.ir/forums/member/190325-amirghorbani در ساعت 15-11-2015, 11:46 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amirghorbani نمایش پست ها
      سلام من گوشیم ایفون6 هستش ضربه خورده ولی تا چندساعت بعد ضربه خوردنش راشتم باهاش کار میکردم که یهو خاموش شد
      حالا وقتی به شارژ میزنمش فقط مارک اپل میادومیره
      چیکارش کنم؟؟؟
      دوست عزيز، سوالتون رو تو قسمت صحيح خودش بنويسيد تا ديگر دوستان بهتون كمك كنن، تو قسمت مشكلات ايفون٦ بايد اين سوال مطرح بشه نه اينجا....

نظر

نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
        دوست عزيز، سوالتون رو تو قسمت صحيح خودش بنويسيد تا ديگر دوستان بهتون كمك كنن، تو قسمت مشكلات ايفون٦ بايد اين سوال مطرح بشه نه اينجا....
        دوست عزیز هنوز این روش جواب میده!؟ دیروز بنده روی بیش از 10-15 اپ شامل بازی و برنامه و...از اپستور و دقیقا و کاملا مطابق با پست اول شما انجام دادم,ولی باز ایتونز فایل رو خودش از اول دانلود میکرد اون هم علی رغم تغییر هاست و اجرای easy php و...
        میشه بنده رو راهنمایی کنین؟ حجم برنامه ها هم از 10 مگ تا 300 مگ بودن و ویندوز 7 و ویندوز 8 و روی دو سیستم تست کردم...دیوایس هم ایپد ایر 2 4G

نظر

نوشته اصلی توسط WarezMaster نمایش پست ها
          دوست عزیز هنوز این روش جواب میده!؟ دیروز بنده روی بیش از 10-15 اپ شامل بازی و برنامه و...از اپستور و دقیقا و کاملا مطابق با پست اول شما انجام دادم,ولی باز ایتونز فایل رو خودش از اول دانلود میکرد اون هم علی رغم تغییر هاست و اجرای easy php و...
          میشه بنده رو راهنمایی کنین؟ حجم برنامه ها هم از 10 مگ تا 300 مگ بودن و ویندوز 7 و ویندوز 8 و روی دو سیستم تست کردم...دیوایس هم ایپد ایر 2 4G
          بله کار میکنه.
          ایتونز هم از اینترنت دانلود نمیکنه بلکه از کامپیوتر دانلود میکنه. به جای سرور اپل از localhost دانلود میکنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

راحت ساعت كوك كنيد و اپ رو بزنيد دانلود شه نمازتون رو هم بخونيد بعد تخت بخوابيد[emoji23]

نظر

من تست كردم جواب داد

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                بله کار میکنه.
                ایتونز هم از اینترنت دانلود نمیکنه بلکه از کامپیوتر دانلود میکنه. به جای سرور اپل از localhost دانلود میکنه.

میشه یه توضیحی بدین؟! من دقیقا و کاملا مطابق توضیحات پست اول انجام دادم ولی باز ایتونز از نت میگیره فایل رو و ترافیک مصرف میشه!! در حالی که فایل رو کامل دانلود کردم...از فایل 10 مگ تا 300 مگ هم تست کردم دیدم جواب نداد! باز ایتونز از نت میگیره فایل رو! میشه راهنمایی کنین؟؟
                ویرایش توسط WarezMaster : https://i-phone.ir/forums/member/45217-warezmaster در ساعت 24-11-2015, 01:23 PM

نظر

میشه یه توضیحی بدین؟! من دقیقا و کاملا مطابق توضیحات پست اول انجام دادم ولی باز ایتونز از نت میگیره فایل رو و ترافیک مصرف میشه!! در حالی که فایل رو کامل دانلود کردم...از فایل 10 مگ تا 300 مگ هم تست کردم دیدم جواب نداد! باز ایتونز از نت میگیره فایل رو! میشه راهنمایی کنین؟؟
                  برای اینکه ببینید سرور کار میکنه تو browser کامپیوتر 127.0.0.1 رو بزنید ببینید چیزی میاره.
                  اگر اسم فایل ipa رو تغییر بدید ایتونز باید خطا بده و دانلود نکنه.
                  اینترنت رو قطع کنید و امنحان کنید.

نظر

برای اینکه ببینید سرور کار میکنه تو browser کامپیوتر 127.0.0.1 رو بزنید ببینید چیزی میاره.
                    موقع انجام مرحله آخر طبق پست1 که ایتونز رو به تلاش مجدد برای دانلود فایل موردنظرمون وادار میکنیم باید نت وصل باشه دیگه؟ درسته؟
                    مورد اول رو هم عصر تست میکنم خبرش رو میذارم دوست عزیز.

نظر

موقع انجام مرحله آخر طبق پست1 که ایتونز رو به تلاش مجدد برای دانلود فایل موردنظرمون وادار میکنیم باید نت وصل باشه دیگه؟ درسته؟
                      مورد اول رو هم عصر تست میکنم خبرش رو میذارم دوست عزیز.
                      بله
                      اسم فایل رو عوض کنید روش ساده تریه.

نظر

الان باز چند مرتبه تست کردم دوست عزیز.سرور توی بروزر به خوبی کار میکنه...همه ی موارد هم دقیق و مو به مو انجام دادم باز از اول...ولی وقتی میزنم توی ایتونز فایل رو مرخله آخر که بگیره باز از نت و با سرعت پایین شروع میکنه به دانلود!!!

بله
                        اسم فایل رو عوض کنید روش ساده تریه.
                        اسم فایل دانلودی و در سرور قرار داده شده هم تست کردم...ایتونز از اول از سرورای اپل دانلود میکنه و اصلا انگار کاری به کار فایل دانلودی با دانلود منیجر نداره!!!

چاره کار چیه؟!

نظر

الان باز چند مرتبه تست کردم دوست عزیز.سرور توی بروزر به خوبی کار میکنه...همه ی موارد هم دقیق و مو به مو انجام دادم باز از اول...ولی وقتی میزنم توی ایتونز فایل رو مرخله آخر که بگیره باز از نت و با سرعت پایین شروع میکنه به دانلود!!!

اسم فایل دانلودی و در سرور قرار داده شده هم تست کردم...ایتونز از اول از سرورای اپل دانلود میکنه و اصلا انگار کاری به کار فایل دانلودی با دانلود منیجر نداره!!!

چاره کار چیه؟!
                          فایل hosts رو ادیت کنید. (چطوری ادیت میکنید؟)
                          شاید لینک دانلود عوض شده.
                          ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 24-11-2015, 07:17 PM

نظر

فایل hosts رو ادیت کنید. (چطوری ادیت میکنید؟)
                            شاید لینک دانلود عوض شده.
                            لینک دانلود رو هم بار ها چک کردم همون بوده...در ضمن سرجمع تایمی که میگیرم شاید 5 مینت نشه چون سرعت دانلودم بالا هست مخصوصا با دانلود منیجر...منظورم کل پروسه ی مراحل هست...فایل هاست رو هم چند سری چک کردم و چندین حالت تست کردم اما همون آش و کاسه بوده!! توی ایتونز اعمال نمیشه که بره از لوکال هاست دانلود کنه...ولی دانلود منیجر و ...به راحتی از لوکال هاست میگیرن!

نظر

لینک دانلود رو هم بار ها چک کردم همون بوده...در ضمن سرجمع تایمی که میگیرم شاید 5 مینت نشه چون سرعت دانلودم بالا هست مخصوصا با دانلود منیجر...منظورم کل پروسه ی مراحل هست...فایل هاست رو هم چند سری چک کردم و چندین حالت تست کردم اما همون آش و کاسه بوده!! توی ایتونز اعمال نمیشه که بره از لوکال هاست دانلود کنه...ولی دانلود منیجر و ...به راحتی از لوکال هاست میگیرن!
                              شما لینک دانلود و یه عکس از فایل hosts بذارید.
                              اگر فایل hosts رو ادیت کنید نباید از اینترنت دانلود کنه.

نظر

شما لینک دانلود و یه عکس از فایل hosts بذارید.
                                اگر فایل hosts رو ادیت کنید نباید از اینترنت دانلود کنه.
                                الان براتون اسکرین شات رو میذارم دوست عزیز,خب جالب اینه که اگه اشتباه ادیت کنم دیگه IDM هم نباید از لوکال هاست دانلود کنه! ولی IDM از لوکال هاست میگیره ولی ایتونز همچنان باز از نت از اول همون فایل رو میگیره!!! تغییر ادرس دانلود رو هم چک کردم که با ادرس ثابت سرور دانلودی اپل باز هم همون اوضاع برقراره!

این هم لینک دانلود:

کد:
                                http://apple-assets-us-std-000001/Purple69/v4/79/ab/29/79ab2905-c18c-1307-ed58-4a1576d06bb9/pre-thinned8090739665583986525.lc.239934663542912.AVUPZTJCHDZ3M.signed.dpkg.ipa

نظر

صبر کنید ..
                                X