اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دانلود برنامه های حجیم iTunes با Internet download manager و ایمپورت صحیح آن ها به آیتونز - برای اولین بار در دنیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط MORTEZA-DM نمایش پست ها
    باتشکر از استارتر عزیز
    دوست گرامی شما میگید دستگاه دوسنمون مشکل داره پس برای بنده هم گه همینطوره مشکل داره؟ در آیتونز جدید و ios 9 براحتی میشه با idm دانلود کرد و سینک کرد ولی نرم افزار در گوشی به هیچ وجه اجرا نمیشه .
    دوسته عصر جوانی من - این مشکل شما نمیدونم از کجاست ! ولی من اصلا همچین مشکلی ندارم . اپلیکشن های دانلود شده با idm به راحتی سینیک میشن . تا الان هم روی هی دیواسی مشکل بیرون پریدن را نداشتم .

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
      دوسته عصر جوانی من - این مشکل شما نمیدونم از کجاست ! ولی من اصلا همچین مشکلی ندارم . اپلیکشن های دانلود شده با idm به راحتی سینیک میشن . تا الان هم روی هی دیواسی مشکل بیرون پریدن را نداشتم .
      من دلیلی نمی بینم این بحث ادامه پیدا کنه...دستگاه ما مشکل داره، من این آموزش رو برای افرادی گذاشتم که دستگاهشون مشکل داره، شمایی که دستگاهت سالمه(!)‌ و به راحتی می تونی فایل ها رو با idm دانلود و نصب کنی کاری به این آموزش نداشته باش...بذار اونایی که دستگاهشون مشکل داره استفاده کنن.
      موفق باشید.

نظر

میشه دقیقا بگید شما چکار میکنید که درست هست . شاید با روش شما نیاز به این همه دردسر نباشه . اگر ممکنه مختصر بگید .

نظر

نوشته اصلی توسط MORTEZA-DM نمایش پست ها
          میشه دقیقا بگید شما چکار میکنید که درست هست . شاید با روش شما نیاز به این همه دردسر نباشه . اگر ممکنه مختصر بگید .
          کاری نمیکنم با idm دانلود با ایتولز سینیک همون اول باز کردن اپلیکشن از من اپل آیدی میخواد با چ ی ز پ ی ا ن میزنم وارد میشه وسلام . همیشه هم نیازی به چ ی ز پ ی نداره فقط زمانی که اپیستور مشکل داره .

نظر

کاری نمیکنم با idm دانلود با ایتولز سینیک همون اول باز کردن اپلیکشن از من اپل آیدی میخواد با چ ی ز پ ی ا ن میزنم وارد میشه وسلام . همیشه هم نیازی به چ ی ز پ ی نداره فقط زمانی که اپیستور مشکل داره .
            منظور از همون اول باز کردن اپلیکشن از من اپل آیدی میخواد ، یعنی کجا توو گوشی؟

نظر

فایل های ipa توسط اپل رمز گذاری شده و فایل های مورد نیاز برای رمزگشایی سه تا فایله که ایتونز بعد از دانلود ipa از سرور اپل میگیره و در فولدر SC_Info داخل فایل ذخیره میکنه. اگر هر کدوم از این سه تا فایل نباشه برنامه نصب میشه ولی کار نمیکنه.(ipa های دانلود شده با idm به این روش فایل .sinf رو ندارن و این فایل در مرحله اخر توسط ایتونز اضافه میشه)

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوست عزیز، این روشی که شما میگید قبلا جواب میداد، خیلی عجیبه...چون شما تو مشخصات زدید iphone 6s , iOS 9.1 ، روی iOS 9.1 این روش جواب نمی ده...البته یه احتمال هم هست، احیانا شما با اون برنامه چینیه، اسمش چی بود 25PP کار نمی کنید؟ چون دیدم اون برنامه چینی که 25pp رو گوشی نصب می کنه هم بعضی وقتا این قابلیت و فعال می کنه(البته باز من روی iOS های قدیمی تر دیدم و روی ۹ تست نکردم)...ولی چیزی که مشخصه اینه که در حالت معمولی، و بدون نصب هیچ نرم افزاری ، همچین اتفاقی نمی افته...

نظر

منم امتحان کردم برنامه نصب میشه ولی باز تمیشه کرش میکنه
                  iphone 6 ios 9.0.2

نظر

نوشته اصلی توسط hamidelpiero نمایش پست ها
                    منم امتحان کردم برنامه نصب میشه ولی باز تمیشه کرش میکنه
                    iphone 6 ios 9.0.2
                    مرسی دوست عزیز، بابت اطلاع رسانیت، دقیقا مشکل همینجاست.شما با استفاده از ادامه آموزش می تونید برنامه رو به درستی به آیتونز ایمپورت کنید...شاید آموزش اولش یکم سخت به نظر برسه، ولی وقتی اصولش رو فهمیدی کار خیلی سختی نیست. من از ۳-۴ روز پیش تا الان بیش از ۱۲۰ برنامه آیتونزم رو با این روش آپدیت کردم، فایل هارو می ذارم شب که رایگانه دانلود می کنه و فردا صبحش با عوش کردن hosts اون هارو به آیتونز وارد می کنم...

نظر

سلام
                      یک سوال: آیا برای هر اپیلکشن باید فولدر مخصوص خودشو درست کنم یا همون فولدری که اول درست کنم کار تمومه و همه دانلود ها رو تو همون فولدر بریزم؟

نظر

نوشته اصلی توسط khedri112 نمایش پست ها
                        سلام
                        یک سوال: آیا برای هر اپیلکشن باید فولدر مخصوص خودشو درست کنم یا همون فولدری که اول درست کنم کار تمومه و همه دانلود ها رو تو همون فولدر بریزم؟
                        نه هر اپلیکیشن فولدر مخصوص به خودش رو داره، ولی با اون فایل bat که تو پست سوم گذاشتم، کاملا می تونی این فرآیند رو خودکار کنی و خودت رو درگیر ساخت فولدر و تغییر hosts نکنی...

نظر

نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
                          مرسی دوست عزیز، بابت اطلاع رسانیت، دقیقا مشکل همینجاست.شما با استفاده از ادامه آموزش می تونید برنامه رو به درستی به آیتونز ایمپورت کنید...شاید آموزش اولش یکم سخت به نظر برسه، ولی وقتی اصولش رو فهمیدی کار خیلی سختی نیست. من از ۳-۴ روز پیش تا الان بیش از ۱۲۰ برنامه آیتونزم رو با این روش آپدیت کردم، فایل هارو می ذارم شب که رایگانه دانلود می کنه و فردا صبحش با عوش کردن hosts اون هارو به آیتونز وارد می کنم...

میدونم دوست عزیزم
                          قصدم تایید صحبت شما بود

نظر

با سلام
                            اول خیلی متشکر و ممنونم واسه این ترفند و این اموزش گامل و گویا شما
                            من یک مشکل یا یک سوال دارم ممنون میشم اگه یک راهی یا یک راهنمایی بفرمایید.
                            من داخل ایتونز شدم و چند تا نرم افزار و بازی انتخاب کردم و گذاشتم اماده دانلود با idm بعدم ایتونز بستم
                            حالا اومدم اون چند تا بازی و نرم افزار که انتخاب کرده بودم با idm و با سرعت بالا دانلود کردم
                            تمامی تنظیمات هاست و سرور کامل و درست انجام دادم همه چی عالی
                            حالا اومدم ایتونز باز کردم که ادامه دانلود همین طور که گفتید انجام بدم اما مشکل (( من که یادم نیست دقیق چه نرم افزار ها و بازی هایی قبلا انتخاب کرده بودم ))
                            حالا کنار ایتونزم که لیست دانلود نیست که بزنم ادامه داستان و اینا
                            خواستم ببینم این مشکل چه جوری میشه حل کرد ؟؟؟؟؟
                            اخه این واقعا ضد حاله که ادم یادش بره حالا باید چیکار کنه ؟؟
                            ممنوم اگه راهنمایی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط mahdy118 نمایش پست ها
                              با سلام
                              من داخل ایتونز شدم و چند تا نرم افزار و بازی انتخاب کردم و گذاشتم اماده دانلود با idm بعدم ایتونز بستم
                              حالا اومدم اون چند تا بازی و نرم افزار که انتخاب کرده بودم با idm و با سرعت بالا دانلود کردم
                              حالا اومدم ایتونز باز کردم که ادامه دانلود همین طور که گفتید انجام بدم اما مشکل (( من که یادم نیست دقیق چه نرم افزار ها و بازی هایی قبلا انتخاب کرده بودم ))
                              ممنوم اگه راهنمایی کنید.
                              فایل های .ipa رو به .zip تغییر نام بدید و باز کنید اونجا اسم برنامه رو میتونید پیدا کنید.
                              از لیست اپدیت عکس بگیرید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mahdy118 نمایش پست ها
                                با سلام
                                ممنوم اگه راهنمایی کنید.
                                سلام، علاوه بر روشي كه دوستمون گفت، شما ميتوني رو فايل دابل كليك كني، ايتونز برنامه رو با اسمش به لايبرري اضافه ميكنه، اسمش رو نگاه كن و بعد از تو لايبرري ايتونز پاكش كن و برو بزن كه دانلود بشه...
                                فقط يه نكته، اگر زمان دانلود خيلي طول بكشه، ممكنه ايتونز لينك دانلود رو عوض كنه، و وقتي ميزني دانلود توسط ايتونز ببيني دوباره داره از اينترنت دانلود ميكنه، اگر اين اتفاق افتاد، كافيه لينك جديد دانلود رو با idm بدست بياري و فايل رو كپي كني تو فولدر جديد، اگر لازم بود تغيير نام هم اعمال كني و سرور جديد هم به هاست اضافه كني. اونوقت درست ميشه قطعا...

نظر

صبر کنید ..
                                X