اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دانلود برنامه های حجیم iTunes با Internet download manager و ایمپورت صحیح آن ها به آیتونز - برای اولین بار در دنیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• الان برات کامل توضیح میدم طبق دستورات برو
    1-اول تو این مسیر برو C:\Windows\System32\drivers\etc فایل هاست با نوت پد باز کن و این متن کپی کنiosapps.itunes.apple.com 127.0.0.1 بعد سیو میکنی بعد cmd این دستور تایپ کن ipconfig -flushdns
    بعد نرم افزار easy php اجرا میکنی تو مرورگرت این آی پی بزن 127.0.0.1 باید تو مرورگرت مسیر برنامه و فولدرهای برنامه easy php نشون بده
    حالا میای سراغ نرم افزار که دانلود کردی آدرس فایل کپی میکنی به عنوان مثال

http://iosapps.itunes.apple.com/apple-assets-us-std-000001/Purple49/v4/8f/44/72/8f447240-99cf-ff4d-2f0c-7dc8ac5e3e48/pre-thinned3680700695673851953.lc.2825798199378155.XIA 4RWJLXYLO4.signed.dpkg.ipa?accessKey=1460690075_43 53561314889467062_tB4%2BUqFtYH9qwJkoNbUdPqS8hew4Ua vU%2FmnsNFO38jCXojfi1ndHxFleR3ZmftDMqErMbKH7U88No0 BmY6Qcby2qZZGQXns1NLyfazJLJECjsGcyqZO%2Fos4LYklQyL %2BYun
    wWWur4hydpQyNj5QS7y3EGArYYuLeGBPZJSztiOQbinZIWjFFe cbzmW5eZBKfXP29g%2Fo0U34jK7rCrhMB92IhLiLdy1%2BiSlJ owc%2FJoxOeIw2Hr6k0Fmjcw0qJ94Y%2FEEb5dwujf%2Bw4HJC r5GDfePQ%3D%3D

بعد از قسمت assesskey به بعد پاک میکنی همچنین http://
    که نتیجه به عنوان مثال این میشه

iosapps.itunes.apple.com/apple-assets-us-std-000001/Purple49/v4/8f/44/72/8f447240-99cf-ff4d-2f0c-7dc8ac5e3e48/pre-thinned3680700695673851953.lc.2825798199378155.XIA 4RWJLXYLO4.signed.dpkg.ipa
    به قسمت اولش یعنی iosapps.itunes.apple.com کاری نداریم
    حالا روی نرم افزار easy php قسمت task bar کلیک راست میکنی روی explore کلیک میکنی حالا تو پنجره که برات نمایش داده شده یه فولدر بساز به اسم apple-assets-us-std-000001 بعدداخل اون فولدر Purple49 ... همینطور تا آخر که آخرین فولدر 8f447240-99cf-ff4d-2f0c-7dc8ac5e3e48 این میشه داخل این فولدر اپلیکیشنی که دانلود کردی کپی میکنی بعد دیوایس وصل میکنی به کامپیوتر از طریق ایتونز اپلیکیشن که دانلود کردی جستجو میکنی بعد روی دانلود میزنی فقط یه نکته کلید Alt بگیر که دوباره نخواد دانلود منیجر برنامه رو دانلود کنه
    من با این روش کلی برنامه نصب کردم
    فقط یه موردی که برای من پیش اومد من وقتی تموم این کارها رو انجام میدادم برنامه نصب میشد و میرفت داخل library itunes اگه برا شما هم اینطور شد راحت از داخل library روی install بزن و apply کن
    بازم مشکلی داشتی همین جا مطرح کن من سعی میکنم چنتا اسکرین شات بزارم
    من از استارتر عزیز عذز خواهی میکنم
    وازش ممنونم بابت این تاپیک
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

- - - - - - - - - -
    ویرایش توسط lord_wolf : https://i-phone.ir/forums/member/168775-lord_wolf در ساعت 24-04-2016, 02:06 PM

نظر

• تو قسمت library برنامه ایتونز برنامه رو نصبب کن

نظر

• مچکرم ازتون. اما بنده همه این مرحله هارو بادقت فراوان انجام دادم.اون آ ی پی رو هم توی مرورگرم وارد کردم همه چی درست بود

نظر

• نوشته اصلی توسط gemini22 نمایش پست ها
          مچکرم ازتون. اما بنده همه این مرحله هارو بادقت فراوان انجام دادم.اون آ ی پی رو هم توی مرورگرم وارد کردم همه چی درست بود
          عرض کردم تو قسمت library آیتونز برنامه اضافه شده فقط کافیه دیوایس وصل کنی بعد install بزن صبر کن تا نصب بشه

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز و محترم. عزاداریهاتون قبول باشه. من از این روش بسیار خلاقانه استفاده کردم و با موفقیت هم دانلود و آپدیت کردم، اما وقتی یه اپلیکیشن جدید که دانلود می کنم، ابتدا باید چیز شکن رو روشن کنم وگرنه ارور میده بعد اینکه چیزشکن رو روشن کردم و چند کیلوبایت از دانلود اپ رفت، اپ رو stop میدم چیز شکن رو خاموشش میکنم و دانلود اپ رو ادامه میدم که با سرعت بالایی که کمتر از یک دقیقه طبق این روش دانلود میشه، اما مشکلم من زمانی که فابل دانلود میشه هست وقتی که PROCESSING FILE شروع میشه اروری میاد که the network connection is time out و ارور 3250 که فکر کنم مربوط به ip اینترنت هست (چون اپل به ایران خدمات ارائه نمیده) و فابل دانلودی متوقف میشه بعد از این ارور وقتی resume رو میزنم و دانلود done میشه یعنی با موفقیت تموم میشه اما این اپلیکیشن دانلود شده در
            قسمت check for downloading و awaiting download واسه دانلود دوباره میاد.و اپ هایی که تو این قسمت باشه آپدیت نمیشن. شما چه راهی رو برای حل این مشکل ارائه میدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط arefsirati نمایش پست ها
              سلام خدمت دوستان عزیز و محترم. عزاداریهاتون قبول باشه. من از این روش بسیار خلاقانه استفاده کردم و با موفقیت هم دانلود و آپدیت کردم، اما وقتی یه اپلیکیشن جدید که دانلود می کنم، ابتدا باید چیز شکن رو روشن کنم وگرنه ارور میده بعد اینکه چیزشکن رو روشن کردم و چند کیلوبایت از دانلود اپ رفت، اپ رو stop میدم چیز شکن رو خاموشش میکنم و دانلود اپ رو ادامه میدم که با سرعت بالایی که کمتر از یک دقیقه طبق این روش دانلود میشه، اما مشکلم من زمانی که فابل دانلود میشه هست وقتی که PROCESSING FILE شروع میشه اروری میاد که the network connection is time out و ارور 3250 که فکر کنم مربوط به ip اینترنت هست (چون اپل به ایران خدمات ارائه نمیده) و فابل دانلودی متوقف میشه بعد از این ارور وقتی resume رو میزنم و دانلود done میشه یعنی با موفقیت تموم میشه اما این اپلیکیشن دانلود شده در
              قسمت check for downloading و awaiting download واسه دانلود دوباره میاد.و اپ هایی که تو این قسمت باشه آپدیت نمیشن. شما چه راهی رو برای حل این مشکل ارائه میدید.
              درود

برای مشکل the network connection is time out اگر فی..کن فعال باشه این ارور رو نمیده .
              مشکل خاصی هم نداره !

تقریباً یک سال پیش بود که اپل یک سری قوانین جدید بر روی شیوه دانلود و آپدیت اپلیکیشن ها وضع کرد .
              من خودم یه مدت با این مشکل مواجه بودم .
              برای اینکه مشکلتون حل بشه بایستی با پشتیبانی اپل تماس بگیرید (یا از طریق ایمیل) و در خواست بدید که آپدیت های موجود برای شما رو صفر کنند .
              برای اینکه بدونید چه تعداد آپدیت برای برنامه هاتون دارید (معمولاً برنامه هایی که خریداری کردید ولی تا به حال دانلودشون نکردید ) به قسمت Account
              حساب کاربری خود وارد شودید (در آیتونز) در بالای صفحه تعداد آپدیت ها رو مشاهده خواهید کرد .

نظر

• سلام و خسته نباشید. من این فایل bat رو که دوستان عزیز زحمتش رو کشیدن درست کردن رو دانلود کردم و طبق آموزشی که دوستمون قرار داد مراحل رو انجام دادم. فقط یه تغیری که در فایل bat انجام دادم این بود که چون من از ورژن easyPHP 14.1vc9 استفاده می کنم اسم هارو عوض کردم. وقتی که فایل رو اجرا می کنم هیچ اتفاقی نمی افته و فولدر بندی نمیشه و هاست ام تغییر نمی کنه. چجوری این مشکل رو حل کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arefsirati نمایش پست ها
                  سلام و خسته نباشید. من این فایل bat رو که دوستان عزیز زحمتش رو کشیدن درست کردن رو دانلود کردم و طبق آموزشی که دوستمون قرار داد مراحل رو انجام دادم. فقط یه تغیری که در فایل bat انجام دادم این بود که چون من از ورژن easyPHP 14.1vc9 استفاده می کنم اسم هارو عوض کردم. وقتی که فایل رو اجرا می کنم هیچ اتفاقی نمی افته و فولدر بندی نمیشه و هاست ام تغییر نمی کنه. چجوری این مشکل رو حل کنم؟
                  Run as administrator

نظر

• سلام و ممنون بابت روش عالی تون... این طوری تونستم 2 تا app دانلودو نصب کنم ولی برای باقی که هم چنین کاری میکنم برا دانلود ارور 404 میده مسیر ها رو هم مو به مو کپی پیس کردم.... نمی دونم دردش کجاست... به جز اشتباه وارد کردن مسیر چیز دیگه ای هم باعث این ارور میشه؟

نظر

• hgdjhdfj

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                        نصب نمیشد ؟؟؟ یعنی چی نصب نمیشد !! با ایتوز یا ایتولز همون روش عادی معمولی نصب میشه . نیازی به همه روش اضافی این داستان ها هم نداره
                        به نظرم اگر موقع نصب روی دستگاه خودتون آنلاین باشید و همون اپل آی دی ای داخل دستگاهتون فعال باشه که در آیتونز کامپیوتر وارد کرده بودید فرایند نصب و اجرای برنامه با هیچ مشکلی بر نمیخوره البته من خودم فعلاً دستگاهی در دسترس ندارم که امتحان کنم و فقط در حد یک نظر میگم.

نظر

• به نظرم اگر موقع نصب روی دستگاه خودتون آنلاین باشید و همون اپل آی دی ای داخل دستگاهتون فعال باشه که در آیتونز کامپیوتر وارد کرده بودید فرایند نصب و اجرای برنامه با هیچ مشکلی بر نمیخوره البته من خودم فعلاً دستگاهی در دسترس ندارم که امتحان کنم و فقط در حد یک نظر میگم.

نظر

• واقعا حوصله میخواد

نظر

صبر کنید ..
                            X